Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson"

Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson"
Lai celtniecības process noritētu bez aizķeršanās, kā arī galarezultāts būtu augstākajā līmenī, svarīgi izmantot ne tikai kvalitatīvas sastāvdaļas, bet arī augstvērtīgu industriālo tehniku, kas spēj paveikt savu uzdevumu un iztur slodzi. "Wacker Neuson" ražotā traktortehnika un citas iekārtas sevi ir pierādījušas visā pasaulē, nodrošinot augstu veiktspēju, efektivitāti un visas nepieciešamās funkcijas.

"WackerNeuson" – spēcīgs zīmols, ko atpazīst visā pasaulē
Starptautiskajā "Wacker NeusonG roup" apvienojušies vairāki uzņēmumi un vadošie aprīkojuma un tehnikas ražotāji. Klientiem tiek piedāvāts plašs un daudzveidīgs produktu klāsts, kas iekļauj arī servisa pakalpojumus ar rezerves daļu iegādi. "Wacker Neuson" izveidots jau tālajā 1848. gadā Vācijā, un tā galvenais darbības virziens ir industriālās tehnikas un iekārtu ražošana. Uzņēmuma ražotos ekskavatorus, frontālos iekrāvējus un cita veida tehniku izmanto ne tikai rūpniecības uzņēmumi un jomas profesionāļi, bet pat vietējās pašvaldības. Izmantojot kvalitatīvo "Waker Neuson" produkciju, arhitektūras, celtniecības, dārzkopības un citu sfēru darbu paveikšana ir ne tikai vienkāršāka, bet arī efektīvāka, ātrāka un drošāka. Zīmola tehniku un iekārtas atpazīst un novērtē visā pasaulē. 

"WackerNeuson" produkcija
Uzņēmuma sortimentā plašā piedāvājumā pieejami: frontālie iekrāvēji, ekskavatori, teleskopiskie iekrāvēji, damperi, sablīvēšanas tehnika, nojaukšanas tehnika, betona apstrādes tehnika, apsildes tehnika, apgaismes tehnika, portatīvie ģeneratori un sūkņi.

Tehnikas un iekārtu vidū atrodami modeļi, kas būs piemēroti ne tikai ēku būvniecībai, bet arī ceļu un dzelzceļu būvei, betonapstrādes darbiem, rūpniecības un atkritumu apsaimniekošanas darbiem, municipālai lietošanai, kā arī dārzkopībai un komunālās saimniecības vajadzībām.

Tehniskais serviss un citi pakalpojumi
"Wacker Neuson" piedāvā ne tikai kvalitatīvu tehniku un iekārtas, bet arī nodrošina to tehnisko servisu, ļauj pasūtīt kvalitatīvas rezerves daļas, nodrošina garantiju produkcijai, kā arī piedāvā iespēju noformēt apdrošināšanu. Nepieciešamības gadījumā tehniku un instrumentus no "Wacker Neuson" var arī iznomāt vai iegādāties līzingā.

Sadarbībā ar Alfis, "Wacker Neuson" piedāvā arī klientu apmācības pareizā un drošā tehnikas un instrumentu lietošanā.

Uzziniet vairāk šeit – Wackerneuson.alfis.eu/!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

Ūdens ir ekosistēmu dzīvības avots un cilvēces veselības un labklājības pamats. Tomēr dažādu cilvēka ikdienas darbību rezultātā ūdens sastāvs un kvalitāte tiek radikāli izmainīta. Kā komunālie, tā rūpnieciskie notekūdeņi, neattīrīti vai nepilnīgi attīrīti, ar dažādām tajos esošajām kaitīgajām vielām, baktērijām un mikroorganismiem rezultātā nokļūst apkārtējā vidē, to piesārņojot.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

No 1. aprīļa siltuma izmaksas Rīgā samazināsies par 7,4%

No 1. aprīļa siltuma izmaksas Rīgā samazināsies par 7,4%

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi izmaiņas AS "Rīgas siltums" siltumenerģijas tarifos. Rīdziniekiem no 1. aprīļa par siltumu būs jāmaksā par 7,4% jeb 3,82 EUR/MWh mazāk  –  48,08 EUR/MWh (bez PVN).

Uzņēmējs runā

Īpaša aizsardzība koka mājām

Natura_foto_2

Koks ir tradicionāls ēku būves materiāls Latvijā, tas priecē iemītniekus ar dabīgo skaistumu, rada siltuma un mājīguma sajūtu mājās. Lai saglabātu koku pēc iespējas ilgāk, to nepieciešams aizsargāt no nelabvēlīgiem laika apstākļiem un kaitēkļiem.