abc.lv skaitļos

Lietotāji online32
Aktīvie uzņēmumi23197
Nozares raksti1087
Ekspertu atbildes2601
4 ieteikumi, kā izvēlēties pareizo apsardzes kompāniju : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

4 ieteikumi, kā izvēlēties pareizo apsardzes kompāniju

4 ieteikumi, kā izvēlēties pareizo apsardzes kompāniju

Runājot par drošību, ir svarīgi atrast vislabākos risinājumus. Īpaši tas attiecas uz apsardzes pakalpojumu izvēli. Neatkarīgi no tā, vai jums vajadzīga apsardze mājai, birojam vai pasākumam, būtiski izvēlēties uzticamu pakalpojumu sniedzēju. Kādi ir svarīgākie kritēriji, kas būtu jāņem vērā, izvēloties apsardzes firmu? Par to vairāk turpinājumā. 

Licence 
Ir svarīgi, lai izvēlētā apsardzes firma ir licencēta un darbojas saskaņā ar aktuālajiem normatīvajiem aktiem. Pretējā gadījumā pastāv risks ne tikai saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu, bet arī riskēt ar savu un īpašuma drošību. 

Individuāla pieeja un pielāgoti risinājumi 
Klientu vajadzības un prasības ir atšķirīgas  labai apsardzes kompānijai tas būtu jāņem vērā un jāizstrādā pielāgoti risinājumi tieši konkrētajam uzņēmumam vai privātpersonai. 

Atbildība 
Kad jūsu drošības vajadzības mainās, ir svarīgi, ka izvēlētā apsardzes kompānija spēj pielāgoties jaunajai situācijai. Labs pakalpojuma sniedzējs piedāvā 24/7 atbalstu un pirmklasīgu klientu apkalpošanu.

Zinoši darbinieki 
Pirmklasīgam šāda pakalpojuma sniedzējam ir svarīgi saglabāt dinamiku un sekot līdzi jauninājumiem nozarē, lai saviem klientiem nodrošinātu labākos, mūsdienu prasībām atbilstošākos drošības risinājumus. Šajā ziņā liela nozīme ir darbinieku apmācībām  jo zinošāki apsardzes darbinieki, jo drošāk jūs varēsiet justies. 

EUROCASH1.LV  drošības risinājumi dažādām vajadzībām 
Ja jums aktuāla apsardze birojam vai apsardze mājai, ieskatieties apsardzes firmas Eurocash1 piedāvājumā. Uzņēmums lepojas ar ievērojamu pieredzi, daudziem apmierinātiem klientiem un daudzveidīgu drošības risinājumu klāstu. 

  • Apsardze mājai  rūpējoties par klientu drošību, EUROCASH1 piedāvā bezvadu signalizācijas komplektu un citas efektīvas drošības sistēmas.
  • Biroja apsardze  pakalpojums tiek nodrošināts visu diennakti ar dažādu līmeņu drošības sistēmu palīdzību.
  • Individuālā seifu noma  šis ir viens no drošākajiem variantiem, kā uzglabāt dārglietas, dokumentus un citas vērtīgas lietas. Nomas termiņi var būt atšķirīgi  no dažiem mēnešiem līdz pat vairākiem gadiem. 

Apsardzes firma EUROCASH1 piedāvā arī citus drošības risinājumus, piemēram, fizisko apsardzi, patrulēšanu, attālināto video apsardzi, inkasācijas pakalpojumus, kā arī drošības risinājumu uzstādīšanu un tehnisko apkopi. Plašāku informāciju atradīsiet uzņēmuma interneta vietnē EUROCASH1.LV

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Sfēriska karkasa koka ēkas

Sfēriska karkasa koka ēkas

SIA Latvian Eco House piedāvā sfēriska karkasa koka ēkas, kuras var izmantot kempinga, pirts, ziemas dārzu un citu ēku organizēšanai. 

Aktualitātes

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Trešdien, 19. janvārī no plkst. 14.00 līdz 16.00 tiešsaistē notiks vebinārs "Ventilācija daudzdzīvokļu ēkās. Pieredzes apmaiņa: Igaunijas un Latvijas daudzdzīvokļu ēku piemēri", informē sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā Anita Āboliņa.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Fissman": Pielaiko telpu, māju, dārzu

Vai neesat apmeklējuši veikalu FISSMAN? Tad tagad ir īstais brīdis, jo FISSMAN sagatavojuši lieliskus pārsteigumus: Eco programmu. Nodod veikalā FISSMAN veco pannu vai katlu un pretī saņem 50% atlaidi jaunu iegādei. Svētkus gaidot, sagatavotas īpašas atlaides dažādiem produktiem līdz pat 50%.