abc.lv skaitļos

Lietotāji online24
Aktīvie uzņēmumi22986
Nozares raksti1050
Ekspertu atbildes2584
27. un 28. oktobrī norisināsies ikgadējā Būvniecības digitalizācijas konference : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

27. un 28. oktobrī norisināsies ikgadējā Būvniecības digitalizācijas konference

27. un 28. oktobrī norisināsies ikgadējā Būvniecības digitalizācijas konference

Būvniecības industrijas digitalizācijas asociācija (BūvID) sadarbībā ar Vidzemes augstskolu, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Rīgas Celtniecības koledžu 2021. gada 27.–28. oktobrī organizē klātienes un tiešsaistes Būvniecības digitalizācijas konferenci 2021.

Konferences mērķis ir rosināt diskusiju par būvniecības digitalizāciju, mācoties gan no veiksmīgiem piemēriem, gan citu kļūdām starptautiskā līmenī, plašā Latvijas būvindustrijas dalībnieku – arhitektu, projektētāju, būvnieku, nekustamā īpašuma attīstītāju, pašvaldību – lokā.

Konferencē nozares eksperti no Latvijas un ārvalstīm sniegs prezentācijas, rīkos diskusijas un praktiskas darba grupas par četrām tēmām:

  • infrastruktūra – BIM pielietošana būvlaukumā, infrastruktūras objektu digitalizācija,
  • drošība – BIM darba drošībā,
  • izglītība – BIM profesionālajā un augstākajā izglītībā,
  • ilgtspēja – kā BIM var palīdzēt būvēt zaļāk un ilgtspējīgāk.

Konference norisināsies angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Pēc konferences visi dalībnieki saņems apliecības, kas derīgas profesionālās pilnveides kredītpunktu piešķiršanai būvspeciālistu sertifikācijas iestādēs.

Individuālās un grupu biļetes var iegādāties šeit.

Konferences programma un lektori: https://www.bimconference.lv/programma/

Konferenci atbalsta SIA "Latvijas standarts", VAS "Valsts nekustamie īpašumi", SIA ITED, SIA "Igumi", SIA "Sitera", SIA "Akmens nami", SIA "Binders", SIA "White Cardinals Engineering". Informatīvie atbalstītāji: žurnāls "Būvinženieris", "British Chamber of Commerce", "AACE International" Baltijas nodaļa.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.