abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23103
Nozares raksti1072
Ekspertu atbildes2590
13. oktobrī notiks biroju kompleksa VERDE “pamatakmens stādīšanas” pasākums : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

13. oktobrī notiks biroju kompleksa VERDE “pamatakmens stādīšanas” pasākums

13. oktobrī notiks biroju kompleksa VERDE “pamatakmens stādīšanas” pasākums

2021.gada 13. oktobrī zaļākā biroju kompleksa Rīgā VERDE būvlaukumā notiks projekta prezentācijas un “pamatakmens stādīšanas” pasākums, kurā piedalīsies Rīgas mērs Mārtiņš Staķis un LIAA direktors Kaspars Rožkalns. VERDE biroju komplekss atrodas Skanstes kvartālā, vietā, kur satiekas Skanstes un Hanzas ielas. Biroju komplekss pašlaik ir aktīvā būvniecības stadijā, kuru plānots noslēgt un pirmos nomniekus sagaidīt 2022. gada maijā.

“VERDE biroju kompleksa filozofijas pamatā ir ilgtspējīgs arhitektoniskais risinājums un ne ar vienu citu biroju risinājumu salīdzināms apzaļumošanas apjoms bez automašīnām pagalmā un 600 m2 plašu terasi. Tieši tādēļ “VERDE” prezentācijas pasākumā stādīsim ilgtspējīgākos no “pamatakmeņiem”, proti, kokus, kuri pēcāk arī turpinās augt uz biroja ēkas 5. stāva terases,” atklāj Iveta Lāce, VERDE komercdirektore.

Prezentācijas pasākumā projekta investors un attīstītājs, “Capitalica Asset Management” ģenerāldirektors Andrius Barštys kopīgi ar VERDE galveno arhitektu Andri Kronbergu (“ARHIS Arhitekti”) un ainavu arhitekti Lindu Zaļo (“ZALA Landscape Architects”) iepazīstinās Rīgas mēru, LIAA direktoru, viesus un mediju pārstāvjus ar “VERDE” projekta vīziju un esošo būvniecības stadiju. Kopīgi tiks atklāta arī Rīgas panorāma, viesojoties ēkas piektā stāva terasē.

Pasākums norisināsies 2021. gada 13. oktobrī plkst. 14.00 VERDE Pop-Up terasē, kas atrodas blakus VERDE būvlaukumam Hanzas ielā 14i.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Latvija": Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Baltic OÜ" ir vienīgais oficiālais ”Osmo Holz und Color GmbH & Co” pārstāvis Baltijā. Klientiem tiek piedāvāti sistēmiski vienoti risinājumi visā, kas ir saistīts ar koka apdari gan iekštelpās, gan āra apstākļos.