abc.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi27784
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Ozoliņi-Ķēķāni-Zīlāni pārbūvei nepieciešamos 251 352 eiro Viesītes novada pašvaldība aizņemsies Valsts kasē : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ozoliņi-Ķēķāni-Zīlāni pārbūvei nepieciešamos 251 352 eiro Viesītes novada pašvaldība aizņemsies Valsts kasē

Ozoliņi-Ķēķāni-Zīlāni pārbūvei nepieciešamos 251 352 eiro Viesītes novada pašvaldība aizņemsies Valsts kasē

Jelgava, 16.marts, LETA. Lai realizētu grants ceļa Ozoliņi-Ķēķāni-Zīlāni pārbūvi, Viesītes novada pašvaldība Valsts kasē (VK) aizņemsies 251 352 eiro, lēmuši novada domes deputāti.

Dome lēmusi ceļa pārbūves projektu iesniegt Eiropas Savienības atbalsta saņemšanai.

Projekta kopējais budžets ir 251 352 eiro un, lai nodrošinātu projekta priekšfinansējumu un līdzfinansējumu, deputāti lēmuši uz 30 gadiem aizņemties VK 251 352 eiro. Aizņēmuma atmaksu paredzēts sākt 2018.gada trešajā ceturksnī.

Banner 280x280 Banner 280x280

Jau vēstīts, ka ceļa rekonstrukciju veiks SIA "Ošukalns", kas darbus piedāvājusi veikt par 237 144 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Vēl 5130 eiro, ieskaitot PVN, būs nepieciešami būvuzraudzībai, ko objektā veiks SIA "Geo Consultants".

Ceļa malas nepieciešams atbrīvot no kokiem, tāpat plānots iztīrīt grāvjus, izbūvēt caurtekas, nostiprināt nogāzes un veikt citus darbus.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai