abc.lv skaitļos

Lietotāji online59
Aktīvie uzņēmumi24898
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
4 noderīgi padomi virtuves iekārtošanai : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

4 noderīgi padomi virtuves iekārtošanai

4 noderīgi padomi virtuves iekārtošanai

Virtuve ir nozīmīga telpa ikvienā mājoklī, kur tiek pavadīts diezgan daudz laika, tādēļ ir būtiski to iekārtot gan skaistu, gan funkcionālu. Lai tas izdotos, jāņem vērā vairāki faktori, tostarp dzīvesveids un paradumi, mājsaimniecībā dzīvojošo skaits un virtuves platība. Turpinājumā daži noderīgi padomi, kas virtuves iekārtošanu padarīs vienkāršāku. 

Mēbeļu izvietojums 

Pirms mēbeļu un tehnikas iegādes jāizvērtē vēlamais telpas iekārtojums. Te jāņem vērā gan praktiskie aspekti, gan telpas platība. Izlemiet, kādas virtuves mēbeles un tehnika jums ir aktuāli, un izveidojiet to izvietojuma plānu. Tas palīdzēs saprast, kādi ir vajadzīgie parametri un kādām niansēm pievērst uzmanību, izvēloties mēbeles un sadzīves tehniku. 

Telpas platība 

Kā jau zināms, telpas platība ir izšķirošs faktors, kad runa ir par virtuves iekārtas un citu būtisku elementu izvēli. Mazās telpās laba opcija ir iebūvējamais skapis vai stūra skapis. Tāpat veiksmīgs risinājums ir pie sienas stiprināmi virtuves skapīši. Savukārt lielākā telpā iekārtojuma variācijas ir plašākas, taču tik un tā jāņem vērā gan virtuves dizains, gan funkcionalitāte. 

Svarīgāko elementu izkārtojums 

Lai virtuve būtu funkcionāla, tās iekārtošanā jāņem vērā tā saucamais trīsstūra princips. Tas nozīmē, ka visi trīs svarīgākie elementi – plīts, izlietne un ledusskapis – ir nelielā attālumā viens no otra. 

Mēbeļu izturība 

Izvēloties mēbeles, jāņem vērā arī to materiāls un kvalitāte. Tās tiek pakļautas temperatūras maiņas, tvaiku un citu apstākļu iedarbībai, tādēļ priekšroku dodiet kvalitatīviem, viegli kopjamiem materiāliem. 

Lai arī, piemēram, labs virtuves skapis izmaksās vairāk nekā mazāk izturīgie varianti, tomēr šāds ieguldījums ilgtermiņā noteikti atmaksāsies. 

Kvalitatīvas mēbeles visām vajadzībām: iebūvējamie skapji, skapīšu un plaukti, galdi, krēsli – tas viss un vēl vairāk pieejams mēbeļu interneta veikalā www.4istabas.lv. Ieskatieties piedāvājumā arī tad, ja aktuāls drēbju skapis, gulta, dīvāns vai citas mēbeles mūsdienīga mājokļa iekārtošanai. 

Mēbeļu interneta veikals piedāvā mēbeles ar piegādi visā Latvijā, kā arī īpašus cenu piedāvājumus, kas ļaus iepirkties vēl izdevīgāk! 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Pirmdien, 26. septembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja priekšlikumu demontēt vairākus padomju režīmu slavinošus objektus galvaspilsētā. Tāpat nolemts pieņemt fonda Ziedot.lv ziedojumu padomju armijas karavīru pieminekļa nojaukšanai Pārdaugavā. Lēmumprojektus vēl jāapstiprina Rīgas domei.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.