abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1163
Ekspertu atbildes3041
5 fakti, kas jāzina, ja jūs interesē darbs loģistikā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

5 fakti, kas jāzina, ja jūs interesē darbs loģistikā

5 fakti, kas jāzina, ja jūs interesē darbs loģistikā

Loģistika ir milzīgs bizness 
Lai arī daudzi ikdienā par to neaizdomājas, tieši loģistikai ir milzīga loma ekonomikas veidošanā, jo nemitīgi tiek organizēti gan iekšzemes, gan starptautiskie pārvadājumi. Vairumam uzņēmumu, kas kaut ko ražo vai pārdod, nepieciešami loģistikas pakalpojumi, lai nodrošinātu veiksmīgu uzņēmuma darbību. 

Nodarbinātības prognozes šajā jomā izskatās cerīgas 
Ņemot vērā šīs industrijas apmērus, nav brīnums, ka pieaug arī pieprasījums pēc nozares speciālistiem. Tiek prognozēts, ka tuvākajos gados tas tikai turpinās pieaugt. Tas nozīmē, ka darba iespējas loģistikā ir visnotaļ plašas. 

Jāpiemin arī fakts, ka darbs loģistikā vēl arvien nav populārākā karjeras izvēle  daļa cilvēku labāk apzinās ārstu, juristu, grāmatvežu darba iespējas un attiecīgi plāno savu karjeru, bet ne tik daudzi apgūst vajadzīgās zināšanas, lai strādātu loģistikas jomā. 

Darbs var būt dažādās vietās 
Loģistikā strādājošo darba vietas mēdz būt dažādas  sākot no biroja, beidzot ar noliktavu. Šīs dažādās iespējas nozīmē, ka ir svarīgi jau pašā sākumā potenciālajam darba devējam pajautāt, kādā vidē strādāsiet. Atkarībā no darba pienākumiem, jums var būt arī regulāri jādodas ceļā  arī šis faktors noteikti jāapsver. 

Darbs loģistikā ir atbildīgs 
Strādājot loģistikā, jūs būsiet kā viens lielas ķēdes posms, tādēļ jūsu darbs ietekmēs arī citu cilvēku darbu, tāpat kā citu darbs ietekmēs jūs. Šī iemesla dēļ jābūt gatavam, ka neparedzētas situācijas būs daļa no darba dzīves. 

Izpratne par piegādes ķēdes darbību ir ļoti svarīga 
Labiem loģistikas darbiniekiem ir izpratne ne tikai par saviem tiešajiem darba pienākumiem, bet arī par visu nozari kopumā. 

Loģistika ir nozare, kurā ir lielas karjeras iespējas. Vienlaikus tas ir arī atbildīgs un izaicinājumiem pārbagāts darbs. Ja jūs interesē darbs loģistikā, izvērtējiet savas iespējas un ieskatieties darba sludinājumos

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu