Kā sagatavot sētu ziemai?

Kā sagatavot sētu ziemai?

Iestājoties gada aukstajam laikam, jāparūpējas par sētas sagatavošanu ziemai. Lai neskādētu sētas struktūrai un izskatam, tās kopšanai ziemas sezonā jāpievērš īpaša uzmanība.
Drošība un pieejamība beidzot vienuviet

Drošība un pieejamība beidzot vienuviet

Vairāk nekā 35 gadu pieredze automātikas izstrādājumu izveidē ļāvusi "BFT" no neliela Eiropas uzņēmuma kļūt par nu jau 120 pasaules valstīs pieprasītas automātikas preču zīmi. "BFT" tiešām ir soli priekšā pārējiem praktiskas, uzticamas un ērtas automātikas risinājumu izstrādē privātmājām, sabiedriskām ēkām un teritorijām.
Kā uzbūvēt koka sētu?

Kā uzbūvēt koka sētu?

Dārzs ir lieliska zona atpūtai un laiskiem nedēļas nogales vakariem, kur svešām acīm nav vietas. Lai patvertos no kaimiņu un garāmgājēju ziņkārīgajiem skatieniem, uzbūvē koka sētu, kas nodrošinās privātumu un mierpilnus atpūtas mirkļus.

Žogi, vārti

Žogs ir brīvi novietota inženierbūve īpašuma norobežošanai, bet vārti ir atverama žoga daļa tā šķērsošanai. Galvenokārt žogs tiek uzstādīts, lai ierobežotu vai novērstu kustību pāri robežai, kā arī pilnībā norobežotu teritoriju ar sienu.
SIA "MELDERI V" – tā ir kvalitāte!

SIA "MELDERI V" – tā ir kvalitāte!

SIA "MELDERI V" dibināta 2000. gadā un jau 15 gadus veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū. Esam vienīgie oficiālie Polijas firmas "WISNIOWSKI" pārstāvji Latvijā.

Metāla izstrādājumi

Atkarībā no tehniskajiem parametriem, tiek izdalīti lielgabarīta un mazgabarīta metāla izstrādājumi, kuru klāsts ir ļoti plašs, jo pie tiem pieskaitāmas gan dažādas rūpnieciskās metāla konstrukcijas, gan juvelierizstrādājumi. Metāla izstrādājumi tiek izgatavoti no dažāda veida metāliem – melnā metāla, nerūsējošā tērauda, alumīnija, zelta, sudraba u.c.
"Bft" produktus izvēlas dažādiem projektiem

"Bft" produktus izvēlas dažādiem projektiem

"Bft" risinājumi Latvijā ir pieejami jau kopš 1993. gada, un pamazām arī mūsu tirgū ienāk jaunie produkti, piemēram, automātika veramām durvīm un autostāvvietu vadības sistēmas.
Dārza apžogošana – skaistumam un drošībai

Dārza apžogošana – skaistumam un drošībai

Līdz ar vasaras tuvošanos arvien vairāk laika pavadām ārā – arī iekopjot un rūpējoties par piemājas dārzu. Viena no neatņemamām dārza sastāvdaļām ir žogs vai sēta, kas kalpo gan dekoratīviem, gan arī drošības nolūkiem, lai izvairītos no nelūgtiem viesiem savā īpašumā. Viens no veidiem, kā to panākt, ir metināts dzelzs žogs.
„Betafence” piedāvā AutoCAD programmu

„Betafence” piedāvā AutoCAD programmu

Papildus arhitektu kreatīvajam darbam jaunu projektu attīstībā, lielu daļu darba laika aizņem tieši projektu tehniskā sagatavošana. Sekojot tirgus tendencēm un domājot par arhitektu darba laika efektivizēšanu, ir radīts instrumentu kopums, kas ļauj automatizēt darbietilpīgos uzdevumus un paātrināt būvniecības tehniskās dokumentācijas sagatavošanu.
Žogs tavam īpašumam

Žogs tavam īpašumam

Plānojot nožogot teritoriju, parasti domājam par robežas noteikšanu starp savu un kāda cita īpašumu. Būtībā - vienlaikus paši sev radām arī drošību un mājīguma sajūtu.
Īpašuma robežzīme un norobežojums

Īpašuma robežzīme un norobežojums

Piemājas teritoriju no apkārtējās pasaules var nodalīt dažādi – pamatīgi, tā ka ne acu skatiens, ne arī kāda dzīva radība tajā nespēj iekļūt, un arī iluzori, tikai radot nojausmu, ka aiz šīs robežas ir kaut kas cits.
Vārti piemājas teritorijai

Vārti piemājas teritorijai

Piemājas teritoriju parasti norobežo dažādu veidu žogi, un tiem vajadzīgi vārti. Vārti ir kā privātīpašuma vizītkarte, pēc kuras spriedīs par ēkas īpašnieka gaumi un turību. Paceļamie vārti, sekciju un ruļveida vārti parasti tiek izmantoti garāžām, savukārt iebraukšanai teritorijās visbiežāk izmanto veramos vai bīdāmos vārtus.
Dārza žogs - aizsegs un patvērums

Dārza žogs - aizsegs un patvērums

Ja māju un dārzu nepieciešams pasargāt no putekļiem, trokšņiem un izplūdes gāzēm, kā arī no cilvēkiem, kam var būt noziedzīgi nolūki, simbolisks žodziņš nelīdzēs. Teritorijas aizsargāšanai un aizsegšanai vajadzīgs kapitāli veidots, blīvs, izturīgs, necaurredzams, pietiekami augsts žogs, kas spēs pasargāt mājas iemītniekus no nelabvēlīgās apkārtējās vides, vai arī pa dārza perimetru jāierīko signalizācija.
Novadu aktualitātes

Novadu aktualitātes

Latvijas novados – pilsētās, ciematos un pagastos – jūlija pēdējā nedēļa iezīmējusies ar lieliem un maziem ēku un inženiersistēmu remontiem, dažiem interesantiem jaunbūvju un vides projektiem. Visvairāk jaunumu ir no Liepājas.
SIA "Melderi V" izgatavo, uzstāda vārtus un žogus, ražo būvķīmiju

SIA "Melderi V" izgatavo, uzstāda vārtus un žogus, ražo būvķīmiju

Izgatavojam un uzstādām vienplaknes paceļamos, segmenta, ruļļu un divviru garāžu vārtus privātmājām un rūpnieciskiem objektiem. Siltinātus un nesiltinātus.
Cik izmaksā metāla kaluma ziedi vārtiem?
Labdien! Vēlos jautāt, kādas ampēram būtu izmaksas, ja vēlos saviem privātmājas lielajiem vārtiem izveidot interesantus metāla kalumus, ar ziedu motīvu?
Atbild:
abc.lv Redakcija
Labdien! Iesakām Jums personīgi sazināties ar firmu, kas nodarbojas ar dekoratīvajiem metāla kalumiem – sētām, margām, mēbelēm un interjeram, jo katrs gadījums ir individuāls un no tā attiecīgi arī izriet metāla kaluma izmaksas. Atbildei ir informatīvs statuss!
Kāda atšķirība starp dažādu firmu piedāvātajiem metāla stiepļu žogiem?
Labdien! Sakiet, lūdzu, kāda atšķirība ir starp dažādu firmu piedāvātajiem metāla- stiepļu žogiem? Jo cena tiem atšķiras.
Atbild:
abc.lv Redakcija
Labdien! Atbildes meklējiet šeit: http://abc.lv/?article=raksts_0530103124 http://abc.lv/?article=preiss http://abc.lv/?article=darza_zogs Atbildei ir informatīvs statuss!
Kā sagatavot vārtus ziemas sezonai?
Labdien! Darbā ir noliktavas, nelielas, kā garāžas, kurām ir paceļamie vārti. Par cik paliek auksts un daudz snieg, vēlējos noskaidrot vai nav nepieciešams ar kaut ko ieeļļot sliedes, lai vienu dienu es vārtus nevarētu vairs uzbīdīt augšā? Paldies!
Atbild:
Viesturs Peniķis
Labdien! Vārtu sagatavošana ziemai bija jāveic jau laikus- pirms sala iestāšanās. Vārtu sagatavošanā ietilpst visu gumiju, savienojumu, eņģu, rullīšu un atsperu saeļļošanu ar speciālu silikona aerosolu. Tā pat ir jāpārbauda atsperu spriegojumu, rullīšu u.c. kustīgo daļu tehniskais stāvoklis un bo...
Kā nostiprināt vārtu stabu?
Sveiki, Ir sašķiebies mūrētais vārtu stabs mājas vārtiem un saprotams, ka vārtus vairs nevar normāli aiztaisīt. Kā to būtu vislabāk nostiprināt, lai tas atkal būtu taisns un nešķiebtos vairāk?
Atbild:
Viesturs Peniķis
Labdien! Ja vārtu stabs ir sasvēries mehāniskas iedarbības rezultātā, tad tas ir jāatrok un jāpārbetonē. Savukārt, ja stabs ir sašķiebies sala rezultātā, tad tas nozīmē, ka ir par seklu iebetonēts. Tas jāiebetonē dziļāk, vai lai būtu pavisam droši, abi vārtu stabi ir jāsasaista savā starpā ar arm...
Cik varētu izmaksāt labi automātiskie vārti + automātika un žogs?
Labdien! Cik varētu izmaksāt labi automātiskie vārti + automātika un žogs ar mūrētiem akmeņu - betona stabiem apmēram 200 m garumā? Ko likt starp šiem akmeņu stabiem - stādīt neko nevēlamies, jo pagalmā dzīvo kazas. Vai uzstādītus vārtus būs iespējams vēlāk pārvietot un uzstādīt citā vietā pēc pā...
Atbild:
Viesturs Peniķis
Labdien! Bez konkrētiem vārtu izmēriem un dizaina cenu nav iespējams pateikt. Laba vārtu automātika maksā sākot no Ls 250. Cena atkarīga no modeļa, jaudas, ražotāja un vārtu lieluma.
Cik izmaksā koka sētas uzstādīšana?
Labdien! Cik izmaksātu uzstādīt koka sētu ar stabiem un kopā ar rakšanu? Paldies
Atbild:
Viesturs Peniķis
Labdien! Bez projekta pateikt, cik izmaksās sētas uzstādīšana, nav iespējams. Cena atkarīga no sētas dizaina, koka šķirnes, stabu izmēra un veida, attāluma no ražotāja līdz uzstādīšanas vietai u.c. Jums ir jāvēršas firmās, kas nodarbojas ar žogu montāžu un ražošanu. Speciālisti veiks visus aprēķ...
Vai privātmājas iebraucamajiem vārtiem ir iespējams uzstādīt automātisko sistēmu, kas ļautu tos ērti atvērt un aizvērt?
Labdien, Vai privātmājas iebraucamajiem vārtiem ir iespējams uzstādīt automātisko sistēmu, kas ļautu tos ērti atvērt un aizvērt? Kādas sistēmas būtu vispiemērotākās privātmājas vajadzībām?
Atbild:
Viesturs Peniķis
Labdien, Privātmājas vārtiem ir iespējams uzstādīt vārtu automātiku. Varbūt vārtu vērtnēm būs nedaudz jāizmaina konstrukcija, bet uzstādīt noteikti var.
Kādas būtu sētas aptuvenās izmakasa un kāda koksne būtu vispiemērotākā?
Labdien, Jautājuma turpinājumā par sētas uzlikšanu: Ja sēta domāta ar metāla apaļiem stabiem, 1,5 metru augsta, pēc projekta dēļi impregnēti tumši brūnā krāsā, ar daļēju caurredzamību, horizontālā virzienā. Aptuvenais sētas garums,(tikai frontālā puse), 40 m. Koks izturīgāks pret nokrišņu iedarbī...
Atbild:
Viesturs Peniķis
Labdien, Šādiem paneļiem izmaksas varētu būt sākot no 40 Ls par 3m garu posmu. Visizturīgākais materiāls pret nokrišņu darbību būs kompozīts - koka un polimēra kombinācija. Dabīgu koksni ir jākopj regulāri - vismaz reizi divos gados.
Kādas būtu aptuvenās izmaksas un iespējamie uzņēmumi, kas varētu veikt koka sētas uzstādīšanu?
Labdien, Kādas varētu būt aptuvenās izmaksas un iespējamie uzņēmumi, kas varētu veikt koka sētas uzstādīšanu (aptuveni 1,60 m augstumā, dēļi)? Paldies,
Atbild:
Viesturs Peniķis
Labdien, Izmaksas sētai no koka dēļiem bez projekta nevar pateikt. Cena ir atkarīga no koka, tā apstrādes, dizaina, dēlīšu biezuma. Tā pat ir jāzina kādus stabus - koka, betona vai metāla izvēlēsities, to dizaina u.t.t.
Kādu metāla žogu izvēlēties un cik tas varētu izmaksāt?
Labdien, Vēlos savai mājai apkārt likt metāla žogu. Kādi ir populārākie? Ja man teritorija ir 1800m2, ar kādu summu man jārēķinās?
Atbild:
redakcija@abc.lv
Labdien, Žoga veidi ir daudz un dažādi. Labākais variants - apskatīties www.betafence-zogi.lv kādi ir pieejami žogu varianti. Cenu amplitūda ir ļoti liela. Tā ir atkarīga no žoga augstuma, veida, krāsas.

Rakstos atrasts: 15

Kā sagatavot sētu ziemai?

Kā sagatavot sētu ziemai?

Iestājoties gada aukstajam laikam, jāparūpējas par sētas sagatavošanu ziemai. Lai neskādētu sētas struktūrai un izskatam, tās kopšanai ziemas sezonā jāpievērš īpaša uzmanība.

Drošība un pieejamība beidzot vienuviet

Drošība un pieejamība beidzot vienuviet

Vairāk nekā 35 gadu pieredze automātikas izstrādājumu izveidē ļāvusi "BFT" no neliela Eiropas uzņēmuma kļūt par nu jau 120 pasaules valstīs pieprasītas automātikas preču zīmi. "BFT" tiešām ir soli priekšā pārējiem praktiskas, uzticamas un ērtas automātikas risinājumu izstrādē privātmājām, sabiedriskām ēkām un teritorijām.

Kā uzbūvēt koka sētu?

Kā uzbūvēt koka sētu?

Dārzs ir lieliska zona atpūtai un laiskiem nedēļas nogales vakariem, kur svešām acīm nav vietas. Lai patvertos no kaimiņu un garāmgājēju ziņkārīgajiem skatieniem, uzbūvē koka sētu, kas nodrošinās privātumu un mierpilnus atpūtas mirkļus.

Žogi, vārti

Žogs ir brīvi novietota inženierbūve īpašuma norobežošanai, bet vārti ir atverama žoga daļa tā šķērsošanai. Galvenokārt žogs tiek uzstādīts, lai ierobežotu vai novērstu kustību pāri robežai, kā arī pilnībā norobežotu teritoriju ar sienu.

Jautājumos atrasts: 30