abc.lv skaitļos

Lietotāji online42
Aktīvie uzņēmumi20120
Nozares raksti971
Ekspertu atbildes2551
Viens no lielākajiem biroju attīstības projektiem Viļņā : abc.lv

Viens no lielākajiem biroju attīstības projektiem Viļņā

Viens no lielākajiem biroju attīstības projektiem Viļņā

Inovatīviem projektiem!
Augstākā līmeņa uzmanība!


Pašlaik Viļņā tiek būvēts 55 000 kv.m liels "Business Garden Vilnius". Objekts aizņem 6,2 ha platību netālu no izstāžu un kongresu centra Litexpo un Lazdinai meža.

"Business Garden Vilnius" tika izveidots saskaņā ar Vastint grupas biznesa parku novatorisko koncepciju. Celtniecības uzņēmums Mitnija īsteno mūsdienīgus arhitektūras un tehnoloģiskos risinājumus: šeit tiek veidotas ērtas, videi draudzīgas darbvietas. Ilgtspējīgas būvniecības un energotaupības risinājumi ievērojami samazinās ēku enerģijas izmaksas. Mitnija pabeigs būvdarbus 2021. gadā jūnijā.

"Business Garden Vilnius" atbildīs arī LEED Platinum prasībām, tāpēc cilvēki varēs baudīt ērtu, videi draudzīgu darba vidi. 

Pareiza tehnoloģija nodrošina labāku rezultātu
Geberit Pluvia vakuumsistēma efektīvi un droši novada ūdeni no jumta pat stipra lietus gadījumā. Salīdzinot ar pašteces lietus ūdens kanalizācijas sistēmu, vakuumsistēmai ir nepieciešams ievērojami mazāk cauruļvadu un vietas; tādējādi, izvēloties vakuumsistēmu, tiek atrisināta brīvās vietas problēma. Tas nozīmē, ka projektēšanas darbus var veikt brīvāk un sistēmas uzstādīšana un ekspluatācija ir ekonomiska. "Business Garden Vilnius" izmērs ir patiešām iespaidīgs: tas sastāv no divām ēkām, kopā objektā ir uzstādītas 69 Geberit Pluvia ūdens savākšanas piltuves.


Viena sistēma – no jumta līdz piltuvei. Pilnīgi saskaņoti komponenti nodrošina vienmērīgu visas sistēmas darbību. Sistēmā izmantotie uzlabotie komponenti un augstas kvalitātes materiāli nodrošina sistēmas izturību, drošību un vienmērīgu darbību.

Geberit kā ražotājs ir iesaistīts projektēšanas un būvniecības procesos. Mēs piedalāmies visās projekta fāzēs: gan tehniskā projekta sagatavošanas laikā, gan saskaņojot ar projekta autoriem, arhitektiem, būvuzņēmējiem. Uzstādīšanas darbu laikā mēs nodrošinām uzstādīšanas aprīkojumu, veicam teorētisko un praktisko apmācību un konsultējam visa procesa laikā.


Geberit rada dzīves kvalitāti
Gadu desmitiem ilgtspējība ir bijusi Geberit identitātes pazīme. Ilgtspējība nepārprotami nodrošina labumu videi, atmaksājas uzņēmumam, klientiem un partneriem. To nodrošina ūdeni taupoši, novatoriski produkti, novatoriski loģistikas risinājumi, energoefektīvas rūpnīcas un atbildīga apmācību sistēma.


Plašāka informācija: www.geberit.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Paildziniet koka nama mūžu ar STAFOR

Paildziniet koka nama mūžu ar STAFOR

Visā pasaulē mājas no koka tiek uzskatītas par elitārām. Koka nams var kalpot gadsimtiem ilgi, bet var arī sabrukt pēc dažiem gadu desmitiem. Saglabāt un paildzināt koka nama mūžu nav vienkārši, labs palīgs tam ir STAFOR produkcija.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

VNĪ: Mežotnes pils pārņemta no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās liecības ir saglabātas godam

VNĪ: Mežotnes pils pārņemta no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās liecības ir saglabātas godam

"VAS "Valsts nekustamie īpašumi" un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes kopīgi veiktajā apsekošanā iesaistītās puses guvušas pārliecību, ka Mežotnes pils komplekss pārņemts no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās vērtības ir saglabātas godam. Esam rosinājuši kultūras nozari un pašvaldības kopēju darba grupu par tālākajiem īpašuma dzīvotspējas scenārijiem..."

Uzņēmējs runā

Videi draudzīgi risinājumi – SIA Ecostars

ecostars

Uzņēmums Ecostars sniedz kvalitatīvus, videi draudzīgus risinājumus un veic inženierkomunikāciju, rekonstrukcijas un energoefektivitātes darbus, kā arī piedāvā par draudzīgām cenām siltumsūkņus, saules kolektorus un daudzus citus kvalitatīvus produktus, kurus var skatīt mājaslapā – www.ecostars.lv.

Elektrisko silto grīdu izmaksas

elektrisk_s_siltas_gridas_220.lv

Interneta veikals 220.lv piedāvā jums iegādāties visu nepieciešamo elektrisko silto grīdu ierīkošanai vienuviet un par izdevīgām cenām. Te pieejami gan apsildes komplekti (paklājs + termostats), gan arī atsevišķi elementi, kurus varēsiet sakomplektēt pēc saviem ieskatiem.