43.Kristīnes dārza darbs. Dīķī dzīvo ūdensrijējs

43.Kristīnes dārza darbs. Dīķī dzīvo ūdensrijējs

Dīķi dārzā visvairāk vēlējās Edgara vecāki, jo upē ūdens esot pārāk vēss, lai tur bradātu, arī laistīšanai ūdens ļoti noderētu. Mēs paši dīķi nemaz tik ļoti nevēlējāmies, jo tas var kļūt par draudu maziem bērniem, kurus toreiz vēl tikai plānojām. Tomēr Kristīnei patika doma, ka dīķa malā varēs stādīt mitrumu mīlošus augus, bet pašā dīķī - ūdensrozi.
6. Irmas viesu namiņa sērija.  Jau 10 gadus ceļam!

6. Irmas viesu namiņa sērija. Jau 10 gadus ceļam!

Protams, var teikt, ka būdas (tā ir iegājies saukt namiņa pirmo daļu) celtniecība izmaksāja kapeikas – finansiālo līdzekļu ziņā, taču, cik daudz tas prasīja laika, pārdzīvojumu un nesaskaņu! Atklāti sakot, tagad to atceroties, nelabi metas! Daļa vēl joprojām nav pabeigta, kaut gan pagājuši 10 gadi!
Nozīmīgākais ceļu būves projekts kopš neatkarības atgūšanas

Nozīmīgākais ceļu būves projekts kopš neatkarības atgūšanas

Oktobrī atklātais Saulkrastu apvedceļš, kas atvieglo satiksmi pa Eiropas nozīmes autoceļu <i>VIA Baltica</i> E67, Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotajā gada labāko darbu skatē (1., 2. un 3.posms) Rīgas un Limbažu rajonos tika atzīts par gada labāko inženierbūvi.
Vibrācija būvniecībā. Ietekme un risinājumi

Vibrācija būvniecībā. Ietekme un risinājumi

Par vibrācijas ietekmes subjektiem celtniecības darbu veikšanas kontekstā tiek uzskatīti cilvēki, bet par objektiem – ēkas un būves, dažkārt arī jutīga aparatūra.
Vai iespējama ekonomiska flīzēšana?

Vai iespējama ekonomiska flīzēšana?

Mēģinot aplēst, cik dārga varētu būt kādas plaknes flīzēšana, nevajadzētu rēķināt vienīgi pašu flīžu izmaksas. Flīžu ekonomisko izdevīgumu iespējams noteikt tikai ilgtermiņā, sasummējot materiāla un ieklāšanas izmaksas ar potenciālajiem izdevumiem, kuri var rasties, flīzes lietojot vai arī nomainot, ja tās izrādījušās nepiemērotas.
Ķīpsalā atklātas divas izstādes: &lt;i&gt;Reality Baltics 2007&lt;/i&gt; un &lt;i&gt;Māja. Dzīvoklis 2007&lt;/i&gt;

Ķīpsalā atklātas divas izstādes: <i>Reality Baltics 2007</i> un <i>Māja. Dzīvoklis 2007</i>

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 18. līdz 21. oktobrim būs vērojamas divas izstādes: 1. hallē pirmo reizi notiks nekustamo īpašumu izstāde - forums <i>Reality Baltics 2007</i>, bet 2. hallē starptautiskā būvniecības un remonta izstāde <i>Māja. Dzīvoklis 2007</i>.
Rāmavā sākas izstādes "Lauksaimniecības tehnika 2007" un "Lauku sēta 2007"

Rāmavā sākas izstādes "Lauksaimniecības tehnika 2007" un "Lauku sēta 2007"

Rīga, 4.okt., LETA. No šodienas līdz 7.oktobrim izstāžu kompleksā "Rāmava" notiks divas lauksaimniecības izstādes "Lauksaimniecības tehnika 2007" un "Lauku sēta 2007", aģentūru LETA informēja SIA "A.M.L." izstāžu daļas vadītājs Gunārs Zalcmanis.
Jaunais un interesantais Inovāciju arēnā

Jaunais un interesantais Inovāciju arēnā

Inovāciju arēna, kas notika no 9.-13.septembrim cirka teltī pie Kongresu nama, pulcēja kuplu interesentu pulku. Apskatot izstādē eksponētos zinātnes un tehnoloģiju jaunumus un piedaloties dažādos izklaides pasākumos, visiem bija iespēja iepazīties ar jēdzienu <i>inovācija</i>.

Preču, būvdarbu un pakalpojumu iegādei valsts un pašvaldības pērn slēgušas līgumus par 1,74 miljardiem latu

Rīga, 13.aug., LETA. Pērn preču, būvdarbu un pakalpojumu iegādei valsts, pašvaldības un sabiedrisko pakalpojumu sniedzēji slēguši līgumus par kopējo līgumcenu 1,74 miljardiem latu.
Novadu aktualitātes

Novadu aktualitātes

Latvijas novados – pilsētās, ciematos un pagastos – jūlija pēdējā nedēļa iezīmējusies ar lieliem un maziem ēku un inženiersistēmu remontiem, dažiem interesantiem jaunbūvju un vides projektiem. Visvairāk jaunumu ir no Liepājas.

Rakstos atrasts: 30

Jautājumos atrasts: 0