Ances kultūras namam izbūvēts jauns jumts un ventilācijas sistēma

Foto: Pilseta24.lv

Ventspils novada Ances kultūras namā pabeigta jumta rekonstrukcija un ventilācijas sistēmas izbūve, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Pagājušā gadsimta 70.gados būvētajai ēkai sākotnēji bija uzklāts plakanais jumts, bet 90.gadu sākumā to remontēja, izveidojot vairāku pakāpju un slīpuma jumtu. Ar laiku šīfera seguma jumts kļuvis ūdens caurlaidīgs, tādēļ sniegs un lietus nodarījis bojājumus ēkas lielajai un mazajai zālei. Lai uzlabotu situāciju, Ventspils novada pašvaldība nolēmusi veikt jumta rekonstrukciju un izbūvēt ēkā ventilācijas sistēmu. Zālē nokrāsoti griesti, uzstādīti prožektori un nomainīta griestu apgaismojuma armatūra.

Darbus pilnībā finansējusi Ventspils novada pašvaldība, piešķirot 117 369 eiro. Šim nolūkam izmantots Valsts kases aizdevums. Būvdarbus veica SIA "Samrode".

Kultūras nama telpas mēģinājumiem izmanto vidējas paaudzes deju kolektīva "Ance", senioru deju kolektīva un divu skolēnu deju kolektīva dalībnieki. Kultūras nama telpās tiekas arī amatierteātra kolektīva aktieri un dāmu klubiņa pārstāves. 20.janvārī kultūras namā rādīs filmu "Tēvu barikādes", bet 18.februārī būs lielāks pasākums - "Valentīndienas sadancis", kad Ancē ieradīsies deju kolektīvi no tuvākas un tālākas apkārtnes.

LETA

2017.gada 10.janvārī

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!