Ķīpsalā notiek izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014"

No ceturtdienas, 4. decembra, Ķīpsalā iespējams apskatīt izstādi ''Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014'', kurā piedalās uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm.

Uzņēmumi demonstrē kokapstrādes, mēbeļu ražošanas, durvju un logu ražošanas iekārtas, profesionālos elektroinstrumentus kokapstrādes un būvniecības speciālistiem, galdniecības iekārtas, koksnes apdares materiālus, koksnes zāģēšanas iekārtas, iekārtas apaļkoka apstrādei, kokmateriālus, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas.

''Kokrūpniecības nozarē palielinās gan eksporta apjomi, gan attīstās pašmāju tirgus, tāpēc mēbeļu, durvju un logu ražotājiem, koka māju un guļbūvju ražotājiem, galdniekiem, celtniecības kompānijām, kokmateriālu tirgotājiem un citiem uzņēmējiem ir būtiski paaugstināt konkurētspēju, modernizēt un efektivizēt ražošanu, ieviest ražotnēs jaunas tehnoloģijas, ar inovatīviem produktiem apgūt jaunus tirgus. Tieši šiem mērķiem kalpo izstāde,'' uzsver projekta vadītājs Kardijs Broks.

Kokmateriālu tirgotāji un citi uzņēmēji izstādē var apskatīt un atrast sev piemērotākās tehnoloģijas, iekārtas, instrumentus un materiālus no Eiropas un pasaules ražotājiem.

Vienlaikus Ķīpsalā notiek starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde ''Tech Industry 2014''. Uzņēmumi demonstrē modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves iekārtas un materiālus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, metālizstrādājumus ražošanai, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, elektroinstrumentus, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, iekraušanas un izkraušanas tehniku u.c.

Tāpat izstādes laikā notiek semināri un diskusijas par nozarei aktuāliem jautājumiem, metinātāji sacenšas par Baltijas reģiona labākā metinātāja titulu, uzņēmēji piedalās starptautiskajā inženiernozaru uzņēmumu kontaktbiržā un Rīgas domes organizētajās paneļdiskusijās ''Nozare un enerģētika. Alternatīvās enerģijas avoti un to izmantošanas iespējas'' un ''Uzņēmējiem pieejamais atbalsts un iesaiste lēmumu pieņemšanā''.

Izstādes ilgs līdz 6.decembrim.

Foto: abc.lv redakcija
 

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!