abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi25213
Nozares raksti1277
Ekspertu atbildes3041
DP Serviss un Tehnika, SIA, Nīgrande, Bērzu 4-21, Nīgrandes pagasts, Saldus nov. LV-3899 : uzņēmumi : abc.lv

Foto 8

Metāla konstrukciju montāža
Darbs augstumā, alpīnisms
Fasādes darbi augstumā
Industriālāis alpīnisms, jumta darbi
Industriālais alpīnisms, logu mazgāšana
Jumta darbi augstumā, mazgāšana, remonts
Metāla konstrukciju attīrīšana no korozijas
Metāla konstrukciju demontāža, montāža augstumā

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

 1. 40203349584
 2. LV40203349584
 3. 29.09.2021
 4. 29.09.2021
 5. Bērzu iela 4 – 21, Nīgrande, Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3899

Apraksts

"DP Serviss un Tehnika" sniedz augstvērtīgus INDUSTRIĀLĀ ALPĪNISMA PAKALPOJUMUS, ar darbu augstumā saistītus, virvju piekļuves pakalpojumus. Kas ir efektīvs risinājums, lai piekļūtu grūti sasniedzamām vietām. Tirdzniecības un privātajām ēkām, namiem , augstiem kokiem, izkārtnēm un baneriem, sporta arēnām, būvēm,  tiltiem, dūmvadiem, transmisijas torņiem, industriālām ražošanas ēkām, tuneļiem un daudzām citām vietām. *Strādājam pēc klientu vēlmēm un vajadzībām visā Latvijā !

Droši un kvalitatīvi piekļuves risinājumi augstumā !


Vairāk

Galvenie pakalpojumi

 • Industriālais alpīnisms,  industriālā alpīnisma pakalpojumi, darbs augstumā. 
 • Fasādes darbi augstumā (ēku paneļu un ēkas fasādes restaurācijas, atjaunošanas, remontdarbi)
 • Metāla konstrukciju montāža/demontāža darbi augstumā (demontāžas un montāžas darbi)
 • Krāsošana augstumā (metāla konstrukciju apkope, krāsošana)
 • Jumta darbi augstumā (Jumtu mazgāšana, remonts,Tekņu uzstādīšana / demontāža / tīrīšana (darbi, kas veicami uz ēku jumtiem) 
 • Logu mazgāšana augstumā (logu, vitrīnu un stikla paneļu sienu apsekošana)
 • Koku zāģēšana, arboristu pakalpojumi (bīstamo koku un koku zaru zāģēšana)
 • Tehnikas noma (busiņu(mikro) noma,kvadracikli, ūdens motocikli, motocikli, laivas, smailītes,  pirtis/baļļas) 

Vairāk

Atslēgvārdi

Industriālais alpīnisms, Alpīnisms, Industriālā alpīnisma pakalpojumi, Fasādes darbi augstumā, Darbs augstumā, Rūpnieciskais alpīnisms, Metāla konstrukciju montāža/demontāža augstumā, Metāla konstrukciju attīrīšana no korozijas augstumā, Jumta darbi augstumā, Alpīnista darbs, Vitrīnu un stikla paneļu sienu apkope augstumā, Koku zāģēšana, arborista pakalpojumi.

ALPĪNISMS,  Industriālais alpīnisms,  industriālā alpīnisma pakalpojumi,  darbs augstumā. Rūpnieciskais alpīnisms,  FASĀDES DARBI augstumā,  augstumdarbi,  darbi augstumā,  Ēku paneļu un ēku fasādes darbi,  Ēku paneļu šuvju hermetizācija,  ēku fasādes un konstrukciju krāsošana,  apstrāde ar antipirēnu un ugunsdrošiem pārklājumiem, Balkonu norobežojošu margu apsekošana,  novērtēšana un remonts,  pilna cikla fasādes, Atjaunošana,  METĀLA konstrukciju,  MONTĀŽA/DEMONTĀŽA augstumā,  augstkāpēju Metāla konstrukciju demontāža, montāža visu veida angāru pilna cikla demontāža, montāža ,  ventilācijas cauruļvadu demontāža, montāža ,  tādu daļu,  kā piemēram,  kabeļu,  zibensnovedēju,  signāllampu demontāža un montāža. KRĀSOŠANA augstunā. .Metāla konstrukciju apkope un krāsošana, Metāla konstrukciju attīrīšana no korozijas un virsmu pārklājums,  metināšana grūti pieejamās vietās jebkurā augstumā,  metāla konstrukciju krāsošana. JUMTA DARBI. Jumta seguma mazgāšana,  atjaunošana,  krāsošana,  noteku attīrīšana no sniega un ledus,  izstrāde,  jumta tekņu konstrukciju un segumu tehniskā novērtēšana,  risinājumu izvērtēšana un noteku sistēmas,  noteksistēmas tīrīšana,  noteku sistēmas (pret apledojuma) kabeļu montāža,  jumtu segumu bojājumu novēršana,  noteku sistēmas montāža un korekcija. LOGU MAZGĀŠANA augstuMā..Logu,  vitrīnu un stikla paneļu sienu apsekošana,  apkope,  mazgāšana.Logu mazgāšana grūti pieejamās vietās,  logu palodžu uzstādīšana. Arborista pakalpojumi,  arborists. KOKU ZĀĢĒŠANA.Bīstamo koku un koku zaru zāģēšana grūti pieejamās vietās. Jebkuras sarežģītības koku profesionāla novākšana,  bīstamo koku zāģēšana,  sausu zaru apgriešana,  koku zaru apgriešana dekoratīvos un praktiskos nolūkos Apstrāde pret kaitēkļiem. Tehnikas noma, busiņu, mikro busa noma , kvadracikli,  ūdens motocikli,  motocikli,  laivas,  smailītes,  pirtis/baļļas. Baļļa. Viss izklaidēm,  atpūtai,  sporta aktivitātēm gan uz ūdens,  gan sauszemes. Izklaides un adrenalīna deva tavai atpūtai,  priekam,  adrenalīnam. labsajūtai gan mežā,  gan pilsētā,  gan baudot brīvību uz šosejas un mieru uz ūdens.


Vairāk