abc.lv skaitļos

Lietotāji online312
Aktīvie uzņēmumi28158
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Būvfirmu "Gādība" VID ierindo valsts lielāko nodokļu parādnieku sarakstā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Būvfirmu "Gādība" VID ierindo valsts lielāko nodokļu parādnieku sarakstā

Būvfirmu
Rīga, 24.febr., LETA. Valsts ieņēmumu dienests (VID) Daugavpils būvfirmu SIA "Gādība" ar 555 600 latu nodokļu parādu ierindojis 94.vietā starp 100 valsts lielākajiem nodokļu nemaksātājiem, liecina VID interneta mājas lapā pieejamā informācija. LETA jau ziņoja, ka pērn tiesā tika iesniegts pieteikums atzīt "Gādību" par maksātnespējīgu, taču būvfirmai izdevās vienoties ar SIA "Oninnen", kas apņēmās atsaukt maksātnespējas pieteikumu. Kā biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja "Gādības" izpilddirektors Jevģenijs Vasiļjevs, uzņēmuma parāds "Oninnen" bija "kapeiku apjomā", tāpēc sarunās starp uzņēmumiem panākta vienošanās par prasības atsaukšanu. "Uzskatu, ka šīs prasības iesniegšana bija "SEB" bankas iniciēta, jo ar šo banku mums jau kādu laiku ir problēmas. Tagad esam mainījuši banku un atraduši jaunu investoru, tāpēc problēmām vairs nevajadzētu būt," sacīja Vasiļjevs. Viņš piebilda, ka jaunā banka ir arī jaunais būvfirmas investors, tomēr nevēlējās atklāt tās nosaukumu, vienīgi piebilda, ka, iespējams, sakarā ar jaunā investora atrašanu uz laiku varētu mainīties "Gādības" īpašnieki. SIA "Gādība" ir izveidota 1993.gadā uz Daugavpils celtniecības organizācijas - pārvietojamās mehanizētās kolonnas - bāzes pamata. Kompānijai ir sava ražošanas tehniskā bāze ar saviem sanitārtehniķiem un elektrotehniskajām darbnīcām, kas ir nokomplektētas ar celtniecības tehniku un iekārtam iekšējo un ārējo celtniecības darbu veikšanai, ir arī metālapstrādes cehs un remonta bāze. Uzņēmuma īpašnieki ir Anatolijs Dubins (14,86%), Genadijs Grigorjevs (14,19%), Svetlana Jasinska (14,19%), Aleksandrs Prelatovs (14,19%), Zinaīda Proško (14,19%), Alīna Sidoroviča (14,19%) un Jevģēnijs Vasiļjevs (14,19%). SIA "Gādība" apgrozījums 2009.gadā bija 10,11 miljoni latu. 2008.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 miljoni latu, bet 2007.gadā - 17,65 miljoni latu. SIA "Gādība" 2009.gadā strādāja ar 430 343 latu peļņu. 2008.gadā uzņēmums guva 820 557 latu peļņu, bet 2007.gadā - 727 112 latu peļņu.
Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

CSP: būvniecības produkcijas apjoms 3. ceturksnī palielinājās par 9,6% 

CSP: būvniecības produkcijas apjoms 3. ceturksnī palielinājās par 9,6% 

2025. gada 3. ceturksnī, salīdzinot ar 2024. gada 3. ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās palielinājās par 9,6%. Būvniecības produkcija palielinājās inženierbūvniecībā par 22,4%, ēku būvniecībā par 5,0% un specializētajos būvdarbos par 3,4%.  

Izstāsti Latvijai