abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi22815
Nozares raksti1047
Ekspertu atbildes2583
"Ēku projekti & pārvaldīšana", SIA, Strengu 8, Rīga, LV-1063 : uzņēmumi : abc.lv
"Ēku projekti & pārvaldīšana", SIA

"Ēku projekti & pārvaldīšana", SIA

Kontakti

  1. +371 29105001
  2. kristine@ekuparvaldnieks.lv
  3. https://www.ekuparvaldnieks.lv/
  4. http://www.namuparzinis.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

  1. 40103569995
  2. LV40103569995
  3. Ogres nov., Ogre, Skolas iela 19 - 1, LV-5001
  4. 2020
  5. 1

Apraksts

Strādājam dzīvokļu īpašnieku labā. Savu darbību būvniecībā un namu apsaimniekošanas nozarēs uzņēmums organizē kopš 2012.gada. Ar savu kvalificēto nekustāmo īpašumu speciālistu zināšanām un darba pieredzi mēs atrisināsim gan mazās, gan lielās bēdas, kas ikdienā Jums un Jūsu daudzdzīvokļu namam ir radījušas problēmas.Nav neatrisināmu situāciju, ir tikai jāzin kā tās risināt!!!!

Darbības veidi:  

- dzīvojamo māju pārvaldīšana un apsaimniekošana

( pilna servisa daudzdzīvokļu nama pārvaldība un apsaimniekošana, atsevišķu apsaimniekošanas darbību ārpakalpojumi)

- konsultācijas DZĪB, DZĪKS, dzīvokļu īpašnieku kopībām, māju pilnvarotām personām, māju vecākajiem un dzīvokļu īpašniekiem par māju apsaimniekošanu

( konsultācijas par nama pārvaldīšanas/apsaimniekošanas jautājumiem, dažādu nozares nepieciešamo dokumentu izstrāde, līgumu sastādīšana, klātienes un online konsultācijas)

- būvprojektu vadība

( energoefektivitātes paaugstināšanas būvprojektu vadība, renovācijas projektu vadība,

ES būvprojektu vadība daudzdzīvokļu namiem)

- ēku un to pieguļošās teritorijas remontdarbu, būvdarbu organizēšana un izpilde

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Konsultācijas un palīdzība jautājumos par daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu un pārvaldību, līgumu slēgšana ar ārpakalpojumiem, ārpakalpojumu uzraudzība , dzīvojamās mājas problēmjautājumu risināšana pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos, pārvaldīšanas līgums tā sastāvdaļas, obligāti veicamo apsaimniekošanas darbību izpilde ikdienā, darbs ar mājas kopību, vienota viedokļa veidošana, tāmju un pakalpojumu atbilstība normatīvo aktu prasībām, dalītā īpašuma jautājumi , kā pieņemt lēmumus, kopsapulču veidošana, plānošana un organizēšana, aktu, protokolu, atskaišu, plānu sastādīšana, ūdens zudumu monitorings un kontrole, mājas lietas veidošana, uzturēšana, arhivēšana, mājas finanšu kontrole, atskaišu sagatavošana,  valdījuma tiesību pārņemšanas processuālā kārtība un nepieciešamā dokumentācija, nesošo konstrukciju, tīklu un komunikāciju kalpošanas laiki, risinājumi, remontdarbu plānošana, plānu sastādīšana, energoefektivitātes īstenošanas pasākumi, cenu kalkulācija un tāmju sastādīšana, dokumentu pārvaldība, mājas lietas vešana, mājas vizuālā apskate un tehniskais apsekojums, inženiersistēmu uzturēšana, citu apsaimniekošanas darbību ieviešana, projektu, būvprojektu vadība, dažādu dokumentu (vai paraugu) sagatavošana (pilnvaras, akti, rīkojumi, mājas lietas dokumentācija…). Atsevišķu apsaimniekošanas darbību pakalpojumi DZĪB, DZĪKS vai māju kopībām. Vizuālās apskates pakalpojums. Tehniskā apsekojuma pakalpojums. Dzīvokļu īpašnieku apmācību organizēšana. Pārvaldīšanas tiesību pārņemšanas pakalpojums. Būvprojektu, remontdarbu organizēšana.


Vairāk

Saistītie resursi

Mājas lapa internetā