abc.lv skaitļos

Lietotāji online40
Aktīvie uzņēmumi20120
Nozares raksti971
Ekspertu atbildes2551
Jauns daudzdzīvokļu ēku kvartāls – Merks Mežpilsēta : abc.lv

Jauns daudzdzīvokļu ēku kvartāls – Merks Mežpilsēta

Jauns daudzdzīvokļu ēku kvartāls – Merks Mežpilsēta
Mājas – tā nav tikai vieta, kur atgriezties, tā ir sajūta, ko rada mūsu mīļie un tuvie. Un viņiem vēlamies nodrošināt pašu labāko. Tādēļ arī atbilstoša mājokļa izvēle ir nopietns un pārdomāts lēmums, kas pieņemts, vadoties pēc pašu vajadzībām un vēlmēm. Jaunais dzīvokļu projekts Mežciemā – Merks Mežpilsēta – veidots atbilstoši labākajām un mūsdienīgākajām dzīvojamās vides iekārtošanas prasībām, vienlaikus nodrošinot māju sajūtu ikvienam dzīvokļu iemītniekam.

Lieliska atrašanās vieta
Zaļa un labiekārtota vide vietā, kur dzīvojam, ir daudzu cilvēku sapnis, tādēļ būvkompānija Merks to ir ņēmusi vērā, attīstot jaunu projektu Mežciemā, kura ietvaros tiks veidots daudzdzīvokļu ēku kvartāls. Šo teritoriju īpaši iecienījušas jaunās ģimenes, kas novērtē iespēju dzīvot galvaspilsētā un vienlaikus izbaudīt dabas mieru un skaistumu. Arī jaunais kvartāls Merks Mežpilsēta ir novietots unikālā lokācijā – starp Dreiliņupīti un mežu, kurā var doties pastaigās.

Tāpat šie jaunie projekti Mežciemā iedzīvotājiem piedāvās netālu esošus bērnudārzus, skolas, ārstniecības iestādes, kā arī sporta un tirdzniecības centrus, lai viss svarīgākais būtu viegli sasniedzams. Apkārtne izceļas ar attīstītu infrastruktūru un ērti pieejamu sabiedrisko transportu.

Efektīvs plānojums un atbilstība dažādām vajadzībām
Kopumā Merks Mežpilsēta projektā, kuru plānots pabeigt 2021. gada 4. ceturksnī, ietilpst 3 piecstāvu ēkas, kurās izvietoti 117 dzīvokļi ar divām, trim un četrām istabām. Dzīvokļu mājas veidotas tā, lai nodrošinātu komfortu, tādēļ šie jaunie projekti Mežciemā būs īpaši piemēroti jaunajām ģimenēm.

Merks Mežpilsēta dzīvokļu mājas izceļas ar vairākām priekšrocībām, tajā skaitā:
• dzīvokļos ir pilnvērtīga, augsta līmeņa iekšējā apdare;
• teritorija aprīkota ar videonovērošanu un ir nožogota;
• pieejamas āra autostāvvietas ar elektromobiļu uzlādes punktiem;
• katram dzīvoklim pagrabstāvā ir noliktava un pirmajā stāvā pieejama koplietojama velosipēdu vai ratiņu novietne;
• sakopta, apzaļumota apkārtne ar bērnu spēļlaukumiem un lapenēm kopīgai laika pavadīšanai.

Iespēja veikt dzīvokļu rezervāciju jau tagad
Jaunie projekti Mežciemā ir pieprasīti, tādēļ, ja jūs ir ieinteresējis Merks Mežpilsēta projekts, ienāciet Merksmezpilseta.lv, lai uzzinātu par to vairāk un laikus veiktu dzīvokļu rezervāciju. Šī ir jūsu iespēja veidot savas mājas vietā, kas ir droša, labiekārtota un veiksmīgi savienota ar citām Rīgas daļām!
 
 
 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Paildziniet koka nama mūžu ar STAFOR

Paildziniet koka nama mūžu ar STAFOR

Visā pasaulē mājas no koka tiek uzskatītas par elitārām. Koka nams var kalpot gadsimtiem ilgi, bet var arī sabrukt pēc dažiem gadu desmitiem. Saglabāt un paildzināt koka nama mūžu nav vienkārši, labs palīgs tam ir STAFOR produkcija.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

VNĪ: Mežotnes pils pārņemta no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās liecības ir saglabātas godam

VNĪ: Mežotnes pils pārņemta no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās liecības ir saglabātas godam

"VAS "Valsts nekustamie īpašumi" un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes kopīgi veiktajā apsekošanā iesaistītās puses guvušas pārliecību, ka Mežotnes pils komplekss pārņemts no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās vērtības ir saglabātas godam. Esam rosinājuši kultūras nozari un pašvaldības kopēju darba grupu par tālākajiem īpašuma dzīvotspējas scenārijiem..."

Uzņēmējs runā

Videi draudzīgi risinājumi – SIA Ecostars

ecostars

Uzņēmums Ecostars sniedz kvalitatīvus, videi draudzīgus risinājumus un veic inženierkomunikāciju, rekonstrukcijas un energoefektivitātes darbus, kā arī piedāvā par draudzīgām cenām siltumsūkņus, saules kolektorus un daudzus citus kvalitatīvus produktus, kurus var skatīt mājaslapā – www.ecostars.lv.

Elektrisko silto grīdu izmaksas

elektrisk_s_siltas_gridas_220.lv

Interneta veikals 220.lv piedāvā jums iegādāties visu nepieciešamo elektrisko silto grīdu ierīkošanai vienuviet un par izdevīgām cenām. Te pieejami gan apsildes komplekti (paklājs + termostats), gan arī atsevišķi elementi, kurus varēsiet sakomplektēt pēc saviem ieskatiem.