abc.lv skaitļos

Lietotāji online63
Aktīvie uzņēmumi28155
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Augustā tiks slēgts "Nelss" būvmateriālu veikals Deglava ielā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Augustā tiks slēgts "Nelss" būvmateriālu veikals Deglava ielā

Augustā tiks slēgts
Rīga, 1.jūl., LETA. Sakarā ar būvmateriālu tirdzniecības un kokmateriālu eksporta koncerna SIA "Nelss" darbības optimizēšanu uzņēmuma vadība nolēmusi 14.augustā slēgt būvmateriālu tirdzniecības veikalu Rīgā, Augusta Deglava ielā. LETA jau ziņoja, ka SIA "Nelss" 2007.gadā neto apgrozījums sasniedzis 97,58 miljonus latu, kas ir par 8,6% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt "Nelss" peļņa pērn sasniedza 1,89 miljonus latu, kas ir par 33% mazāka nekā 2006.gadā. Ņemot vērā pašreizējo nelabvēlīgo situāciju pasaules, kā arī vietējā tirgū, un ar to saistīto patēriņa samazinājumu, uzņēmuma vadība šogad neplāno apgrozījuma un peļņas pieaugumu. "Nelss" šogad pastiprināti pievērsies būtiskāko saimnieciskās darbības procesu optimizēšanai, lai paaugstinātu uzņēmuma efektivitāti un konkurētspēju, tādējādi spējot turpināt stabilu darbību arī mazāk labvēlīgos tirgus apstākļos. Uzņēmuma darbības optimizēšana ir tieši ietekmējusi arī nodarbināto skaitu. Šogad darbinieku skaits uzņēmumā samazinājies par 23%. Ar 1.septembri tiek plānots atbrīvot līdz šim būvmateriālu tirdzniecībai izmantotās telpas Rīgā, Deglava ielā. Pati veikala slēgšana notiks 14.augustā. Šis lēmums saistīts ar konkrētā nekustamā īpašuma objekta īpašnieku maiņu un līdz ar to piedāvāto līdzšinējo nomas attiecību izbeigšanu uz izdevīgiem nosacījumiem. Neskatoties uz pašreiz valdošo situāciju tirgū, "Nelss" vadība nākotnē raugās pozitīvi un redz būvmateriālu tirdzniecību kā nozīmīgu grupas biznesa virzienu.
Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

29. maijā Latvijas Arhitektu savienība (LAS) aicina uz atvērto durvju dienu Arhitektu namā – dienu ar provocējošām, asprātīgām un profesionāli spraigām diskusijām par arhitekta profesiju, izaicinājumiem un iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.