abc.lv skaitļos

Lietotāji online127
Aktīvie uzņēmumi27777
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Ekonomikas un labklājības ministri aicina risināt jautājumu ar sliktā stāvoklī esošām ministriju ēkām : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ekonomikas un labklājības ministri aicina risināt jautājumu ar sliktā stāvoklī esošām ministriju ēkām

Ekonomikas un labklājības ministri aicina risināt jautājumu ar sliktā stāvoklī esošām ministriju ēkām

Rīga, 23.marts, LETA. Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V) un labklājības ministrs Jānis Reirs (V) aicina risināt jautājumu ar sliktā stāvoklī esošām ministriju ēkām.

Šodien Ministru kabineta ārkārtas sēdē tika skatīts jautājums par nākamā gada budžeta pieņemšanas grafiku. Ekonomikas ministrs norādīja, ka budžeta kontekstā vajadzētu risināt jautājumu par papildu līdzekļiem Ekonomikas ministrijas (EM) ēkas remontam.

Ašeradens informēja, ka EM laiku pa laikam nepieciešams remonēt ministrijas ēkas fasādi, no kuras atdalās gabali un apdraud gājējus. Tā kā EM nav papildu līdzekļu, lai veidotu uzkrājumus ēkas remontam, ministrs aicināja apsvērt iespēju šādus līdzekļus rast budžetā.

Banner 280x280 Banner 280x280

Arī Reirs norādīja uz Labklājības ministrijas (LM) ēkas kritisko stāvokli. "Atšķirībā no EM, kur krīt fasāde, LM ēkā mēs krītam virsū viens otram. Man nav savas vietas, kur normāli strādāt," uzsvēra labklājības ministrs.

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) atzina, ka par minēto tematu nepieciešams runāt, taču finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) norādīja, ka pagaidām jautājums par ministriju ēkām ir jāskata budžeta iespēju robežās, tomēr 2019.gadā šim mērķim varētu novirzīt Eiropas Savienības fondu līdzekļus.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai