Juris Biršs, inženierzinātņu doktors


Labdien! Tās nepieciešams siltināt. Šajā gadījumā ir divi standarta paņēmieni. Pirmkārt, jālikvidē koka grīdas un jāveido...


Valters Viestarts


Labdien! Dārza mēbeles ir iespējams atjaunot, tās jāattīra un japiesūcina ar Tikurillas eļļu ārdarbiem. Varat vest uz galdniecību...


Vitolds Untāls


Labdien! Mūrītim var likt weber firmas līmjavu ar stiklašķiedras matiņu piejaukumu, ko visu iestrādā uz stiklašķiedra sietā....


Ļoti aukstas grīdas. Ko ieteiktu darīt?..

Labdien! Mājas stāvu pārsegums ir paneļu bloki. Sienas – gāzbetona un ķieģeļi ārpusē. Ļoti aukstas koka grīdas! Ko var darīt?


Kādus ķieģeļus ieteiktu, kādas saistvielas, ko vēl vajadzētu pirms mūrēšanas izdarīt?..

Labdien! Telpas iekšpusē nepieciešams mūrēt ar dekoratīvo ķieģeli, vienu sienu. Tagad siena ir no fibo bloka, un vienreiz nošpaktelēta, poras aiztaisītas. Kādus ķieģeļus ieteiktu, kādas saistvielas, ko vēl vajadzētu pirms mūrēšanas izdarīt? Blakus siena būs krāsota.


Ko lai dara ar griestiem no bēniņu/otrā stāva puses?..

Labdien! Lauku māja. Pirmajā stāvā griesti ir nosiltināti ar 50 mm Isover vati un apšūts ar reģipsi. Ko lai dara ar griestiem no bēniņu/otrā stāva puses? Tur ir tikai melnie griesti, tuvākā nākotnē ir paredzēts taisīt vasaras istabu bez siltināšanas.


Kā nosiltināt dzīvokļa iekšējās sienas?..

Labdien! Pirms trīs gadiem nopirkām dzīvokli 602. sērijas mājā, vidējā stāvā. Tas ir trīsistabu dzīvoklis mājas galā, iznāk, ka visas sienas ir ārsienas. Veicām kosmētisko remontu, bet ziemā, tagad, sienas virs un zem pakešu logiem kļūst melnas. Mums iesaka siltināt ar putuplastu un rotbondu, citi saka – tā nedrīkst. Vēl iesaka ierīkot ventilāciju, bet man šķiet, ka nav īsti veidu, kā to izdarīt. Ko ieteiktu Jūs?


Kā labot šo neglīto skatu, kad atlīmējas korķa plāksnes?..

Labdien! Esmu pie sienas pielīmējusi korķa plāksnes ar speciālo līmi, bet plāksnes stūrīšos atlīmējas, kaut līme ir speciālā. Neglīts skats, kā labot?


Kur varētu restaurēt dārza koka mēbeles?..

Labdien! Sakiet, lūdzu, kur Rīgā varētu restaurēt vecās dārza koka mēbeles? Un, vai tas vispār ir iespējams? Tuvojoties pavasarim, gribas savest tās kārtībā!


Kā uzlabot izskatu vecam sildmūrim un plītij, vai ir kāds apmetuma veids, vai kas cits?..

Labdien! Nezinu ko iesākt. Ko Jūs ieteiktu, kas būtu visizdevīgākais? Kā uzlabot izskatu vecam sildmūrim un plītij, vai ir kāds apmetuma veids, vai kas cits?


Kādu metāla materiālu labāk izvēlēties žoga izbūvei?..

Labdien! Nesen ievācāmies jaunajā mājā. Ap to vēlos būvēt metāla žogu. Kādu materiālu labāk izvēlēties? Kurš būs izturīgāks?


Kāds būtu pareizākais variants skaņas izolācijas izveidošanai griestos?..

Labdien! Kāds būtu pareizākais variants skaņas izolācijas izveidošanai griestos?


Kādas būtu visdrošākās slēdzenes dzīvoklim?..

Labdien! Kādas būtu visdrošākās slēdzenes dzīvoklim? Dzīvojam pirmajā stāvā, baidamies, ka tiksim apzagti, jo rajons nav viens no labākajiem. Kāds būs visdrošākais variants?Pašapkalpošanās automazgātavu tīkla izveidē investēs 12 miljonus eiro

Investējot 12 miljonus eiro, vairāk nekā 20 Latvijas pilsētās plānots izveidot Latvijā pirmo pašapkalpošanās automazgātavu tīklu "Wash&Drive", aģentūru LETA informē SIA "Wash&Drive" valdes loceklis un līdzīpašnieks Augusts Iesalnieks.

Sienu siltināšana paša spēkiem

Ja mājās par apkuri jāmaksā lielas naudas summas, bet ir vēss, tad ir skaidrs - eksistē kāds iemesls, kādēļ siltums mājās neturas. Iespējams, jāsāk domāt par sienu siltināšanu.

Ierakstiet ilgtermiņa projektus ar būvniecības kameru "Brinno BCC100"! 2 komentāri

Būvniecības kamera ir vienkāršākais veids, kā ierakstīt dažādus būvniecības projektus.

Kā izgatavot kompaktu plauktu fotogrāfijām?

Mājās ir daudz fotogrāfiju un gleznu, taču nav kur tās izvietot vai piekarināt? Negribas sienā veidot vairākas urbuma vietas? Vienmēr ir cits risinājums – var izgatavot kompaktu etažeri.

Kā uztaisīt kafijas galdiņu no celma?

Liekot lietā nedaudz radošuma un kripatiņu galdnieka iemaņu, tu vari uztaisīt unikālu koka galdiņu, kas būs ne tikai funkcionāls, bet arī glīti iederēsies tavā interjerā.