abc.lv skaitļos

Lietotāji online42
Aktīvie uzņēmumi27958
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Sāk novērst trūkumus Vaboles vidusskolas sporta zālē : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Sāk novērst trūkumus Vaboles vidusskolas sporta zālē

Sāk novērst trūkumus Vaboles vidusskolas sporta zālē

Daugavpils, 3.apr., LETA. Pašvaldības iepirkumā uzvarējusī SIA "Borg" sākusi būvdarbus trūkumu novēršanai Vaboles vidusskolas sporta zālē, aģentūra LETA noskaidroja pagasta pārvaldē.

Sporta zālei plānots veikt ēkas ārsienu un bēniņu siltināšanu, nesošo konstrukciju pastiprināšanu un logu nomaiņu, tādējādi padarot ēku drošāku un uzlabojot tās energoefektivitāti.

Būvdarbu gaitā papildu trūkumu novēršanai skolas sporta zālē tiks īstenota arī virkne citu pasākumu, kas paredz jauna apkures mezgla izbūvi un visas skolas pieslēgšanu centralizētajai apkurei, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu modernizāciju, kā arī kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu.

Tehnisko projektu trūkumu novēršanai Vaboles vidusskolas sporta zālē ir izstrādājusi Rīgas SIA "Lūsis V".

Banner 280x280

Būvdarbus plānots pabeigt līdz šī gada decembrim, to plānotās izmaksa ir 519 018 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Jau vēstīts, ka sporta mācību stundu vadīšana un citu pasākumu rīkošana Vaboles vidusskolas sporta zālē tika pārtraukta 2015.gada novembrī, kad tika saņemts tehniskās apsekošanas atzinums, kas liecināja, ka sporta zāles tehniskais stāvoklis ir neapmierinošs.

Patlaban Vaboles vidusskolas skolēni ir spiesti mērot ceļu uz kaimiņpagastiem - Kalupes un Nīcgales pamatskolu, lai kvalitatīvi varētu piedalīties sporta nodarbībās.

Vaboles vidusskolas sporta zāles ēka tika uzbūvēta 1994.gadā. Laika gaitā tajā ir radušās plaisas. Tās konstatētas arī ķieģeļu mūra šuvēs. Sporta zāles ēkai ir arī nepietiekama siltumizolācija, neapmierinošā un mūsdienu prasībām neatbilstošā stāvoklī ir arī zāles koka logi.

Analizējot radušās plaisas, secināts, ka nenozīmīgas deformācijas sporta zāles ēkā noris pastāvīgi pavasaros pēc grunts atkušanas. Kopumā sporta zāles fiziskais nolietojums ir 45%.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dārza darbi rudenī

Dārza darbi rudenī

Septembris ir pirmais rudens mēnesis, tādēļ aktuāls kļūst jautājums – kādi dārza darbi ir jāpaveic šajā mēnesī? Rudenī svarīgi sakopt dobes, sagatavot augus un zālienu ziemai, iestādīt pavasara sīpolpuķes, kā arī parūpēties par koku un krūmu veselību.

Aktuālie piedāvājumi

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Profilu sistēma ARTEVO nodrošina logam visu labāko īpašību kopumu. REHAU zināšanas polimēru materiālos un tehnoloģijās nodrošina izgatavoto logu profilu un attiecīgi tālāk arī logu maksimālu veiktspēju, vienlaikus ļaujot vēl racionālāk izmantot resursus.

Aktualitātes

ERAF projekta ietvaros notiek BIS vienotā būves reģistrācijas procesa izveide Latvijā 

ERAF projekta ietvaros notiek BIS vienotā būves reģistrācijas procesa izveide Latvijā 

Būvniecības valsts kontroles birojam sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Tieslietu ministriju, Valsts zemes dienestu un Tiesu administrāciju šobrīd notiek aktīvs darbs pie Būvniecības informācijas sistēmas pilnveides, lai jau nākamgad, sākot ar 01.01.2026., pakāpeniski ieviestu vienotu būvniecības un nekustamā īpašuma reģistrācijas procesu.  

Izstāsti Latvijai