abc.lv skaitļos

Lietotāji online40
Aktīvie uzņēmumi23214
Nozares raksti1089
Ekspertu atbildes2601
Viens no lielākajiem biroju attīstības projektiem Viļņā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Viens no lielākajiem biroju attīstības projektiem Viļņā

Viens no lielākajiem biroju attīstības projektiem Viļņā

Inovatīviem projektiem!
Augstākā līmeņa uzmanība!


Pašlaik Viļņā tiek būvēts 55 000 kv.m liels "Business Garden Vilnius". Objekts aizņem 6,2 ha platību netālu no izstāžu un kongresu centra Litexpo un Lazdinai meža.

"Business Garden Vilnius" tika izveidots saskaņā ar Vastint grupas biznesa parku novatorisko koncepciju. Celtniecības uzņēmums Mitnija īsteno mūsdienīgus arhitektūras un tehnoloģiskos risinājumus: šeit tiek veidotas ērtas, videi draudzīgas darbvietas. Ilgtspējīgas būvniecības un energotaupības risinājumi ievērojami samazinās ēku enerģijas izmaksas. Mitnija pabeigs būvdarbus 2021. gadā jūnijā.

"Business Garden Vilnius" atbildīs arī LEED Platinum prasībām, tāpēc cilvēki varēs baudīt ērtu, videi draudzīgu darba vidi. 

Pareiza tehnoloģija nodrošina labāku rezultātu
Geberit Pluvia vakuumsistēma efektīvi un droši novada ūdeni no jumta pat stipra lietus gadījumā. Salīdzinot ar pašteces lietus ūdens kanalizācijas sistēmu, vakuumsistēmai ir nepieciešams ievērojami mazāk cauruļvadu un vietas; tādējādi, izvēloties vakuumsistēmu, tiek atrisināta brīvās vietas problēma. Tas nozīmē, ka projektēšanas darbus var veikt brīvāk un sistēmas uzstādīšana un ekspluatācija ir ekonomiska. "Business Garden Vilnius" izmērs ir patiešām iespaidīgs: tas sastāv no divām ēkām, kopā objektā ir uzstādītas 69 Geberit Pluvia ūdens savākšanas piltuves.


Viena sistēma – no jumta līdz piltuvei. Pilnīgi saskaņoti komponenti nodrošina vienmērīgu visas sistēmas darbību. Sistēmā izmantotie uzlabotie komponenti un augstas kvalitātes materiāli nodrošina sistēmas izturību, drošību un vienmērīgu darbību.

Geberit kā ražotājs ir iesaistīts projektēšanas un būvniecības procesos. Mēs piedalāmies visās projekta fāzēs: gan tehniskā projekta sagatavošanas laikā, gan saskaņojot ar projekta autoriem, arhitektiem, būvuzņēmējiem. Uzstādīšanas darbu laikā mēs nodrošinām uzstādīšanas aprīkojumu, veicam teorētisko un praktisko apmācību un konsultējam visa procesa laikā.


Geberit rada dzīves kvalitāti
Gadu desmitiem ilgtspējība ir bijusi Geberit identitātes pazīme. Ilgtspējība nepārprotami nodrošina labumu videi, atmaksājas uzņēmumam, klientiem un partneriem. To nodrošina ūdeni taupoši, novatoriski produkti, novatoriski loģistikas risinājumi, energoefektīvas rūpnīcas un atbildīga apmācību sistēma.


Plašāka informācija: www.geberit.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Sfēriska karkasa koka ēkas

Sfēriska karkasa koka ēkas

SIA Latvian Eco House piedāvā sfēriska karkasa koka ēkas, kuras var izmantot kempinga, pirts, ziemas dārzu un citu ēku organizēšanai. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Fissman": Pielaiko telpu, māju, dārzu

Vai neesat apmeklējuši veikalu FISSMAN? Tad tagad ir īstais brīdis, jo FISSMAN sagatavojuši lieliskus pārsteigumus: Eco programmu. Nodod veikalā FISSMAN veco pannu vai katlu un pretī saņem 50% atlaidi jaunu iegādei. Svētkus gaidot, sagatavotas īpašas atlaides dažādiem produktiem līdz pat 50%.