Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības Būvspeciālistu sertifikācijas centrs

Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības Būvspeciālistu sertifikācijas centrs

Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības Būvspeciālistu sertifikācijas centrs (LSGŪTIS BS SC) darbojas pie Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības (LSGŪTIS), tā pārziņā ir inženieru būvprakses sertifikātu izsniegšanas, pagarināšanas un anulēšanas jautājumu izskatīšana.

Saeima otrajā lasījumā atbalsta ēku energoefektivitātes likumprojektu

Rīga, 13.dec., LETA. Šodien Saeima otrajā lasījumā atbalstīja Ēku energoefektivitātes likumprojektu, ar kuru plānots veicināt enerģijas taupīšanu, kā arī samazināt oglekļa dioksīda emisiju.

Saeima konceptuāli atbalsta ēku energoefektivitātes likumprojektu

Rīga, 18.okt., LETA. Šodien Saeima konceptuāli atbalstīja Ēku energoefektivitātes likumprojektu, ar kuru plānots veicināt enerģijas taupīšanu, kā arī samazināt oglekļa dioksīda emisiju.
Nodod komisijām ēku energoefektivitātes likumprojektu

Nodod komisijām ēku energoefektivitātes likumprojektu

Rīga, 6.sept., LETA. Šodien Saeima nodeva izskatīšanai komisijām Ēku energoefektivitātes likumprojektu, ar kuru plānots veicināt enerģijas taupīšanu, kā arī samazināt oglekļa dioksīda emisiju.

Valdība akceptē Ēku energoefektivitātes likumu

Rīga, 26.jūn., LETA. Šodien Ministru kabinets akceptēja Ēku energoefektivitātes likumu, ar kuru plānots veicināt enerģijas taupīšanu, kā arī samazināt oglekļa dioksīda emisiju.

Rakstos atrasts: 5

Jautājumos atrasts: 0