abc.lv skaitļos

Lietotāji online29
Aktīvie uzņēmumi23000
Nozares raksti1051
Ekspertu atbildes2584
Veidi, kādos būvtehnikas noma var atvieglot tavu darbu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Veidi, kādos būvtehnikas noma var atvieglot tavu darbu

Veidi, kādos būvtehnikas noma var atvieglot tavu darbu

Iestājoties siltākam laikam, var sākt domāt par dažādu būvniecības projektu īstenošanu – vai tas būtu profesionālā jomā, vai realizējot kādu nelielu projektu savā piemājas teritorijā. Kad plāns ir sastādīts un uzdevumi skaidri, jāķeras ir pie nākamā lielā soļa. Attiecīgi, ir jāsaprot, kāda būvniecības tehnikas būs nepieciešama, lai darbus izdarītu maksimāli kvalitātīvi un iespējami īsā laikā. Labs risinājums celtniecības darbu veikšanai ir būvtehnikas noma, kam ir lērums dažādu priekšrocību, salīdzinot ar tehnikas iegādi. Tālāk rakstā apskatīsim dažus no iemesliem, kas arī tevi varētu pārliecināt sava nākamā projekta izpildei tehniku īrēt.
 
1. Tiec pie modernas augstas klases tehnikas
Profesionāla būvtehnikas noma tev noteikti piedāvās augstas veiktspējas tehniku jebkādiem celtniecības vai demontāžas darbiem. Jo sarežģītāki ir veicamie darbi, jo lielāka iespējamība, ka nepieciešama būs profesionāla līmeņa tehnika, kas ne kuram katram ir pa kabatai. Tehniku īrējot, tev pavērsies iespēja izmēģināt jaunākos ekskavatorus, iekrāvējus un citu tehniku un saprast, vai tehnika ir pietiekami laba, ja gadījumā radīsies nepieciešamība to nākotnē iegādāties pašam.

Būvtehnikas nomas pakalpojumu sniedzēji parasti ir nodrošinājušies ar plašu tehnisko parku, tāpēc visu nepieciešamo celtniecības darbiem, demontāžai un pat celtniecības atkritumu izvešanai varēsi atrast vienā vietā. Un labākais ir tas, ka par celtniecības tehniku tev nebūs jāatdod vesela bagātība.

2. Ietaupi līdzekļus
Nav nekāds noslēpums, ka nopietna un jaudīga celtniecības tehnika var maksāt diezgan prāvu naudas summu, tāpēc tās iegādei ir jābūt pārdomātam lēmumam. Būvtehnikas noma ir prātīga izvēle ne vien individuālu projektu veicējiem, bet arī profesionāļiem, kuri domā par uzņēmuma finansiālo stāvokli. Praksē ir bijuši tādi gadījumi, ka tiek iegādāta pavisam jauna tehnika, kura tiek izmantota vien dažiem projektiem, bet pēc tam atstāta krāt putekļus uz nenoteiktu laiku. Tehniku īrējot, tu maksā tikai par laiku, kas pavadīts konkrēta projekta realizēšanā.

Iegādājot savu tehniku un to īsti neizmantojot, rodas arī cita veida finansiālie zaudējumi. Būvniecības tehnika ir kaut kur jāglabā, kas nozīmē, ka nepieciešama speciāla garāža vai noliktava, kur to glabāt klusajos periodos.

3. Aizmirsti par tehnikas uzturēšanu
Būvtehnikas noma paver iespējas izmantot dažāda veida celtniecības tehniku un pēc darbu veikšanas par to aizmirst. Nomas uzņēmumi savos piedāvājumos iekļauj gan pašas tehnikas īri, gan tās uzturēšanu perfektā darba kārtībā. Kad tā pēc darba tiek nodota, pakalpojumu sniedzēja uzdevums ir tehniku sagatavot nākamajam klientam. Tādējādi vari būt drošs, ka, uzsākot darbu, tehnika tevi nepievils.

Kā jau minēts iepriekš, neradīsies nepieciešamība meklēt speciālas telpas, kur tehniku glabāt vai remontēt, jo par to parūpēsies nomas uzņēmums. Ir tādi uzņēmumi kā, piemēram, RSC Noma, kuri spēj nodrošināt arī diennakts atbalstu klientiem, ja pēkšņi ir nepieciešams jebkāda veida tehniskais atbalsts. Paralēli tam uzņēmums piedāvā arī profesionālu tehnikas operatoru pakalpojumus, un varēsi būt drošs, ka tehniku apkalpo un vada zinoši speciālisti.
 
Izvēlies pieredzējušus būvtehnikas nomas pakalpojumu sniedzējus
RSC Noma profesionāļu komandai ir ilggadēja pieredze celtniecības tehnikas nomas un ar to saistīto pakalpojumu nodrošināšanā, kas ir svarīgi, ja vēlies saņemt augstvērtīgus pakalpojumus un kvalitatīvu klientu servisu.

Uzņēmums īrei piedāvā plašu tehnikas klāstu – ekskavatorus, frontālos iekrāvējus, kā arī drupināšanas un sijāšanas iekārtas. Pie tam varēsi neuztraukties par to, kā būvgružus pēc darbu izpildes dabūt ārā no objekta, jo arī par to parūpēsies RSC Noma darbinieki, piedāvājot būvgružu izvešanu, šķirošanu un pārstrādi.
 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

InfoEra Latvia mācību centrs (Autodesk sertificēts mācību centrs) piedāvā plašu mācību programmu, tostarp arī Autodesk Fusion 360 kursus. Regulāri notiek arī tiešsaistes semināri par dažādām tēmām, kā arī atvērtās nodarbības. Fusion 360 ir viens no TOP produktiem, un interese par tā izmantošanas iespējām arvien pieaug. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.