Meklē būvdarbu veicēju slēpošanas kalna "Lemberga hūte" profila veidošanai

 Foto: pixabay.com

Ventspils pašvaldības iestāde "Komunālā pārvalde" izsludinājusi atklātu iepirkuma konkursu, kurā meklē būvdarbu veicēju Ventspils slēpošanas kalna "Lemberga hūte" profila veidošanai 2017. un 2018.gadā, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Slēpošanas kalna profila veidošanai tiks izmantota grunts, ko iegūs, veicot ielu rekonstrukcijas darbus Ventspilī. Divu gadu laikā uz kalnu plānots nogādāt līdz 200 000 kubikmetru grunts.

Darbu veicējam abos gados būs jāveic kalna uzbrauktuves izbūve līdz 45 metru atzīmei, nodrošinot pamatu, lai vēlākos gados kalna virsotni varētu pacelt līdz 65 metru atzīmei.

Slēpošanas kalna profila veidošanas darbus plānots sākt 2017.gada marta vidū un pabeigt līdz 2018.gada novembra beigām, bet darbu izpildes galīgais termiņš var tikt pagarināts, ja noteiktajā laikā uz kalnu netiks piegādāts nepieciešamais grunts apjoms.

Piedāvājumus iepirkuma konkursā var iesniegt līdz 16.decembrim. Pretendenta vidējam gada (neto) finanšu apgrozījums būvniecībā pēdējos trīs gados ir jābūt ne mazākam kā 250 000 eiro.

Mākslīgi veidotā slēpošanas kalna "Lemberga hūte" pamatā ir ielu būvniecības laikā izraktais nederīgais grunts materiāls, kas iegūts Ventspilī, sākot no 2003.gada, kā arī būvgruži, ko kalnā ieved uzņēmumi un privātpersonas. 2014.gada rudenī pēc vairāku gadu pauzes tika sākta slēpošanas kalna "Lemberga hūte" paaugstināšana. Kalns ir paaugstināts no 52 līdz 58 metriem virs jūras līmeņa, bet kalna relatīvais augstums no pakājes līdz virsotnei pašlaik ir 50 metri. 2015.gadā līdz kalna jaunajai virsotnei pārcelti abi centrālie pacēlāji, kā arī kāpnes.

LETA

2016.gada 13.novembrī

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!