"Sadales tīkls": Tirgotāji brīvajā elektroenerģijas tirgū nav pietiekami aktīvi

Foto: pixabay.com

Tirgotāji brīvajā elektroenerģijas tirgū mājsaimniecību segmentā nav pietiekami aktīvi, šodien, 28.oktobrī, konferencē "Smart Energy 2016: energoefektivitāte, vieda enerģētika un vieds patērētājs" sacīja AS "Sadales tīkls" valdes loceklis Rolands Lūsveris.

Viņš nepiekrita apgalvojumam, ka tirgus mājsaimniecību segmentā nedarbojas pietiekami efektīvi, ņemot vērā mazo patērētāju aktivitāti tajā, uzsverot, ka tirgus strādā labi.

Lūsvera ieskatā tirgotāji nav pietiekami aktīvi tirgū.

Vienlaikus viņš norādīja, ka tirgus atvēršana mājsaimniecībām notika pēc iespējas saudzīgi gala lietotājiem un patērētājiem nevajadzēja rēķināties ar lielām pārmaiņām.

Tāpat viņš pauda, ka viena no "Sadales tīkla" lomām ir veicināt brīvo tirgu un uzņēmums ir centies komunicēt ar sabiedrību - stāstīt par elektroenerģijas tirgu un iespējām tajā.

Abc.lv jau vēstīja, ka šodien notiek Baltijas Enerģētikas foruma konference "Smart Energy 2016: energoefektivitāte, vieda enerģētika un vieds patērētājs". Konferences galvenās tēmas ir energoefektivitāte Enerģētikas savienībā un Baltijas valstīs, viedie tīkli, elektroenerģijas, gāzes un ūdens viedie skaitītāji, kā arī viedas pilsētas, lietiskais internets un viedās mājas.

LETA

2016.gada 28.oktobrī

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!