abc.lv skaitļos

Lietotāji online15
Aktīvie uzņēmumi24922
Nozares raksti1136
Ekspertu atbildes3041
15. jūnijā Rīgā norisināsies "Energoforums 2022" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

15. jūnijā Rīgā norisināsies "Energoforums 2022"

15. jūnijā Rīgā norisināsies "Energoforums 2022"

Šī gada 15. jūnijā Rīgā norisināsies energoefektivitātes forums, kurā nozares eksperti informēs uzņēmējus par daudzveidīgiem praktiskiem risinājumiem, kā uzlabot energoefektivitāti un saimniekot efektīvāk.

“Energoforumā 2022” uzmanības lokā būs temati, kuri ir aktuāli visiem uzņēmējiem, uzņēmumu finanšu un tehniskajiem direktoriem, kas vēlas uzlabot energoefektiviāti, saglabāt konkurētspēju un tērēt par resursiem mazāk, - elektromonitorings, apkure, ventilācija un rekuperācija, LED apgaismojums, alternatīvie enerģijas avoti, u.c. Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 10 dažādu nozaru eksperti, kuri stāstīs par risinājumiem energoefektivitātes uzlabošanai,  kā arī par finansējumu, kas palīdz šos risinājumus ieviest.

Pasākums notiks šā gada 15. jūnijā no pulksten 10.00 līdz 14.00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā Jelgavas ielā 3. To atklās ekonomikas ministre Ilze Indriksone un Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, bet ALTUM un Ekonomikas ministrijas eksperti stāstīs par valsts atbalsta iespējām energoefektīvām investīcijām, kas atmaksājas.

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone atklāj: “Energoefektivitātes pasākumu ieviešana uzņēmumā nenozīmē enerģijas taupīšanu, ražojot mazāk. Tieši pretēji – tas nozīmē ražot vairāk, bet enerģijas resursus patērēt mazāk. Šodienas tehnoloģijas paver milzum daudz iespēju būt efektīvākiem, produktīvākiem un konkurētspējīgākiem, vienlaikus samazinot izmaksas par enerģiju. Nenoliedzami, energoefektivitātes uzlabojumi prasa investīcijas, taču to ieviešana dos finansiālus ieguvumus ilgtermiņā. Tāpēc arī turpmāk tiks sniegts atbalsts uzņēmējiem energoefektivitātes paaugstināšanai un atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšanai.”

Banner 280x280 Banner 280x280

Savukārt ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš uzsver: “Energoefektivitāte ir aktuāla visiem, un tieši šobrīd ir piemērotākais brīdis spert praktiskus soļus, lai kļūtu efektīvākiem un konkurētspējīgākiem ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas tirgū. Mūsu energoefektivitātes atbalsta programmā finansējam dažāda kalibra projektus gan lieliem, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, un klientu pieredze rāda, ka šādas – jēgpilnas investīcijas, atmaksājas vienmēr.”

Uzņēmējiem dalība forumā ir bez maksas. Tomēr, ņemot vērā, ka vietu skaits klātienes pasākumā ir ierobežots, uzņēmēji aicināti pieteikties laikus.

“Energoforumu 2022” organizē Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Būvniecības kontroles valsts birojs.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima ceturtdien, 29. septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamu atzītu jaunu likumu, kas atvieglo kārtību energoapgādes būvju, tostarp vēja elektrostaciju, būvniecībai. Likums izstrādāts, lai sekmētu atjaunīgās enerģijas ražošanu, veicinātu enerģētisko drošību un neatkarību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.