abc.lv skaitļos

Lietotāji online71
Aktīvie uzņēmumi27347
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Darba drošība: izplatītākie savainojumi strādājot ar instrumentiem (3. daļa) : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Darba drošība: izplatītākie savainojumi strādājot ar instrumentiem (3. daļa)

Darba drošība: izplatītākie savainojumi strādājot ar instrumentiem (3. daļa)
Banner 280x280

Rakstu sērijā "Darba drošība: izplatītākie savainojumi strādājot ar instrumentiem" turpinam ar trešo padomu, kā strādāt ar ripzāģi.

3. padoms – Neliec rokas tieši aiz ripzāģa!

Pirkstus turēt tieši aiz zāģa nevajag. Tāpak kā jebkuru citu ķermeņa daļu. Zāģa ripa var ieķerties, zāģis var nākt atpakaļ, sazāģējot visu savā ceļā – pirkstus, roku, kāju, degunu. Jūs taču negribat staigāt bez deguna, būs grūti apprecēties.








Miervaldis ar ripzāģi
Uzmanību! Dēli šādi turēt nedrīkst. Vai nu piespiediet to ar skrūvspīlēm vai pienaglojiet ar pagaidu naglu. Miervaldis šādi riskē palikt bez pāris pirkstiem.

Iepriekšējos Darba drošības padomus lasiet šeit:
Darba drošība: izplatītākie savainojumi strādājot ar instrumentiem (2. daļa)


Darba drošība: izplatītākie savainojumi strādājot ar instrumentiem

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Galvenie klimata pārmaiņu rādītāji tagad vienuviet 

Galvenie klimata pārmaiņu rādītāji tagad vienuviet 

Vai Latvija virzās uz noteikto klimata mērķu sasniegšanu? Kā starp daudz dažādiem rādītājiem ieraudzīt kopainu? To turpmāk varēs ērti aplūkot vienkopus – Centrālā statistikas pārvalde (CSP) kopā ar Klimata un enerģētikas ministriju (KEM) izstrādājusi unikālu klimata pārmaiņu informācijas paneli.   

Izstāsti Latvijai