Ķīpsalā notiks izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2012"No 4.oktobra līdz 6.oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2012".

"Kokrūpniecības nozarē Latvijā palielinās gan eksporta apjomi, gan attīstās pašmāju tirgus, tāpēc kokapstrādes rūpniecībā strādājošiem uzņēmumiem - kokapstrādātājiem, mēbeļu, durvju un logu ražotājiem, koka māju un guļbūvju ražotājiem, galdniekiem, mežizstrādātājiem, celtniecības kompānijām, kokmateriālu tirgotājiem un citiem uzņēmējiem - ir būtiski paaugstināt konkurētspēju, modernizēt un efektivizēt ražošanu, ieviest ražotnēs jaunas tehnoloģijas, ar inovatīviem produktiem apgūt jaunus tirgus. Tieši šiem mērķiem kalpo izstāde," uzsver projekta vadītājs Kardijs Broks.

Izstādē piedalīsies uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm un demonstrēs kokapstrādes iekārtas darbībā, mēbeļu ražošanas iekārtas, apaļkoku zāģmašīnas, durvju un logu ražošanas iekārtas, profesionālos elektroinstrumentus kokapstrādes un būvniecības speciālistiem, galdniecības iekārtas, koksnes apdares materiālus, koksnes zāģēšanas iekārtas, kokmateriālus, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas. Tehnoloģiju progress nozīmīgi ietekmē arī kokapstrādes nozari, un arī izstādē būs daudz jaunumu. Izstādē tiks prezentētas gan Latvijā ražotas iekārtas un instrumenti, gan varēs apskatīt, ko piedāvā Eiropas un pasaules iekārtu ražotāji.

Izstāde nodrošina vispiemērotāko biznesa vidi uzņēmējiem, kas nodarbojas ar kokrūpniecību, un kompānijām, kas piedāvā iekārtas, instrumentus, apdares materiālus, materiālus un tehniku kokapstrādes ražotnēm. Izstādē uzņēmējiem ir iespēja palielināt produkcijas noietu gan Latvijas, gan ārvalstu tirgū, prezentēt jaunākos produktus un pakalpojumus, demonstrēt klientiem iekārtas un instrumentus darbībā, tikties un dibināt jaunus biznesa kontaktus ar klientiem, sadarboties ar jauniem ārzemju partneriem, vienoties par izdevīgiem darījumiem, popularizēt uzņēmuma un iekārtu zīmolu, kā arī iesaistīties jaunos biznesa projektos.

Izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2012" notiek vienlaikus ar starptautisko Baltijas mēbeļu industrijas izstādi "Baltic Furniture 2012".

Informāciju sagatavoja Inese Libere, "BT 1" mediju koordinatore
Foto: Stock.XCHNG

2012.gada 2.oktobrī
 

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!