"Alpha2" – 2014. gada sezonas līderis

Jaunākā izlaiduma "Grundfos ALPHA2" cirkulācijas sūkņi ir saņēmuši titulu "Labākais 2014. gada produkts" no prestižās Vācijas "Plus X Awards" – labākais produkts augstas kvalitātes, funkcionalitātes un ekoloģijas kategorijās, kā arī iegūts "Best product of the year 2014" nosaukums ēku produktu segmenta kategorijā.

"ALPHA2" lika manīt savu klātbūtni "Plus X Awards" balvu pasniegšanas ceremonijā, kur balvas tiek pasniegtas jaunām un inovatīvām tehnoloģijām, ekstraordinārām konstrukcijām un inteliģentām, viegli saprotamām vadības sistēmām. 

"Mūsu centieni radīt un ieviest produktu, kurš paceļ latiņu mūsu biznesa sektorā, tiek novērtēti," saka Frenks Wilhelms, "Grundfos" Vācijas pārstāvniecības "DBS" tirdzniecības direktors. "Fakts, ka mēs esam saņēmuši apstiprinājuma zīmogu tik prestižā kategorijā, ir tikai medaļas redzamā puse. Mēs zinām, ka mūsu klienti novērtē mūsu produktu kvalitātes, efektivitātes un pielietojuma īpašības, un "Plus X Awards" iegūtā atzinība piedod vēl papildus impulsu," turpina Frenks. 
 
Starp īpašībām, kuras tiek izceltas, ir sūkņa augstais efektivitātes līmenis, kas pārspēj esošās, kā arī nākotnē paredzētās Eiropas direktīvas saistībā ar energoefektivitāti. Īpaši atzīmēta tika "AutoAdapt" funkcija, kura nodrošina sūknim iespēju iegūt un apkopot datus par patēriņu, kā rezultātā sūknis pats atrod optimālo darbības režīmu.

"Plus X" godalgu piešķir 25 neatkarīgu industriju locekļu žūrija septiņās kategorijās. Šī ir vienpadsmitā reize, kad šī balva tiek piešķirta.

"Grundfos Pumps Baltic", SIA
G.Astras 8b, Rīga, LV-1082
Tālrunis 67149640
E-pasts: info_gla@grundfos.com
 
Publicitātes foto
=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!