abc.lv skaitļos

Lietotāji online140
Aktīvie uzņēmumi28090
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Grants ceļu pārbūvi Vaiņodes novadā veiks "Saldus ceļinieks" un "Aizputes ceļinieks" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Grants ceļu pārbūvi Vaiņodes novadā veiks "Saldus ceļinieks" un "Aizputes ceļinieks"

Grants ceļu pārbūvi Vaiņodes novadā veiks

Ventspils, 9.marts, LETA. Grants ceļu pārbūvi Vaiņodes novadā veiks SIA "Saldus ceļinieks" un SIA "Aizputes ceļinieks", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētais paziņojums par iepirkuma rezultātiem.

Kopējās grants ceļu pārbūves izmaksas sasniegs 460 701 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Vaiņodes pagastā trīs ceļu posmu pārbūvi veiks "Saldus ceļinieks" par 445 513 eiro bez PVN. Savukārt ceļa posmu Embūtes pagasta teritorijā par 15 188 eiro bez PVN pārbūvēs "Aizputes ceļinieks".

Banner 280x280

Vaiņodes novada pašvaldības grants ceļu pārbūve notiks par Eiropas Savienības Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākuma "Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos" līdzekļiem.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

43 darbi pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2026

43 darbi pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2026

Šogad ikgadējam nacionālajam arhitektūras konkursam un nozīmīgākajam apbalvojumam Latvijas arhitektūrā pieteikti 43 darbi, kurus var aplūkot konkursa rīkotāja, Latvijas Arhitektu savienības, mājaslapā. Tos nacionālā žūrija vērtēs divās kategorijās – objekti un procesi.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.