abc.lv skaitļos

Lietotāji online111
Aktīvie uzņēmumi27747
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
"Knauf" uzņēmumu grupa rīko BIM risinājumu konferenci : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Knauf" uzņēmumu grupa rīko BIM risinājumu konferenci

Rīga, 26.apr., LETA. Šodien Rīgā norisināsies "Knauf" un "Knauf Insulation" rīkotā konference par "Ēkas informācijas modelēšanas" (BIM) risinājumu izmantošanu, aģentūru LETA informēja SIA "Knauf" mārketinga speciāliste Līga Ģērmane.

Konference notiks no plkst.9.30 līdz 16 Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Konferencē piedalīsies vietējie un ārzemju lektori, profesionāļi ar pieredzi, kā arī sadarbības partneri, kuri ir uzsākuši vai plāno sākt darbu, izmantojot BIM risinājumus.

Banner 280x280 Banner 280x280

Konferences mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar jau pieejamiem "Knauf" un "Knauf Insulation" BIM risinājumiem industrijas tirgū un izzināt tirgus vajadzības BIM risinājumos.

Konferences partneri ir Latvijas Būvinženieru savienība, Skanstes attīstības aģentūra un BIM programmu nodrošinātāji un attīstītāji.

"Knauf" ir viens no lielākajiem būvmateriālu ražotājiem pasaulē, kas darbojas vairāk nekā 80 valstīs, nodarbina 26 000 darbinieku un ražo produktus vairāk nekā 220 rūpnīcās visā pasaulē. 2015.gadā "Knauf" uzņēmumu grupas apgrozījums sasniedza 6,4 miljardus eiro.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai