abc.lv skaitļos

Lietotāji online156
Aktīvie uzņēmumi25220
Nozares raksti1285
Ekspertu atbildes3041
MD wood, SIA, Suntaži , Suntažu pagasts, Ogres nov. LV-5060 : uzņēmumi : abc.lv

Foto 8

Koka namiņi
Kubls
Apaļā pirts
Augstākās kvalitātes pirtis
Koka kubliņš
Kubla izgatavošana
Koka namiņš
Kubls ar hidromasāžu

Kontakti

 1. +371 29250115
 2. maris@mdwood.lv
 3. https://mdwood.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.1000-1800
 • O.1000-1800
 • T.1000-1800
 • C.1000-1800
 • P.1000-1800
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40103683858
 2. LV40103683858
 3. 19.06.2013
 4. 19.06.2013
 5. "Kaijas", Suntažu pag., Ogres nov., LV-5060

Par uzņēmumu

SIA "MD wood" produktu klāstā ir augstākās kvalitātes pirtis - gan apaļās, gan mucveida. Kubli ar Hidro masāžas sistēmām, ar LED apgaismojumiem iekšpusē, vāks ar gumijas drošības malu, ar stiprinājumiem, nerūsējošā tērauda krāsns un lielās kāpnes. Kvalitāte un klienta individuāla pieeja, tas ir tas kas raksturo mūsu uzņēmumu.

Svarīgi: Kvalitāte, ilgmūžība, garantija, tā ir tikai daļa no šī produkta apraksta. Individuāla pieeja, ieteikumi un gatava produkta rezultāts ar piegādi klienta īpašumā, ja nepieciešams arī pamatu izveide un uzstādīšana.


Vairāk

SIA "MD wood" ražotās pirtis tiek veidotas ar īpašu pieeju katrai detaļai, augstas kvalitātes materiāls, kas tiek apstrādāts ar ilgmūžīgiem apdares līdzekļiem no ārpuses, ar saunas eļļu no iekšpuses, jumta segums ar apakšklājumu, pakešu logi, protams, atverami. Drošs elektrības slēgums, jautāsiet: “Kur vadi?” Vadi ir, tik dizainā tie neiederās, tie tiek nomaskēti sienās vai zem dēļu apdares. Mūsdienīgi apgaismes elementi, kā piemēram: LED apgaismojums zem lāvām vai visā garumā pie griestiem atpūtas telpā, JĀ, tas arī ir iespējams un realizēts mūsu produktos.


Vairāk

Atslēgvārdi

Mucveida pirtis, pirts mucas, pirts kubuli, augstākās kvalitātes pirtis, apaļās pirtis, mucveida pirtis, kubli ar Hidro masāžas sistēmām, ar LED apgaismojumiem iekšpusē, vāks ar gumijas drošības malu, ar stiprinājumiem, nerūsējošā tērauda krāsns un lielās kāpnes, koka kubls, stikla šķiedra, stiklašķiedras kubls, kubls, kubla noma, termokoka pirts, mucveida pirts, pirts, pirts izgatavošana, kubla izgatavošana, kubla ražošana, stiklašķiedras izstrādājumi, kubuls, kubla krāsns, integrēta krāsns, blakusstāvoša krāsns, baļļa, uzstādīšana, izgatavošana, apdares dēļi, hydromasāža, aero masāža, LED rgb, galvas balsti, kubls kurināms no sāna, kubls kvadrāts, kubla baseins, kubla vāks, kubla apdare, koka terase, kubls uz piekabes, pirts muca cena, baļļas noma, gatava pirts cena, gatavas pirts, gatavas pirts cena, koka kubliņš, pirts mucas cena, kubli, baļļas izgatavošana, kubls cena, kubls pirkt, džakuzi, kubls pirts, kubls izmēri, kubli, baļļa, baļļa tirdzniecība, baļļa kur pirkt, kubla uzstādīšana, kublu piegāde, kublu montāža, kublu īre, mucveida pirts noma, pārvietojamās pirtis, kubls ar krāsni, kubla pasūtīšana, kubli ar led, kubli ar masāžu, kublu izbūve, mucveida pirts iegāde, koka pirts, koka pirts uzbūve, mucveida sauna, saunas izbūve, pirts izbūve, pirts iegāde, kublu tirdzniecība, pārvietojami koka kubli, termokoka kublu būve, masāžās baļļa, kubls ar hidromasāžu, kubls ar aero masāžu, pirts telpa, Koka mājiņa arpirti āra kubli, koka kubli, hot tub, baļļa, karstais kubls, kubla, stiklašķiedras kubls, kubls ar iekšējo krāsni, kubls ar ārējo krāsni, termiskās koksnes kubls, plastmasas kubls, četrstūra kubls, kubls ar integrētu krāsni, SPA, wellness āra pirts, koka pirts, āra koka pirts, sauna, pirtiņa, barrel sauna, taisnstūra mucveida pirts, sauna buss, koka sauna, ovāla pirts muca, pirts mājiņa, dārza koka pirtiņa, pirts kabīne.


Vairāk

Mājas lapa internetā