abc.lv skaitļos

Lietotāji online90
Aktīvie uzņēmumi28175
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Rosinās sasaukt ārkārtas RD Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi par "haosu" remontdarbu organizēšanā Rīgā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Rosinās sasaukt ārkārtas RD Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi par "haosu" remontdarbu organizēšanā Rīgā

Rosinās sasaukt ārkārtas RD Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi par

Rīga, 26.jūl., LETA. Rīgas domes (RD) deputāts Vilnis Ķirsis (V) rosinās sasaukt ārkārtas RD Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi saistībā ar haosu remontdarbu organizēšanā Rīgā.

Ķirsis aģentūrai LETA norādīja, ka arī šovasar remontdarbi Rīgas centrā notiek "pēc labākajiem Kr.Barona ielas remonta paraugiem, kur valda neprofesionalitāte un haoss".

Viņš pārliecināts, ka RD un Satiksmes departamentam kā pasūtītājam un uzraugam ir jāseko, kā tiek veikti ceļu remontdarbi. Ķirsis uzskata, ka būvnieki neievēro normatīvajos aktos noteiktās prasības par satiksmes organizēšanu remontdarbu laikā. "Gājēji īsti nesaprot, kā pārvietoties - vienā pusē ir aizlieguma zīmē, bet otrā - uzrakta ietve," norādīja deputāts.

Banner 280x280

Politiķis sacīja, ka ārkārtas sēdē viņš vēlas gūt atbildes par to, ko Satiksmes departaments plāno darīt, lai šāda situācija neturpinātos ne tagad, ne arī nākamajos gados.

Kā ziņots, RD Satiksmes departaments Rīgas ielu remontdarbu veicējiem piemēros sodus par neatbilstošu satiksmes organizēšanu darbu laikā, ja konstatēs šādus pārkāpumus.

Kā aģentūrai LETA skaidroja departamentā, būvuzņēmējiem var piemērot naudas sodu 700 eiro apmērā.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.