Drēbju pakaramais no krēsla atzveltnes

Ja mājās aizķēries kāds vecs, salūzis krēsls, vari mēģināt to pārveidot izturīgā drēbju pakaramajā.

Tev būs nepieciešams: krēsla atzveltne, metāla āķis, zāģis, urbis, smilšpapīrs.

Vispirms nomēri kādu no īstajiem koka pakaramajiem, lai saprastu, cik platam jābūt jaunajam pašdarinājumam. Visvienkāršāk izmantot krēslu ar izliektu atzveltni, tomēr noderēs arī gluds un taisns krēsls.

Iegūtos mērus atliec uz krēsla atzveltnes un ar zīmuli novelc taisnu līniju. Pēc tam pa iezīmēto līniju pārzāģē krēsla atzveltni divās daļās. Vari izmantot gan parasto, gan elektrisko rokas zāģi.

Lai krēslu zāģēšanas brīdī noturētu vietā, palūdz kādam to pieturēt.

Darbojoties ar zāģi, esi ļoti uzmanīgs. Būtu prātīgi uzvilkt cimdus un aizsargbrilles.

Lai drēbes neaizķertos aiz asajiem stūriem, tos nepieciešams nopulēt ar smilšpapīru. Tāpat pēc pulēšanas svarīgi neaizmirst notīrīt koka putekļus – citādi iespējams sasmērēt drēbes.

Ar šauru urbi jaunā pakaramā augšējās malas vidū izurb nelielu caurumiņu. Pirms tam noteikti pārliecinies, ka urbšanu veic pašā centrā, citādi pakaramais svērsies uz vienu vai otru pusi.

Lai nekļūdītos, liec lietā mērinstrumentu un ar zīmuli atzīmē nelielu punktiņu.

Caurumiņā ieskrūvē drēbju pakaramā āķi. Vari izmantot salūzušu vai citādi nederīgu pakaramo, kā arī iegādāties jaunu āķi ar vītni būvmateriālu veikalā.

Lai nodrošinātu metāla un koka savienojuma vietu, uzklāj ap to nedaudz superlīmes. Pirms pakaramā izmantošanas ļauj līmei pilnībā nožūt.

Foto: www.wikihow.com

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!