abc.lv skaitļos

Lietotāji online37
Aktīvie uzņēmumi23000
Nozares raksti1053
Ekspertu atbildes2584
13. oktobrī notiks "Būvindustrijas lielā balva 2021" laureātu apbalvošanas ceremonija : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

13. oktobrī notiks "Būvindustrijas lielā balva 2021" laureātu apbalvošanas ceremonija

13. oktobrī notiks "Būvindustrijas lielā balva 2021" laureātu apbalvošanas ceremonija

Jau devīto gadu būvindustrijas biedrību un asociāciju deleģētie 49 eksperti izvērtēja pieteikumus apbalvojumam "Būvindustrijas lielā balva" kategorijā "Mūža ieguldījums būvindustrijā", kategorijā "Gada inženieris" un "Gada arhitekts" un nominācijā "Gada students". Ar vidējās un jaunākās paaudzes inženieriem un arhitektiem, kā arī studentiem vērtētāji vienmēr tikās klātienē. Šis gads atnāca ar sarunām tiešsaistē. Protams, ka pietrūka klātbūtnes, bet tik un tā tikšanās bija izzinošas. Vērtētājos nominētie kārtējo reizi nostiprināja pārliecību: "Latvijā ir daudz jaudīgu inženieru un arhitektu!" Prieks, ka uzzinām par viņiem, kuri Latvijā radījuši izcilas būves, prieks, ka ar viņiem lepojamies un sakām viņiem "Paldies!" arī publiski. Apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva 2021" laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 13. oktobrī pulksten 18:00 VEF kultūras pilī.

Par mūža ieguldījumu būvindustrijā šogad tiks godināti visdažādāko jomu speciālisti:

būvinženieris, ilggadējs Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume, vairāku simtu tiltu projektu inženieris Raimonds Maslovskis, AS "Ceļuprojekts" padomes priekšsēdētājs Anatolijs Gulbis, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Būvkonstrukciju katedras asociētais profesors Jānis Kreilis, SIA "Glamma" tehniskais direktors Mihails Glazunovs, SIA "Arhitektu birojs Vecumnieks & Bērziņi" līdzīpašnieks, arhitekts Edvīns Vecumnieks, AS "LNK Industries" būvdarbu vadītājs Aleksandrs Kvaša un SIA "Būvuzraugi LV" atbildīgais būvuzraugs Aleksandrs Frolovs.

Kuri pretendenti saņems augstāko apbalvojumu nozarē – "Pamatakmeni" kategorijā "Gada inženieris/arhitekts" un kuri bakalauri un maģistri iegūs titulu nominācijā "Gada students 2021", uzzināsim ceremonijā, kuru varēs skatīties tiešraidē LBS mājaslapā un LBS Facebook profilā.

Apbalvojuma pasniegšanu devīto gadu organizē Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls "Būvinženieris" sadarbībā ar būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām un valsts institūcijām.

Apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva" galvenais partneris: "Knauf", sadarbības partneri: "Bauroc", "Peri", "Paroc", CMB, "Velux", "ThermoWhite", atbalstītāji: "RERE Grupa", "Sakret", "Ramirent", "Firma L4", mediju partneri: "Būvinženieris", buvbaze.lv, buvlaukums.lv, abc.lv, building.lv, "Laiks mājai".

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

InfoEra Latvia mācību centrs (Autodesk sertificēts mācību centrs) piedāvā plašu mācību programmu, tostarp arī Autodesk Fusion 360 kursus. Regulāri notiek arī tiešsaistes semināri par dažādām tēmām, kā arī atvērtās nodarbības. Fusion 360 ir viens no TOP produktiem, un interese par tā izmantošanas iespējām arvien pieaug. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.