TerexLabākie mobilie drupinātāji un sijātāji – "Terex|Finlay"

TerexLabākie mobilie drupinātāji un sijātāji – "Terex|Finlay"
Karjeru izstrādē nav iespējams iztikt bez izturīgas, jaudīgas un kvalitatīvas tehnikas. Jau vairāk nekā 60 gadu garumā "Terex|Finlay" ražo dažāda veida pārvietojamās iekārtas – drupinātājus, sijātājus, kā arī tehniku mazgāšanai un pārstrādei. Šis pasaules līmeņa zīmols ir pierādījis sevi kā spēcīgu un uzticamu ražotāju, ko izvēlas ne tikai karjeru industrijā, bet arī celtniecībā, rūpniecībā un citās jomās.

"Terex|Finlay" tehnikas piedāvājums
Plašajā "Terex|Finlay" iekārtu sortimentā atrodami dažādi modeļi katra klienta vajadzībām un prasībām:
• Rotora drupinātāji – nodrošina efektīvu, kvalitatīvu un drošu darbu paveikšanu, izmantojot iekārtu ne tikai karjeru izstrādē, bet arī ieguvē, nojaukšanā un otrreizējā pārstrādē.
• Konusa drupinātāji – tos raksturo īpaši augsta efektivitāte un spēja sasmalcināt pat akmeņus, kuru cietības pakāpe pārsniedz vidējo līmeni. Izmantojot šīs iekārtas, tiks nodrošināta produktivitāte, elastība un augsta līmeņa rezultāts.
• Žokļu drupinātāji – izmantojot šos mobilos drupinātājus, jūs bez aizķeršanās varēsiet sagatavot izejvielas būvniecībai vajadzīgajā izmērā, kā arī pārstrādāt būvniecības procesā radušos atkritumus. Iekārtām raksturīga īpaši augsta jauda, drošība un uzticamība.
• 5-sērijas sijātāji – kompakta tehnika, ko izmanto gan priekšsijāšanas, gan otrreizējās pārstrādes vajadzībām.
• 6-sērijas sijātāji – augstas izturības pakāpes tehnika, ko lieto gan primārai, gan sekundārai sijāšanai.
• 8-sērijas sijātāji – īpaši jaudīgas kāpurķēžu iekārtas, kas nodrošina efektīvu primāro un sekundāro skrīningu.
• 9-sērijas sijātāji – iekārta ar augstu veiktspēju un ietilpību, ko izmanto gan primārai, gan sekundārai sijāšanai lielā apjomā. 
• Konveijeri – pieejami ne tikai kāpurķēžu mobilie konveijeri, bet arī radiālie uzkrājēji un augstā un zemā līmeņa padevēji. Iekārtas var izmantot daudzpusīgiem mērķiem, jo katrs modelis ir ražots no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem.

"Terex|Finlay" klienti novērtē ne tikai uzņēmuma piedāvātos individuālos risinājumus atbilstoši pircēja vajadzībām, bet arī to, ka ikvienas iekārtas iegāde ir ieguldījums ilgtermiņā, kas pēc tam ir jūtams darba produktivitātes un efektivitātes uzlabojumā. Uzņēmums ne tikai veic iekārtu ražošanu, bet arī piedāvā tehnisko servisu, rezerves daļas, garantiju, nomu, apdrošināšanu un klientu apmācību tehnikas pareizā un drošā lietošanā.

Uzziniet vairāk šeit – Terexfinlay.alfis.eu
 
 
 
 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

Ūdens ir ekosistēmu dzīvības avots un cilvēces veselības un labklājības pamats. Tomēr dažādu cilvēka ikdienas darbību rezultātā ūdens sastāvs un kvalitāte tiek radikāli izmainīta. Kā komunālie, tā rūpnieciskie notekūdeņi, neattīrīti vai nepilnīgi attīrīti, ar dažādām tajos esošajām kaitīgajām vielām, baktērijām un mikroorganismiem rezultātā nokļūst apkārtējā vidē, to piesārņojot.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

No 1. aprīļa siltuma izmaksas Rīgā samazināsies par 7,4%

No 1. aprīļa siltuma izmaksas Rīgā samazināsies par 7,4%

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi izmaiņas AS "Rīgas siltums" siltumenerģijas tarifos. Rīdziniekiem no 1. aprīļa par siltumu būs jāmaksā par 7,4% jeb 3,82 EUR/MWh mazāk  –  48,08 EUR/MWh (bez PVN).

Uzņēmējs runā

Īpaša aizsardzība koka mājām

Natura_foto_2

Koks ir tradicionāls ēku būves materiāls Latvijā, tas priecē iemītniekus ar dabīgo skaistumu, rada siltuma un mājīguma sajūtu mājās. Lai saglabātu koku pēc iespējas ilgāk, to nepieciešams aizsargāt no nelabvēlīgiem laika apstākļiem un kaitēkļiem.