abc.lv skaitļos

Lietotāji online88
Aktīvie uzņēmumi25220
Nozares raksti1285
Ekspertu atbildes3041
Putusiltinasana.lv, Ragana, Bērzu 6-7, Krimuldas pagasts, Siguldas nov. LV-2144 : uzņēmumi : abc.lv

Foto 8

Ēku putu siltināšana
Ēku putu siltināšana
Ēku putu siltināšana
Ēku putu siltināšana
Ēku putu siltināšana
Ēku putu siltināšana
Ēku putu siltināšana
Ēku putu siltināšana

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.0000-2400
 • O.0000-2400
 • T.0000-2400
 • C.0000-2400
 • P.0000-2400
 • S.0000-2400
 • Sv.0000-2400
 • SAZVANIET MŪS 24/7 : +371 26344443

Juridiskie dati

 1. 40103908072
 2. 17.06.2015
 3. 17.06.2015
 4. Bērzu iela 6 – 7, Ragana, Krimuldas pag., Siguldas nov., LV-2144
 5. 2022

Apraksts

Putusiltinasana.lv ir zīmols Latvijas uzņēmumam SAJA PRO, kas, balstoties uz ilggadēju pieredzi nozarē, nodrošina augstas kvalitātes poliuretāna putu siltināšanas pakalpojumus visa veida ēkām, būvēm un konstrukcijām, kā arī ventilētu fasāžu uzstādīšanā visā Eiropā. Mūsu piedāvātā putu siltināšanas sistēma nodrošina prasības, ko nosaka Ministru kabineta noteikumiem Nr. 383 “Noteikumi par ēku energosertifikāciju”, kur, sākot ar 2021. gada 1. janvāri, visām jaunbūvēm ir jāsasniedz gandrīz nulles enerģijas ēkas energoefektivitātes līmenis.
Vairāk

Pakalpojumi:

 • Poliuretāna putu siltināšana
 • Ēku jumtu, sienu, pamatu siltināšana
 • Komercēku, angāru un objektu fasāžu, jumtu, sienu, pamatu siltināšana
 • Putu siltināšana

Vairāk

Kas ir putu siltināšana?

Poliuretāna putas ir viens no efektīvākajiem mūsdienu izolācijas materiāliem – ātri ieklājams, izturīgs un ilgmūžīgs, nodrošina hermētisku vienlaidu siltinājumu bez šuvēm, plaisām un tukšumiem uz jebkuras virsmas. Izsmidzinātas noteiktā biezumā putas kļūst arī par skaņas, tvaika un ūdens izolatoru, kas kalpo līdz 50 gadiem.
Poliuretāns ir materiāls, kas sastopams mums visapkārt – mājsaimniecības precēs, apģērbā, automobiļos, sporta inventārā u.c. Poliuretāna putas plaši izmanto modernajā būvniecībā daudzviet pasaulē (ASV, Kanādā, Āzijā, Skandināvijā, Lielbritānijā u.c.), jo, pareizi iestrādājot, šis siltumizolācijas materiāls ļauj panākt augstu ēku energoefektivitāti un ievērojami samazināt apkures izmaksas. Putu siltināšanas pielietojums ir ļoti plašs – no pamatiem līdz jumtiem kā nelielās privātmājās un saimniecības ēkās, tā industriālos angāros.
Poliuretāna putas veidojas divu polimēra grupas vielu – izocianāta un poliola – savienojuma rezultātā. Šīs divas komponentes tiek izsmidzinātas ar speciālu augstspiediena iekārtu, veidojot vienota slāņa izolācijas materiālu, kas nodrošina lielisku saķeri gandrīz ar jebkuru, arī nelīdzenu virsmu un būvniecības materiālu. Putu sastāvā nav ķīmisku šķīdinātāju, kā arī kaitīgu plastifikatoru, tām nepiemīt smarža. Putas ir ātri uzklājamas un sacietē jau 3 – 20 sekunžu laikā. Ražotāja garantija putu ilgstspējībai 25 gadi.


Vairāk

Atslēgvārdi

Siltumizolācija, siltināšana, siltumizolācijas darbi, siltumizolācija, siltināšanas materiāli, putupoliuretāna siltumizolācija, poliuretāna siltumizolācija, siltināšana ar putām, putu poliuretāns, poliuretāna putas, siltumizolācijas materiāli, siltumizolācijas darbi, siltumizolācija ēkām, siltumizolācija angāriem, siltumizolācija rezervuāriem, siltumizolācija cauruļvadiem, cauruļu siltumizolācija, siltumizolācija plakaniem jumtiem, siltumizolācija saldētavām, mājas siltināšana ar putām, mājas siltināšana ar putām cena, putu siltināšana cena, siltināšana ar poliuretāna putām cena, siltināšana ar poliuretāna putām, bēniņu siltināšana, jumta siltināšana ar putām, bēniņu siltināšana ar putām, poliuretāna putu cena, pamatu siltināšana, pamatu siltināšana ar putām, fasādes siltināšana, fasādes siltināšana ar putām, komercobjektu siltināšana, komercobjektu siltināšana ar putām, atvērto poru siltumizolācija, slēgto poru siltumizolācija.


Vairāk

Mājas lapa internetā