abc.lv skaitļos

Lietotāji online23
Aktīvie uzņēmumi19862
Nozares raksti873
Ekspertu atbildes2505
Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson" : abc.lv

Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson"

Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson"
Lai celtniecības process noritētu bez aizķeršanās, kā arī galarezultāts būtu augstākajā līmenī, svarīgi izmantot ne tikai kvalitatīvas sastāvdaļas, bet arī augstvērtīgu industriālo tehniku, kas spēj paveikt savu uzdevumu un iztur slodzi. "Wacker Neuson" ražotā traktortehnika un citas iekārtas sevi ir pierādījušas visā pasaulē, nodrošinot augstu veiktspēju, efektivitāti un visas nepieciešamās funkcijas.

"WackerNeuson" – spēcīgs zīmols, ko atpazīst visā pasaulē
Starptautiskajā "Wacker NeusonG roup" apvienojušies vairāki uzņēmumi un vadošie aprīkojuma un tehnikas ražotāji. Klientiem tiek piedāvāts plašs un daudzveidīgs produktu klāsts, kas iekļauj arī servisa pakalpojumus ar rezerves daļu iegādi. "Wacker Neuson" izveidots jau tālajā 1848. gadā Vācijā, un tā galvenais darbības virziens ir industriālās tehnikas un iekārtu ražošana. Uzņēmuma ražotos ekskavatorus, frontālos iekrāvējus un cita veida tehniku izmanto ne tikai rūpniecības uzņēmumi un jomas profesionāļi, bet pat vietējās pašvaldības. Izmantojot kvalitatīvo "Waker Neuson" produkciju, arhitektūras, celtniecības, dārzkopības un citu sfēru darbu paveikšana ir ne tikai vienkāršāka, bet arī efektīvāka, ātrāka un drošāka. Zīmola tehniku un iekārtas atpazīst un novērtē visā pasaulē. 

"WackerNeuson" produkcija
Uzņēmuma sortimentā plašā piedāvājumā pieejami: frontālie iekrāvēji, ekskavatori, teleskopiskie iekrāvēji, damperi, sablīvēšanas tehnika, nojaukšanas tehnika, betona apstrādes tehnika, apsildes tehnika, apgaismes tehnika, portatīvie ģeneratori un sūkņi.

Tehnikas un iekārtu vidū atrodami modeļi, kas būs piemēroti ne tikai ēku būvniecībai, bet arī ceļu un dzelzceļu būvei, betonapstrādes darbiem, rūpniecības un atkritumu apsaimniekošanas darbiem, municipālai lietošanai, kā arī dārzkopībai un komunālās saimniecības vajadzībām.

Tehniskais serviss un citi pakalpojumi
"Wacker Neuson" piedāvā ne tikai kvalitatīvu tehniku un iekārtas, bet arī nodrošina to tehnisko servisu, ļauj pasūtīt kvalitatīvas rezerves daļas, nodrošina garantiju produkcijai, kā arī piedāvā iespēju noformēt apdrošināšanu. Nepieciešamības gadījumā tehniku un instrumentus no "Wacker Neuson" var arī iznomāt vai iegādāties līzingā.

Sadarbībā ar Alfis, "Wacker Neuson" piedāvā arī klientu apmācības pareizā un drošā tehnikas un instrumentu lietošanā.

Uzziniet vairāk šeit – Wackerneuson.alfis.eu/!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

Vai ir cerības kļūt par mājas īpašnieku ar vidējiem vai pat zemiem ienākumiem? SIA REIZ jums var piedāvāt ne tikai apbūves gabalus, bet arī palīdzēt atrast ceļu pie jūsu sapņu īpašuma. 

Aktualitātes

Nākamgad gaidāmi zemāki elektroenerģijas rēķini

Nākamgad gaidāmi zemāki elektroenerģijas rēķini

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi jaunas elektroenerģijas obligātā iepirkuma (OI) komponentes. Tās stāsies spēkā no 2021. gada 1. janvāra. Obligātā iepirkuma un jaudas komponenšu vidējā vērtība nākamajā gadā būs par 23% zemāka – 17,51 EUR/MWh jeb 0,01751 EUR/kWh.

Uzņēmējs runā

Nav vietas, kur glabāt dārza tehniku? Garāža ir atbilde

domussbuve.lv_ang_ri__gar__as__beton__ana__bru__sana_1_3

"Domus būve" ir viens no pieredzes bagātākajiem garāžu un angāru projektēšanas un celtniecības ekspertiem Latvijā. "Domus būve" piedāvā visdažādākās konfigurācijas garāžas – no metāla karkasa nojumēm līdz pat apsildāmām un apmestām saimniecības ēkām.