Uldis Liepa-Liepiņš, valdes loceklis


Labdien! Paldies par jautājumu. Lai sniegtu Jums korektu atbildi, ir nepieciešama sīkāka informācija par projektu (mezgli,...Kaspars Dzeguze


Labdie! Jūs neuzrakstījāt, no kā māja būvēta? Ja sienas mūrētas no ķieģeļiem, tad šādu problēmu var novērst ar MAPESTOP...


Kā pareizi nosiltināt jumtu, veidojot jumta istabu?..

Labdien! Kā pareizi nosiltināt jumtu, veidojot jumta istabu? Ir uzklāts Eternit jumta segums, zem tā - kondensāta plēve. Kā vajadzētu turpināt darbus? Cik biezu vati utt.? Paldies par padomu!


Ar kādu krāsu var nokrāsot ārpusē ķieģelīšus, lai viņi pēc tam nepaliktu netīri?..

Sveiki! Pašreiz virtuvē taisām remontu. Esam tikuši līdz plīts mūrēšanai. Sakiet, lūdzu, ar kādu krāsu var nokrāsot ārpusē ķieģelīšus, lai viņi pēc tam nepaliktu netīri? Principā vēlos bezkrāsainu, lai būtu karstumizturīgs un dabīgs izskats ķieģeļiem. Paldies par atbildi jau iepriekš!


Ko darīt, ja mājas siena no pamatiem nav atdalīta ar hidroizolāciju?..

Sveiki! Vēlējos pajautāt, kas un ar kādiem materiāliem būtu jādara, ja, būvējot māju, nav atdalīta mājas siena no pamata ar hidroizolāciju?


Kādus materiālus izmantot špaktelēšanai un izlīdzināšanai, lai iegūtu gludi krāsotas kāpnes?..

Labdien! Vēlos atjaunot betona kāpnes trepju telpā. Kāpnes ir bijušas krāsotas ar eļļas krāsu, vietām izdrupušas malas. Kādus materiālus izmantot špaktelēšanai un izlīdzināšanai, lai nobeigumā iegūtu gludi krāsotas kāpnes, ņemot vērā, ka kāpnes visu laiku tiek izmantotas?


Ko darīt, lai pie palodzes neveidojas kondensāts?..

Labdien! Dzīvojam pēckara laikā būvētā koka mājā. Māja pirms trijiem gadiem siltināta ar akmens vati. Salikti plastikāta pakešu logi. Divās telpās logiem viss ir kārtībā, bet vienā telpā pie palodzes veidojās kondensāts. Apkurināma ar podiņu krāsnīm. Ko varētu darīt lai kondensāts neveidojās? Zinām, ka palīdz vecā "tēvu" metode - sāls.


Kāpēc pirtiņas baļķi kļūst no iekšpuses slapji?..

Labdien! Augusta mēnesī uzcēlām pirtiņu no baļķiem, roku darbs. Baļķi tika sagatavoti ziemā. Starp baļķiem liktas sūnas, uzklāts arī jums, jumta pārlaidums 50 cm. Lietus laikā sāka caur sūnām sūkties ūdens, no iekšpuses baļķi slapji. No ārpuses vēl nav novāktas stalažas. Kur varētu būt problēma?


Kādu apmetumu izvēlēties Ulmaņlaikos celtai guļbūvei?..

Labdien! Lauku māja, guļbūve, celta Ulmaņlaikos. Kaļķu apmetums sadrupis. Vēlos attīrīt sienas no vecā apmetuma un uzmest jaunu. Reģipsi nevēlos likt. Veikalos ir gatavs apmetums uz cementa bāzes, bet cements neļauj kokam elpot. Ko varat ieteikt?


Ar ko vislabāk krāsot trepju telpu daudzdzīvokļu mājā?..

Labdien! Ar ko vislabāk krāsot trepju telpu daudzdzīvokļu mājā? Trepes pirms 10 gadiem krāsotas. Krāsojums daļēji zudis. Ar ko aizpildīt plaisas? Ar ko gruntēt? Ir doma krāsot ar divkomponentu epoksīda krāsu RILAK. Ja tas iepriekš nav darīts, vai amatierim tas ir pa spēkam? Kādi Jūsu ieteikumi?


Kur var iegādāties Jura Birša grāmatu "Kļūdas būvniecībā un iespējamie risinājumi"?..

Labdien! Kur var iegādāties Jura Birša grāmatu "Kļūdas būvniecībā un iespējamie risinājumi"?


Kā pareizi izveidot grīdu?..

Labdien! Grīdas veidošana. Noblietēta grunts, tad 10 cm noblietētas šķembas, tad putuplasts ar pusspundi. Cik nepieciešams un kāda biezuma un kāds - balts, zils, mīksts, ciets, putuplasts, ja būs siltā, ar ūdeni apsildāma grīda? Vai virs noblietētām šķembām drīkst izlīdzināt virsmu ar smilti, līdzīgi kā klājot bruģi? Ar blietēšanu nevar tik precīzi un līdzeni noblietēt, lai putuplastu precīzi ieklātu!Nākamgad EM izstrādās būvniecības pamatnostādnes un rīcības plānu

Nākamā gada laikā Ekonomikas ministrija (EM) paredzējusi izstrādāt būvniecības pamatnostādnes un rīcības plānu pieciem gadiem, šodien starptautiskajā konferencē "Būvdarbu kvalitātes valsts kontrole un būvniecības tirgus uzraudzība Latvijā un Eiropā" sacīja EM valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs.

Logu izvēlē dod priekšroku samērīgai cenas un kvalitātes attiecībai 1 komentārs

Izvēloties logus, aizvien vairāk klientu pievērš uzmanību produkta kvalitātes un cenas atbilstībai, nevis izvēlas logus tikai pēc zemākās cenas.

Ēku drošībai izstrādāta jumta uzraudzības sistēma

Zolitūdes traģēdija 2013.gadā izraisīja pārmaiņu virkni būvniecības nozarē un politiskajā vidē, īpaši dziļu rētu atstājot sabiedrības apziņā. Visi kā viens metās meklēt vainīgos. Galu galā tika pieņemts arī jauns Būvniecības likums, tomēr, apmeklējot tirdzniecības centrus un citas sabiedriski nozīmīgas ēkas, neviļus nākas baiļoties par ēkas izturību un savu drošību.

Drēbju pakaramais no trepēm

Ne katram savā dzīves vietā iespējams novietot ietilpīgu skapi, tāpēc reizēm nākas improvizēt. Ja tev ir pieejamas trepes, bet tās vairs netiek izmantotas pamatfunkciju veikšanai, trepes lieti noderēs drēbju karināšanai.

Kā uztaisīt franču stila soliņu?

Franču stila mēbelēm raksturīga smalka estētika, kura spēj radīt reizē elegantu un mājīgu noskaņu. Pat iegūstot mūsdienīgākas aprises, tās saglabājušas ne tikai savu funkcionalitāti, bet arī neuzbāzīgu izsmalcinātību. Arī tu vari savā interjerā ienest daļiņu franču šarma, izgatavojot franču stila soliņu, kas vienlīdz labi iederēsies gan iekštelpās, gan ārā.