abc.lv skaitļos

Lietotāji online30
Aktīvie uzņēmumi23000
Nozares raksti1052
Ekspertu atbildes2584
Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson"

Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson"
Lai celtniecības process noritētu bez aizķeršanās, kā arī galarezultāts būtu augstākajā līmenī, svarīgi izmantot ne tikai kvalitatīvas sastāvdaļas, bet arī augstvērtīgu industriālo tehniku, kas spēj paveikt savu uzdevumu un iztur slodzi. "Wacker Neuson" ražotā traktortehnika un citas iekārtas sevi ir pierādījušas visā pasaulē, nodrošinot augstu veiktspēju, efektivitāti un visas nepieciešamās funkcijas.

"WackerNeuson" – spēcīgs zīmols, ko atpazīst visā pasaulē
Starptautiskajā "Wacker NeusonG roup" apvienojušies vairāki uzņēmumi un vadošie aprīkojuma un tehnikas ražotāji. Klientiem tiek piedāvāts plašs un daudzveidīgs produktu klāsts, kas iekļauj arī servisa pakalpojumus ar rezerves daļu iegādi. "Wacker Neuson" izveidots jau tālajā 1848. gadā Vācijā, un tā galvenais darbības virziens ir industriālās tehnikas un iekārtu ražošana. Uzņēmuma ražotos ekskavatorus, frontālos iekrāvējus un cita veida tehniku izmanto ne tikai rūpniecības uzņēmumi un jomas profesionāļi, bet pat vietējās pašvaldības. Izmantojot kvalitatīvo "Waker Neuson" produkciju, arhitektūras, celtniecības, dārzkopības un citu sfēru darbu paveikšana ir ne tikai vienkāršāka, bet arī efektīvāka, ātrāka un drošāka. Zīmola tehniku un iekārtas atpazīst un novērtē visā pasaulē. 

"WackerNeuson" produkcija
Uzņēmuma sortimentā plašā piedāvājumā pieejami: frontālie iekrāvēji, ekskavatori, teleskopiskie iekrāvēji, damperi, sablīvēšanas tehnika, nojaukšanas tehnika, betona apstrādes tehnika, apsildes tehnika, apgaismes tehnika, portatīvie ģeneratori un sūkņi.

Tehnikas un iekārtu vidū atrodami modeļi, kas būs piemēroti ne tikai ēku būvniecībai, bet arī ceļu un dzelzceļu būvei, betonapstrādes darbiem, rūpniecības un atkritumu apsaimniekošanas darbiem, municipālai lietošanai, kā arī dārzkopībai un komunālās saimniecības vajadzībām.

Tehniskais serviss un citi pakalpojumi
"Wacker Neuson" piedāvā ne tikai kvalitatīvu tehniku un iekārtas, bet arī nodrošina to tehnisko servisu, ļauj pasūtīt kvalitatīvas rezerves daļas, nodrošina garantiju produkcijai, kā arī piedāvā iespēju noformēt apdrošināšanu. Nepieciešamības gadījumā tehniku un instrumentus no "Wacker Neuson" var arī iznomāt vai iegādāties līzingā.

Sadarbībā ar Alfis, "Wacker Neuson" piedāvā arī klientu apmācības pareizā un drošā tehnikas un instrumentu lietošanā.

Uzziniet vairāk šeit – Wackerneuson.alfis.eu/!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

InfoEra Latvia mācību centrs (Autodesk sertificēts mācību centrs) piedāvā plašu mācību programmu, tostarp arī Autodesk Fusion 360 kursus. Regulāri notiek arī tiešsaistes semināri par dažādām tēmām, kā arī atvērtās nodarbības. Fusion 360 ir viens no TOP produktiem, un interese par tā izmantošanas iespējām arvien pieaug. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.