abc.lv skaitļos

Lietotāji online102
Aktīvie uzņēmumi28165
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
BVKB saņems 86 845 eiro AM piederošo būvju būvniecības kontroles vajadzībām : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

BVKB saņems 86 845 eiro AM piederošo būvju būvniecības kontroles vajadzībām

BVKB saņems 86 845 eiro AM piederošo būvju būvniecības kontroles vajadzībām

Rīga, 25.jūl., LETA. Lai Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) no šā gada 1.oktobra spētu nodrošināt likumā paredzēto Aizsardzības ministrijas (AM) valdījumā vai turējumā esošo būvju būvniecības kontroli, tas no AM šogad saņems 86 845 eiro, šodien lēma valdība.

Valdība šodien deva atļauju AM veikt transferta pārskaitījumus uz Ekonomikas ministriju (EM) 86 845 eiro apmērā, kas nepieciešama šogad jauno darbinieku atlīdzības nodrošināšanai, nepieciešamā aprīkojuma iegādei, piemaksām diviem jau esošajiem BVKB darbiniekiem sagatavošanās darbu veikšanai un normatīvo aktu izstrādei.

Turpmākajos gados, pamatojoties uz biroja sniegto aprēķinu, BVKB uzdevumu veikšanai būs nepieciešami 99 966 eiro. Nepieciešamais finansējums tiks nodrošināts AM piešķirtā finansējuma ietvaros un papildu finansējums no valsts budžeta nebūs nepieciešams.

Banner 280x280

Ar pārdalāmo finansējumu ir pietiekams, lai veiktu ne vairāk kā 100 AM piederošu būvju būvniecības kontroli gadā.

Tāpat valdība atbalstīja trīs amata vietu pārdali ar 1.oktobri no AM budžeta apakšprogrammas "Nacionālo bruņoto spēku uzturēšana" uz EM budžeta programmu "Būvniecība".

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanai tiks īstenoti vairāki projekti, investējot 40 miljonus eiro no Modernizācijas fonda. Investīcijas paredzētas papildu jaudas nodrošināšanai esošajām elektroenerģijas apakšstacijām, jaunu apakšstaciju izbūvei, kā arī elektroenerģijas tīkla stiprināšanai, izbūvējot jaunu augstsprieguma līniju. 

Izstāsti Latvijai