Cik izmaksā video sistēmas novērošana Rīgā?

Olegs 2012-10-25

  Labdien!

Cik izmaksā video novērošanas sistēmas uzstādīšana, novērošana un kādēļ Rīgā apsardzes kompānijas piedāvā veikt video novērošanu no 7.00- 15.00 LVL? Kādēļ tik liela cenu starpība?

Paldies!

Atbildes:

 • 2012-11-08 14:54
  Oļegs Gedzs
  Oļegs Gedzs
  Sveicināti!

  Video novērošanas sistēmas uzstādīšanas vērtība ir atkārīga no dažādu faktoru milzīga skaita, tādu kā, piemēram, telpas vai teritorijas izmēri (tas ir kabeļa garums un kameru veids), objekta apgaimojamība (kameru veids un papildus apgaismojamības nepieciešamība), informācijas glabāšanas laiks (cietā diska tilpums) un tml. Nezinot šo informāciju var stipri kļūdīties. Tomēr aptuvenā cena pastāv. Mūsu kompānijas sistēmas uzstādīšanas gadījumā šī cena būs 300.00 – 350.00 Ls + PVN par vienu kameru. Tas ir sistēma no 10 kamerām ar kabeli un ierakstāmo ierīci maksās 3.000 – 3.500 Ls + PVN.
  Attiecībā pret video novērošanas vērtību pie citām apsardzes firmām, ir ļoti svarīgi saprast, ka Jūsu norādītas cenas 7 – 10 Ls par vienu kameru vienkārši nepastāv. Acīmredzot, tā ir cena par 1 kameru, kas ir pieslēgta pie sistēmas ar pieejamības iespēju caur Internetu. Tas nav video monitorings. Mūsu kompānija arī piedāvā video monitoringu online par cenām sākot no 40.00 Ls + PVN par vienu kameru mēnesī.

  Veiksmi Jums un Jūsu radiem!

  Oļegs Gedzs, valdes priekšsēdētājs