abc.lv skaitļos

Lietotāji online115
Aktīvie uzņēmumi28165
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Tiesa izbeidz tiesvedību būvnieka "ReRe būve" maksātnespējas lietā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Tiesa izbeidz tiesvedību būvnieka "ReRe būve" maksātnespējas lietā

Tiesa izbeidz tiesvedību būvnieka

Rīga, 21.febr., LETA. Rīgas rajona tiesas Jūrmalas tiesu nams šodien izbeidza tiesvedību būvnieka SIA "ReRe būve" maksātnespējas lietā.

Kā aģentūru LETA informēja tiesā, šis lēmums vēl ir pārsūdzams desmit dienu laikā.

Ar maksātnespējas pieteikumu tiesā bija vērsusies būvfirma "BMGS".

Banner 280x280

"ReRe būve" valdes priekšsēdētājs Valdis Koks aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka uzņēmuma finanšu situācija ir stabila - kompānija ir spējīga nosegt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa saistības. "Uzņēmumam nav kavētu maksājumu ne pret valsti, ne pret piegādātājiem. Maksātnespējas likums šajā gadījumā ir izmantots kā līdzeklis ekonomiska rakstura strīda risināšanai un ir attiecināms uz civiltiesisko procesu," viņš piebilda.

Kā liecina portālā "Firmas.lv" publicētā informācija, "ReRe būve" dibināta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 850 800 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir AS "ReRe Grupa".

"ReRe būve" apgrozījums pirmajā finanšu gadā, kas ilga 16 mēnešus, proti, no 2014.gada 26.augusta līdz 2015.gada 31.decembrim, bija 5 594 777 eiro, un uzņēmums finanšu gadu beidza ar 409 801 eiro zaudējumiem.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanai tiks īstenoti vairāki projekti, investējot 40 miljonus eiro no Modernizācijas fonda. Investīcijas paredzētas papildu jaudas nodrošināšanai esošajām elektroenerģijas apakšstacijām, jaunu apakšstaciju izbūvei, kā arī elektroenerģijas tīkla stiprināšanai, izbūvējot jaunu augstsprieguma līniju. 

Izstāsti Latvijai