abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24951
Nozares raksti1122
Ekspertu atbildes3041
MERSONA, Ganību dambis 27A, Rīga LV-1005 : uzņēmumi : abc.lv

Foto 18

Iebrauktuve - Ganību dambis 27a
Moduļu sendvičpaneļu mājas
Sendvičpaneļi PIR no metāla
Jumta sendvičpaneļi PIR
Dekoratīvas 3D plāksnes
Interjera dekors - 3D panelis
Stūra apdares materiāli
Dekoratīvie fasādes elementi
Taisns skārds un jumta trapecveida plāksnes
Ūdens notekas sistēmas no metāla
Valcprofils - jumta segumi
Taisns, skārds, un jumpta trapecveida plāksnes
Metāla dakstiņu jumta modulis
Žogi, vārti no metāla ar koka imitāciju
Sendvičpaneļi ar koka imitāciju
Sienas PIR sendvičpaneļi
Ēku fasādes apdares materiāli
Fasādes apdares materiāli

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

PAR MUMS

Esam fasādes apdares detaļu ražotāji. Mūsu misija – strādāt nevainojami, lai mūsu produkti uzlabotu klientu darba veiktspēju, radītu komfortu un nodrošinātu siltumu. Vīzija – lai  “Mersona” apdares detaļu ražotāja vārds kļūtu par kvalitātes un uzticamības zīmi.

KĀPĒC MĒS?

 • Stratēģiski izdevīga atrašanās vieta
 • Laipna apkalpošana
 • Rūpes par jūsu vajadzībām
 • Vienmēr ievērojam kvalitātes standartus
 • Elastīgi skatāmies uz cenām un norēķinu termiņiem

Vairāk

Preču grupas:

 • Sienas sendvičpaneļi - daudzslāņu paneļi sastāv no plānām un stingrām tērauda ārējām loksnēm, kas pārklātas ar aizsargslāni un pildījumu. “Sandwich” tipa paneļus plaši izmanto būvniecībā. Priekšrocības – augsta energoefektivitāte, mūsdienīgi un dinamiski materiāli, labas hermētiskuma īpašības un ātra būvniecība.
 • Jumta sendvičpaneļi - pateicoties daudzslāņu paneļu efektīvai siltumizolācijai, no tiem būvētām ēkām nav nepieciešama papildu siltumizolācija. Pildījuma slānis ir efektīvs siltumizolācijas slānis, montāžas darbus neietekmē laika apstākļi, un tos var veikt visos gadalaikos.
 • Sendvičpaneļi saldēšanas telpām - daudzslāņu paneļi ar cietu poliuretāna putu pildījumu (PIR) ir vispopulārākie salīdzinājumā ar citiem sienu konstrukciju materiāliem, tie ir ātri uzstādāmi, tiem ir izturīga un ilgi kalpojoša virsmas apdare, un tiem nav nepieciešama apkope. Lietošanas laikā saglabā izmēru stabilitāti, neuzsūc mitrumu un neveidojas pelējums.
 • Fasādes paneļi - ēkas fasādes apdares darbu mērķis ir atrisināt vairākas problēmas: aizsargāt sienas no atmosfēras mitruma, piešķirt ēkai reprezentablu izskatu un sasildīt māju. Šāda paneļa pamats ir izgatavots no siltumizolācijas, no ārpuses aizsargāts ar izturīgu apdares materiālu. Tā rezultātā fasādes sakārtošanas process ir vienkāršots, un darba kvalitāte nav apšaubāma. Viegls svars. Neapšaubāma priekšrocība uzstādīšanas laikā, ko pat īpašnieks var izdarīt pats.
 • Fasādes dekoratīvie elementi, izgatavoti: iekšpusē no putupolistirola, ārpusē aizsargāts ar izturīgu apdares materiālu, var būtiski mainīt ēkas arhitektūras stilu. Plašs klāsts un ērta lietošana ļauj šos elementus izmantot, dekorējot dažāda veida un stila ēkas gan ārējo darbu laikā, gan pēc to pabeigšanas pēc īpašnieka iniciatīvas. Ilgs kalpošanas laiks. Pateicoties polimēra pārklājuma izmantošanai, ievērojami palielinās dekoratīvo putu elementu kalpošanas laiks. Materiāls nereaģē uz atmosfēras un temperatūras izmaiņām. Viegls svars. Neapšaubāma priekšrocība uzstādīšanas laikā, ko pat īpašnieks var izdarīt pats. Plašs formu klāsts. Dekoratīvie putu, plastmasas fasāžu elementi mūsu uzņēmumā tiek ražoti izmantojot augstu tehnoloģiju aprīkojumu, kas ļauj jums izveidot visu veidu un izmēru izstrādājumus.
 • Jumta segums - moduļu metāla dakstiņš, trapecveida profils, valcprofils un taisns skards no metāla loksnēm no 0,5 lidz 1mm biezuma. Profilētas loksnes tiek izmantots iekšējo un ārējo sienu apdarei - jumtiem, sienām, starpsienām, piekārtiem griestiem, saliekamām ēkām un žogiem. Mēs esam bijuši jumta seguma nozarē daudzus gadus un piegādājam kvalitatīvas trapecveida loksnes vairākās konfigurācijās. Šāda veida jumta ražotājam jāpielāgojas klienta individuālajām vēlmēm, kā arī pašas ēkas apstākļiem. Mēs ražojam trapecveida loksnes šādās versijās: T-14, T-18, T-35, Т-6 ar dažādiem rakstiem un reljefa skaitu. Nesen mūsu uzņēmuma piedāvājums ir papildināts ar T-18 ECO modeli. Mūsu jumta seguma loksne ir rūpnīcā cinkota un pārklāta ar poliuretāna krāsu, lai pasargātu no korozijas. Tādā veidā nostiprināta tērauda serde pildīs savu funkciju daudzus gadus. Garantija izstrādājumiem ir no 10 līdz 40 gadiem atkarībā no izvēlētā pārklājuma. Trapecveida profilus, valcprofils un taisns skards var pasūtīt ar koka imitācijas krāsojumu.
 • Metāla ūdens notekas sistēma - izgatavota no augstākās kvalitātes cinkota tērauda loksnes 275 g Zn/m2, gruntēta no abām pusēm.  Pateicoties tam, pirmais slānis aizsargā pret kaitīgiem laika apstākļiem, īpaši pret koroziju. Vissvarīgākais slānis ir augstas kvalitātes poliuretāna pārklājums.
  Pašlaik tas ir spēcīgākais un labākais metāla virsmu pārklājums tirgū. Tas galvenokārt izceļas ar augstu izturību pret tādiem laika apstākļiem kā lietus vai saule. Tas novērš koroziju un, ļoti svarīgi, ir izturīgs pret krāsas maiņu. Pareizi izvēlēta un uzstādīta notekas sistēma aizsargā jumtu no korozijas un fasādi no mitruma. Uzstādīšana ar slēdzeni un platas gumijas blīves izmantošana uz savienojošajiem elementiem garantē visas sistēmas hermētizāciju, vieglu uzstādīšanu un regulēšanu. Augstas kvalitātes materiāli un mūsdienīga ražošanas līnija nodrošina izturīgu notekcauruļu sistēmu. Lietišķais dizains ir piemērots gan tradicionālai, gan modernai celtniecībai.
 • 3D PANEĻI - jaunums Eiropas tirgū arējās un iekšējās apdares paneļi. 3D paneļi ne tikai rotā telpas, bet arī ja jums mājās ir ļoti aukstas sienas, tad 3D paneļi būs kā skaists siltumizolācijas risinājums. Var arī pielīmēt pie griestiem. 3D polistirola plātnes ar burtiem, cipariem, ķieģeļiem, spilveniem, 3D vai pazl - ideāls motīvs dzīvojamo un biroju telpu dekorēšanai. Zīmējums ir tik līdzsvarots, ka var veiksmīgi dekorēt gan visas sienas, gan sienu fragmentus jebkurā telpā. Paneļu milzīgā priekšrocība, salīdzinājumā ar tirgū pieejamajiem ģipša paneļiem, ir to mazais svars un vieglā transportēšana. Viena paneļa svars ir tikai 120 grami.
 • Moduļu māja - dzīvei un atpūtai. Jaunas moduļu mājas: 72m2, 2 guļamistabas (13, 1 un 8, 62 m2), dzīvojamā istaba 32m2, virtuve 6m2, terase 15m2, tualete duša 4, 2 m2, zāle 4, 3m2, koridors 3, 45 m2. Mājas konstrukcija: metāla karkass S355, koka imitācija, krāsotas sienas un jumta seguma sendvičpaneļi ar biezumu 120 mm (siltumvadītspējas koeficients U-0, 17W / m2K), daudzslāņu grīdas no sendvičpaneļiem un šķiedrcementa loksnēm, stikla pakešu logi, 8 kameru terase no īpaša gumijas materiāla, terases jumts no 0, 5 mm jumta loksnes, pārklāti ar grunti un krāsu, starpsienas no sendvičpaneļiem, kuru biezums ir 80 mm. Kotedža tiek pārdota bez iekšējās apdares.

Vairāk

Atslēgvārdi

Sendvičpaneļi, sendvičpaneļi cena, sendvičpaneļi cenas, jumta sendvičpaneļi, poliuretāna sendvičpaneļi, koka imitācijas sendvičpaneļi, sienu sendvičpaneļi, metāla sendvičpaneļi, sendvičpaneļi Polija, sendvičpaneļi jumtam, sienu apdares materiāli, apdares materiāli, fasādes apdares materiāli, griestu apdares materiāli, mājas apdares materiāli, iekšējo sienu apdares materiāli, apdares materiāli ārsienām, mājas fasādes apdares materiāli, logu apdailes apdares materiāli, ēku fasādes apdares materiāli, iekštelpu apdares materiāli, durvju apdares materiāli, fasādes plāksnes, fasādes stūrīši, fasādes apdares plāksnes, mājas fasādes apdare, fasādes paneļi, fasādes atjaunošana, metāla fasādes loksnes, fasādes kasetes, mājas fasādes dekori, fasādes putopolisterols, fasādes elementi, fasādes dizains, dekoratīvie fasādes paneļi, fasādes dekors, fasādes karnīzes, privātmāju fasādes, jumta segumi, metāla jumta segumi, jumta segumi no metāla, skārda jumta segumi, trapecveida jumta segumi, tērauda jumta segumi, valcprofila jumta segumi, ūdens notekas, lietus ūdens notekas, ūdens notekas caurules, interjera dekors, dekori interjera, dekoratīvās plāksnes, dekoratīvie elimenti, 3d paneļi.


Vairāk

Mājas lapa internetā