abc.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
PM Plus', SIA, pamatu meistars, Šmerļa 1, Rīga, LV-1006 : uzņēmumi : abc.lv

Foto 25

Kontakti

  1. +371 28778855
  2. info@pmplus.lv
  3. https://www.pmplus.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

  1. 40103863177
  2. LV40103863177
  3. Rīga, Zvaigznāja gatve 12-9, LV-1082
  4. 2021
  5. 2

Apraksts

Pamata darbus ko piedavā uzņēmums PM PLUS

Skrūvpāļu ražošana un montaža.Ražojam sskrūvpāļus pamatojoties uz pasūtītāja projektu vai nosakam skrūvpāļu parametrus pasi, atkarībā no grunts veida un nepieciesamās nestspējas. Mums ir ilgu gadu pieredze,tapēc mēs varam piedāvāt labu kvalitāti, cenu un arī īsus izpildes termiņus.Mēs piedavājam apaļa un kantaina profila skrūvpāļus, dažāda diametra un biezuma ar viena pāļa nestspēju līdz 20t. Skrūvpāļu pamata cena ir atkarīga no konstrukcijas slodzes, grunts veida un  objekta atrašanās vietas.Skrūvpāļus izmanto ka pamatus dzīvojamam ēkām, terasēm,laipām kā arī jūras konteineriem un mobilajam angļu mājiņām. Lūdzam zvanīt, lai saņemtu konsultāciju vai sūtīt pieprasījumu uz e-pastu, tāmes saņemšanai.

Papildus darbus ko piedāva uzņēmums PM PLUS

Veicam vietējas kanalizācijas un ūdensvada tīklu izbūves darbus privātmājām. Bioloģiskās attīrīšanas  sistēmas; septiķu sistēmas; rezervuāru un infiltrācijas sistēmu izbūve. Uzstādam iekārtas tikai ar  CE sertifikātu. Bezmaksas objekta apsekošana un tāmes sastādīšana pirms darba sākuma.

Koka karkasa piebūves, terases, pirts un citu ēku būvniecība.


Vairāk

Atslēgvārdi

Skrūvpāļi, skrūvpāļu montāža, skrūvpāļu ražošana, skrūvpāļu piegāde, dzenamo dzelzsbetona pāļu pamatu izbūve, klasisko betona pāļu izbūve, pāļu pārbaude, skrūvpāļu statiskā un dinamiskā pārbaude, betona pāļu statiskā un dinamiskā pārbaude, betona pāļi, pagaidu būvlaukuma nobēršana ar rievpāļiem, ar betona atbalsta sienu, mini pāļu pamati, lentveida pamati, rievpāļu pamatu, celtniecība, būvniecība, celtniecības darbi, koka karkasa mājas, skrūvpāļi koka mājās, siltas koka mājas, krūvpāļu cenas, koka terases un nojūmes.


Vairāk

Mājas lapa internetā