Liebherr ledusskapji un saldētavas – kāpēc izvēlēties?

Liebherr ledusskapji un saldētavas – kāpēc izvēlēties?
Ledusskapja vai saldētavas iegāde nav vienkāršs uzdevums, jo piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs un daudzveidīgs. Taču, ja zināt, ka Jums ir svarīga kvalitāte, tad nekļūdīsities, izvēloties Liebherr ledusskapjus un saldētavas, kas sevi gadu gaitā pierādījušas kā augsta līmeņa dzesēšanas iekārtas. Par to, kādēļ izvēlēties tieši šī zīmola preces, lasiet turpinājumā.

Augstas kvalitātes materiāli, sastāvdaļas un rezerves daļas
Lai nodrošinātu atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem un nodrošinātu ilgu kalpošanu, Liebherr saldētavas un ledusskapji tiek izgatavoti, izmantojot augstvērtīgas un pārbaudītas sastāvdaļas, kas sevi ir pierādījušas. Tāpat, protams, Liebherr regulāri pilnveido savu ražošanas procesu, attīsta tehnoloģijas un optimizē izmantotās detaļas, lai radītu vēl labāku produkciju. Klientiem ir pieejams arī augsta līmeņa Lebherr ledusskapju serviss, kura ietvaros ir iespēja pasūtīt autentiskas ierīču rezerves daļas, ar kurām nomainīt tās, kas savu laiku jau nokalpojušas. Liebherr saldētavu servisā ierīču sastāvdaļas pieejamas pat 10 un vairāk gadu pēc konkrētā modeļa ražošanas brīža, tādēļ nav jāsatraucas par to, vai varēsiet salabot ledusskapi vai saldētavu, ja tas būs nepieciešams.

Pieredze daudzu gadu garumā
Kļūt par profesionāli kādā jomā varam, tikai uzkrājot pieredzi, un Liebherr noteikti ar to var lepoties, jo jau 60 gadu garumā ražo dažādas inovatīvas un mūsdienīgas dzesēšanas iekārtas un aprīkojumu. Ražošanas procesā sadarbojas speciālisti no Latvijas, Austrijas, Vācijas un Bulgārijas.

Augstākās energoefektivitātes klases modeļi
Kā zināms, energoefektivitātes klase ir viens no svarīgākajiem parametriem, kas ietekmē sadzīves tehnikas izvēli. Liebherr ledusskapji un Liebherr saldētavas var lepoties ar to, ka tās atbilst augstākajai klasei – A+++, turklāt ir pat modeļi, kuri spēj ietaupīt vēl vairāk enerģijas, nekā ekonomiskākā klase!

Pievilcīgs dizains
Kvalitatīvi materiāli izmantoti ne tikai Liebherr ledusskapju un saldētavu sistēmu izveidē, bet arī to dizaina izstrādē. Nerūsējošais tērauds piešķir tehnikai eleganci savukārt elektroniskā vadība atvieglo ierīču lietošanu. Visas izmantotās sastāvdaļas ir izturīgas un ilgmūžīgas.
Dažādas funkcijas un papildinājumi ērtai lietošanai un produktu svaigumam

Liebherr saldētavas un ledusskapji ietver īpašības, kas padara ierīču lietošanu vēl ērtāku, piemēram, viegli aizveramas durvis, nulles kamera produktu svaigumam, NoFrost tehnoloģija un citas īpašības.

Vēlaties uzzināt vairāk? Ienāciet – Liebherr.alfis.eu

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

Ūdens ir ekosistēmu dzīvības avots un cilvēces veselības un labklājības pamats. Tomēr dažādu cilvēka ikdienas darbību rezultātā ūdens sastāvs un kvalitāte tiek radikāli izmainīta. Kā komunālie, tā rūpnieciskie notekūdeņi, neattīrīti vai nepilnīgi attīrīti, ar dažādām tajos esošajām kaitīgajām vielām, baktērijām un mikroorganismiem rezultātā nokļūst apkārtējā vidē, to piesārņojot.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Atliek ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšanu ārkārtējās situācijas laikā

Atliek ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšanu ārkārtējās situācijas laikā

Ar mērķi ierobežot vīrusa Covid-19 izplatību un sekmēt nepieciešamo drošības pasākumu ievērošanu, uz Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku nebūs nepieciešams nodrošināt piekļuvi dzīvokļos esošajiem ūdens patēriņa skaitītājiem un citiem skaitītājiem (arī siltuma maksas sadalītājiem), kas nav komercskaitītāji, un veikt to nomaiņu vai atkārtoto vai pirmstermiņa verificēšanu.

Uzņēmējs runā