abc.lv skaitļos

Lietotāji online28
Aktīvie uzņēmumi24984
Nozares raksti1125
Ekspertu atbildes3041
5. aprīlī forumā “Ēku ilgtspēja” atklās tendences un izaicinājumus ēku energoefektivitātes jomā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

5. aprīlī forumā “Ēku ilgtspēja” atklās tendences un izaicinājumus ēku energoefektivitātes jomā

5. aprīlī forumā “Ēku ilgtspēja” atklās tendences un izaicinājumus ēku energoefektivitātes jomā

Šī brīža enerģētikas krīzes iespaidā ievērojami aktuālāki kļuvuši ilgtspējīgi, gudri un efektīvi risinājumi ēku būvniecībā, attīstībā un pārvaldībā. Notiekošais mudina nekustamā īpašuma nozares pārstāvjus lūkoties energoefektīvu risinājumu virzienā un sākt domāt, ne tikai par to, kā samazināt ēkas uzturēšanas izmaksas, bet arī kā padarīt to “zaļāku” un iegūt no tās lielāku pievienoto vērtību, izmantojot tehnoloģijas. Kāda ir šī brīža situācija energoefektivitātes jomā Latvijā, kādas ir pašas svaigākās tendences un izaicinājumi, ko sagaidīt nākotnē, noskaidro 5. aprīlī "Schneider Electric" un BiSMART rīkotajā forumā “Ēku ilgtspēja”. 

Banner 280x280

Enerģētikas uzņēmums "Schneider Electric" sadarbībā ar biznesa tehnoloģiju platformu BiSMART aicina nekustamā īpašuma jomas speciālistus, būvniekus, attīstītājus, apsaimniekotājus piedalīties tiešsaistes forumā, kur kopā ar nozares ekspertiem no "Enefit Green", AS "Sadales tīkls", Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" tiks meklētas atbildes un diskutēts par tādām enerģētikā aktuāliem jautājumiem kā:

  • Elektrība 4.0;
  • Zaļās enerģijas mīti un patiesības;
  • Vai esam gatavi saules paneļu ērai?
  • Nekustamā īpašuma nozares aktualitātes;
  • Ko praktiski nozīmē ilgtspējīgu un viedu ēku pārvaldība?

Par nākotnes ēku šodienas realitāti un elektroapgādes, ēku pārvaldības procesu digitalizāciju runās "Schneider Electric" pārdošanas vadītājs Igors Golubevs. Kādi ir populārākie mīti vēja enerģijas kontekstā un kādas patiesības tiem stāv pretī, atklās "Enefit Green" vadītājs Latvijā Juris Antužs. Ar šobrīd aktuālo tēmu par elektroenerģijas ražotāju pieslēgumiem un vai beidzot esam gatavi saules paneļus redzēt ne tikai uz privātmāju, bet arī biroju, veikalu, rūpnīcu jumtiem, atklās AS "Sadales tīkls" vecākais klientu pieslēgumu vadītājs Jurģis Vinniņš. Plašāk par nekustamo īpašumu nozari Latvijā, kādas ir šī brīža tendences, lielākie izaicinājumi un ar ko jārēķinās, skaidros Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vanags. Ar pieredzes stāstu par ilgtspējīgu un viedu ēku pārvaldību dalīsies VAS "Valsts nekustamie īpašumi" Nekustamo īpašumu tehniskās uzturēšanas daļas vadītājs Uģis Šulcs. Savukārt foruma noslēgumā visi dalībnieki kopīgi diskutēs par izaicinājumiem un risinājumiem, kas saistīti ar aizvien pieaugošajām ekspluatācijas un enerģijas izmaksām.

Foruma programma: https://bismart.lv/programma/eku-ilgtspeja-494

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.