abc.lv skaitļos

Lietotāji online353
Aktīvie uzņēmumi28171
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Viļa Plūdoņa muzeja klēts un ratnīcas restaurācijai aizņemsies 187 707 eiro : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Viļa Plūdoņa muzeja klēts un ratnīcas restaurācijai aizņemsies 187 707 eiro

Viļa Plūdoņa muzeja klēts un ratnīcas restaurācijai aizņemsies 187 707 eiro

Jelgava, 30.janv., LETA. Viļa Plūdoņa muzeja klēts un ratnīcas restaurācijai Bauskas novada pašvaldība Valsts kasē aizņemsies 187 707 eiro, lēmuši novada domes deputāti.

Ratnīcas restaurācijas kopējās izmaksas ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu ir 104 705 eiro, bet klēts restaurācija izmaksās 101 003 eiro.

Abu projektu īstenošanai pašvaldība saņēmusi avansu, taču nepieciešami līdzekļi priekšfinansēšanai un līdzfinansējuma daļas nodrošināšanai, tāpēc nolemts ņemt aizņēmumus Valsts kasē ratnīcas restaurācijai 95 704 eiro apmērā, bet klēts remontam - 92 002 eiro.

Banner 280x280

Bauskas novada dome 2015.gada maijā nolēma piedalīties ELFLA konkursā, lai saņemtu atbalstu Viļa Plūdoņa muzeja klēts un ratnīcas remontam.

Klētī plānots atjaunojot ēkas zudušo daļu, bet ratnīcā plānota jumta restaurācija, griestu pārseguma rekonstrukcija, ēkas fasādes restaurācija, logu un durvju nomaiņa, ēkas elektroinstalācijas rekonstrukcija, grīdas ieklāšana, pamatu pastiprināšana un drenāžas ierīkošana.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanai tiks īstenoti vairāki projekti, investējot 40 miljonus eiro no Modernizācijas fonda. Investīcijas paredzētas papildu jaudas nodrošināšanai esošajām elektroenerģijas apakšstacijām, jaunu apakšstaciju izbūvei, kā arī elektroenerģijas tīkla stiprināšanai, izbūvējot jaunu augstsprieguma līniju. 

Izstāsti Latvijai