abc.lv skaitļos

Lietotāji online52
Aktīvie uzņēmumi25220
Nozares raksti1299
Ekspertu atbildes3041
Projekti LL, SIA, Tērbatas 4, Valmiera, Valmieras nov., LV-4202 : uzņēmumi : abc.lv

Foto 5

katlu mājas pārbūve Rūjā
katlu mājas pārbūve
Angārs Alūksnē
katlu māja Cēsīs
ēkas energoefektivitātes paaugstināšana

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1700
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40103276053
 2. LV40103276053
 3. 24.02.2010
 4. 24.02.2010
 5. Tērbatas iela 4, Valmiera, Valmieras nov., LV-4202

BIS.GOV.LV informācija

 1. Arhitekta prakse
 2. Elektroietaišu projektēšana
 3. Elektronisko sakaru sistēmu un tīklu projektēšana
 4. Siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu projektēšana
 5. Ēku konstrukciju projektēšana
 6. Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu (ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas) projektēšana
 7. 14336
 8. Aktīvs

Apraksts

Uzņēmumā SIA "Projekti LL" mēs esam vairāk nekā tikai būvinženieri, mēs esam progresa arhitekti, sapņu veidotāji un infrastruktūras izcilības sargātāji. Mēs esam izveidoti ar vīziju pārveidot nākotni, izmantojot inovatīvus inženiertehniskos risinājumus, un mēs sniedzam bagātīgu pieredzi, zināšanas un aizrautību katrā projektā, ko uzņemamies.

Mūsu misija

Mūsu misijas pamatā ir apņemšanās pārvērst izaicinājumus iespējās. Mēs cenšamies izveidot ilgtspējīgu, noturīgu un efektīvu infrastruktūru, kas ne tikai atbilst šodienas vajadzībām, bet arī paredz rītdienas prasības. Mūsu centība sasniegt izcilību ir nelokāma, un mēs lepojamies ar tādu projektu piegādi, kas iztur laika pārbaudi.

Svarīgas zināšanas

SIA "Projekti LL", ko atbalsta pieredzējušu profesionāļu komanda, specializējas plašā inženiertehnisko pakalpojumu klāstā. No revolucionāriem projektiem līdz rūpīgai projektu vadībai mēs aptveram visu infrastruktūras attīstības spektru.  

Inovācija kā dzinējspēks

Nozarē, kas nepārtraukti attīstās, inovācijas ir galvenais, lai paliktu priekšā. Uzņēmumā SIA "Projekti LL" mēs izmantojam progresīvas tehnoloģijas, ilgtspējīgu praksi un radošu problēmu risināšanu.  

Kopiena un ilgtspējība

Mēs apzināmies mūsu darba ietekmi uz kopienām un vidi. Tāpēc mēs integrējam ilgtspējības praksi visos mūsu projektu aspektos. Izmantojot videi draudzīgu dizainu un būvniecības metodes, mēs veicinām zaļāku un veselīgāku nākotni nākamajām paaudzēm.


Vairāk

Sniedzam pakalpojumus:

• Būvniecības projektu izstrāde  
• Būvniecības projektu vadība


Vairāk

Atslēgvārdi

Projektēšana, Projektēšanas birojs, Arhitekte.
Projektēšana, arhitektūra, inženiertīkli, būvprojekts, arhitekts, arhitekte, inženieris, būvniecības saskaņošana, projekts, 3D modelēšana, projekts Vidzemē, projekta vizualizācija, būvinženieris, projektētājs, katlumājas jaunbūve, ārējie siltumapgādes tīkli, siltummezgla izbūve, siltumtrases izbūve, autoruzraudzība, ventilācijas izbūve, apkures sistēmas izbūve, kondicionēšanas sistēmas izbūve, ūdensapgādes un kanalizācijas pieslēgums, iekšējie inženiertīkli, projekta izstrāde, Projektēšana Valmiera, inženiertīkli Valmiera, būvprojekts Valmiera, arhitekts Valmiera 


Vairāk

Video