Ingus Pumpurs


Labdien ! Pirms guļbūves siltināšanas ir jāpārliecinās, vai ēkas konstrukciju sēšanās process ir beidzies. Ja guļbūve...


Nataļja Marčenkova-Stepāne


Labdien! Ja dēļi ir savstarpēji nekustīgi, un nešūpojas (nečīkst) tad var, pirms tam nogruntējot ar kvarca grunti. Pats...


Aivars Mauriņš, būvprojektu vadītājs


Labdien! Patiesībā īsu konstruktīvu informāciju par būvniecības ieceres nepieciešamo dokumentāciju nevar veikt. Jebkurā...


Labdien! Kā labāk nosiltināt guļbūves māju no ārpuses?..

Labdien! Kā labāk nosiltināt guļbūves māju no ārpuses (baļķi no abām pusēm tēsti)? Pēc siltinājuma uzklāšanas vēlos apmest un krāsot. Paldies!


Vai uz noslīpētas koka grīdas var līmēt grīdas flīzes?..

Sveicināti! Vai uz noslīpētas koka grīdas var līmēt grīdas flīzes? Kādi priekšdarbi jāveic pirms flīžu līmēšanas? Paldies!


Kādām piebūvēm nepieciešami būvprojekti un būvatļaujas?..

Labdien! Vēlējos uzzināt un precizēt informāciju par būvniecību, būvatļaujām un saskaņošanu. Mūsdienās ir pieejami dažādi piebūvju risinājumi. Kā saprast, kurām piebūvēm ir nepieciešami būvprojekti un būvatļaujas, un kam tas nav nepieciešams. Piemēram, šeit ir norādīts, ka tādi dokumenti nav nepieciešami (http://www.easyhome.ee/lv/modular/info/), citur var saņemt informāciju, ka visiem būvdarbiem ir nepieciešama saskaņošana! Vai būtu iespēja saņemt kādu īsu, konstruktīvu informāciju par to, kam ir nepieciešami visi dokumenti, kam nav! Paldies! Patiesā cieņā Daiga Krieviņa


Vai ir iespējams pārkrāsot bruģi?..

Labdien! Vai ir iespējams pārkrāsot bruģi?


Kā labāk nosiltināt angļu pārvietojamo māju no ārpuses?..

Labdien! Iegādājāmies angļu pārvietojamo māju, kur plānojam dzīvot arī ziemā, bet kā labāk nosiltināt angļu pārvietojamo māju no ārpuses? Sienas un grīdas ir no skaidu plāksnēm un ārpuse apšūta ar metāla loksni. Paldies!


Kā var noteikt, vai tas ir pelējums?..

Labdien! Ir doma mainīt dzīvokli. Jaunajā dzīvoklī uz sienām bija nelāgi melni pleķi, sienas tajā brīdī bija sausas, kad iegājām, logi stāvēja vaļā. Vai tie pleķi nebija pelējums, kā to noteikt?


Vai ir kāds likums, kas aizliedz manam vīram strādāt būvlaukumā alkohola reibumā?..

Labdien! Sakiet, lūdzu, vai ir kāds likums, kas aizliedz manam vīram strādāt būvlaukumā alkohola reibumā, viņš manī neklausās, būvdarbu vadītājam arī vienalga, bet iespējams es varu kaut kā ar likumu to risināt, man bail par viņa drošību!


Vai pastāv kādi ventilācijas risinājumi šādai problēmai?..

Labdien! Man ir tāda problēma - esam nopirkuši dzīvokli parastajā PSRS piecstāvenē, pirmajā stāvā, bet mums ir drausmīgas problēmas ar mitru gaisu. Vai pastāv kādi ventilācijas risinājumi šādai problēmai? Mājās mazi bērni, vienam astma, nav iespējams dzīvot.


Vai vecu sadzīves tehniku var novietot pie piemājas atkritumu konteineriem?..

Labdien! Vai vecu sadzīves tehniku var novietot pie piemājas atkritumu konteineriem? Ja nē, tad, kur to likt?


Vai, uzstādot saules korektoru, tas savienojas ar jau esošo apkures sistēmu, vai arī ir nepieciešams to mainīt?..

Labdien! Vai, uzstādot saules korektoru, tas savienojas ar jau esošo apkures sistēmu vai arī ir nepieciešams to mainīt?Zolitūdes traģēdijā cietušo likteņstāsti dokumentālajā filmā ''Zolitūde. Pēcvārds.''

Piektdien, 21.novembrī, Zolitūdes traģēdijas piemiņas dienā, LTV1 ēterā plkst. 21:15, skatāma otra LTV Ziņu dienesta žurnālistu veidotā dokumentālā filma ''Zolitūde. Pēcvārds.'' Pirms filmas - ziņu raidījumā ''Panorāma'' pulksten 20:30 - emocionāls stāsts par glābēja un izglābtā atkalredzēšanos.

Ar "Thermodul" mājās ienāk komforts

SIA "AQUADOCK BALTIJA" piedāvā itāļu firmas "HEKOS" ražoto "THERMODUL" grīdlīstes apsildes sistēmu.

Terraco vai mozaīkas betons

Terraco vai mozaīkas betons – tas ir ilgizturīgs, skaists materiāls, kuru attiecina pie stingriem grīdas segumiem. Krāsu un rakstu daudzveidība ļauj iedzīvināt daudzus koloristikas un dizaineru risinājumus.

Kā oriģināli atjaunot tabureti?

Ja ir vēlme atsvaidzināt mājokli, vienmēr iespējams atjaunot vecās mēbeles, kuras tā vien gaida nelielu krāsas pieskārienu. Tas ir ļoti elementārs veids, kā ieviest nelielus jauninājumus sava mājokļa interjerā!

Kā uztaisīt franču stila soliņu?

Franču stila mēbelēm raksturīga smalka estētika, kura spēj radīt reizē elegantu un mājīgu noskaņu. Pat iegūstot mūsdienīgākas aprises, tās saglabājušas ne tikai savu funkcionalitāti, bet arī neuzbāzīgu izsmalcinātību. Arī tu vari savā interjerā ienest daļiņu franču šarma, izgatavojot franču stila soliņu, kas vienlīdz labi iederēsies gan iekštelpās, gan ārā.