abc.lv skaitļos

Lietotāji online94
Aktīvie uzņēmumi28175
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Lietuvas būvniecības izlaide pirmajā ceturksnī pieaugusi 7,1% : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Lietuvas būvniecības izlaide pirmajā ceturksnī pieaugusi 7,1%

Lietuvas būvniecības izlaide pirmajā ceturksnī pieaugusi 7,1%

Viļņa, 16.maijs, LETA--BNS. Lietuvas būvniecības sektora kompāniju pirmajā ceturksnī veikto būvdarbu vērtība vietējā tirgū salīdzinājumā ar janvāri-martu pērn pašreizējās cenās pieauga par 7,1% un sasniedza 361 miljonu eiro, liecina jaunākie Lietuvas Statistikas departamenta dati.

Civilās inženierijas būvniecība gada izteiksmē pieauga par 3%, bet nedzīvojamo ēku būvniecība palielinājās 11,2%.

Banner 280x280

Lietuvas būvkompāniju ārvalstīs veikto būvniecības darbu apmērs pirmajā ceturksnī bija par 6,8% lielāks nekā janvārī-martā pērn un sasniedza 49,1 miljonu eiro.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.