abc.lv skaitļos

Lietotāji online50
Aktīvie uzņēmumi20137
Nozares raksti985
Ekspertu atbildes2553
Mūsdienīga un ērta apkure dzīvokļiem un privātmājām : abc.lv

Mūsdienīga un ērta apkure dzīvokļiem un privātmājām

Mūsdienīga un ērta apkure dzīvokļiem un privātmājām

Neliela apkurināmā platība; nav atsevišķa katlumājas telpa; apnicis nēsāt malkas pagales; ziemā vakaros telpās karsti, bet no rītiem auksti – šie ir daži no iemesliem, kāpēc jāmeklē piemērots, mūsdienīgs un ērts apkures risinājums.

Centrālapkures granulu kamīns MARELI SYSTEMS ONYX HYDRO ir ideāla stila, dizaina, kvalitātes un cenas kombinācija. Izmantojot iebūvēto elektronisko vadību, kamīna lietošana ir vienkārša un ērta – nodrošina perfektu temperatūras kontroli jūsu mājās. Atbilstoši interjera dizainam ir iespēja izvēlēties kamīna krāsu: bordo, melnu vai ziloņkaula. Kamīnu var novietot koridorā, virtuvē vai pat viesistabā.

Keramiskais aizdedzes tens nodrošina automātisku granulu aizdegšanos dažu sekunžu laikā. Papildus drošībai ir sensori, kuri kontrolē granulu sadegšanas procesu, apkures ūdens temperatūru, kā arī dūmgāzu temperatūru.

Granulu centrālapkures kamīns ONYX HYDRO atbilst visiem ES standartiem un vides prasībām. Pateicoties novatorisku tehnoloģiju izmantošanai, piemēram, 5 pakāpju kurināmā modulācijai, granulu kamīns sasniedz augstu efektivitāti un zemu CO izmešu daudzumu atmosfērā.

Granulu kamīnam ir vienkārša apkalpošana un ērta lietošana. Kamīna darbība tiek programmēta ar nedēļas "chrono", tam ir saprotams LED displejs. ONYX HYDRO svarīga priekšrocība ir automātiska degļa tīrīšana, kā arī ietilpīgs pelnu trauka nodalījums.

Konsultācijas par apkures katlu un apkures sistēmu ierīkošanu un iegādi Siltumtehnikas centrā "FAN" Rīgā, Ventspils ielā 15.
www.fan.lv
E-pasts: fan@fan.lv

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

MAX – līderis armatūras siešanas tehnoloģijā

MAX – līderis armatūras siešanas tehnoloģijā

MAX armatūras siešanas instrumenti ir neaizvietojams palīgs daudzos celtniecības darbos. Lai labāk izvērtētu instrumentu priekšrocības, uzņēmums OTTENSTEN Latvija piedāvā apskatīt un notestēt pilnu instrumentu klāstu arī jūsu objektā vai ražotnē.

Aktuālie piedāvājumi

Jumta drošības sistēmas Accen

Jumta drošības sistēmas Accen

SIA RoofTeh piedāvā jumta drošības sistēmas no vadošā Polijas ražotāja Accen. Uzņēmuma produktu klāstā ir drošības balsti betona, metāla, koka, nesošā profila pamatnēm, valcprofila jumta segumiem, fasāžu drošības enkuri, jumta drošības margas un individuālās aizsardzības ekipējums. 

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Logu un durvju furnitūra

shutterstock_1566529888

Funkcionalitāte, drošība un skaists vizuālais noformējums ir svarīgākie aspekti veiksmīgas logu un durvju furnitūras izvēlē.