abc.lv skaitļos

Lietotāji online20
Aktīvie uzņēmumi24800
Nozares raksti1115
Ekspertu atbildes3041
9.-11. maijā notiks 3. Baltijas koka būvniecības forums : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

9.-11. maijā notiks 3. Baltijas koka būvniecības forums

9.-11. maijā notiks 3. Baltijas koka būvniecības forums

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultāte aicina interesentus reģistrēties 9.–11. maijā iecerētajam 3. Baltijas koka būvniecības forumam, kas notiks Ķīpsalā, RTU jaunajā auditoriju mājā "Domus Auditorialis". Pasākumā divas dienas lektori no dažādām valstīm foruma dalībniekus informēs par aktualitātēm koka būvniecībā un būs apskatāma ar nozari saistīto uzņēmumu izstāde. Forumu rīko RTU Arhitektūras fakultāte sadarbībā ar vairākiem partneriem. 

Pirmajā foruma dienā, 9. maijā, tiks prezentēti Latvijas un citu valstu koka konstrukciju projekti un paralēli divām konferences sesijām notiks nozares izstāde. Otrajā dienā, 10. maijā, būs EUNIC (European Union National Institutes for Culture) lektoru prezentācijas par klimata neitralitāti un citām Eiropas līmeņa aktualitātēm. Savukārt 11. maijā plānoti izbraukuma semināri uz koka būvniecības objektiem un konstrukciju ražotnēm.  

Forumam jāpiesakās, aizpildot reģistrācijas anketu vietnē forumwoodbuilding.rtu.lv. Tiem, kuri reģistrēsies līdz 20. aprīlim, foruma dalības maksa būs 230 eiro, savukārt, sākot no 21. aprīļa, – 330 eiro. Papildus dalībnieki var reģistrēties arī tīklošanas pasākumam un izbraukuma semināriem. 

Forums norisināsies angļu valodā. Tā pasākumi notiks katru dienu no plkst. 8.00 līdz 18.00 un būs sadalīti tematiskajos blokos. 

Koka būvniecības veicināšanu daudzās Eiropas valstīs atbalsta starptautiska organizācija un informatīvā platforma "Holzbau Forum". Lai uzzinātu jaunākās tendences un sasniegumus koka būvniecībā, notiek konferences, izstādes un dažādu nozaru pārstāvju tikšanās, kā arī tematiskie forumi un atsevišķu valstu vai valstu grupu forumi. 

Kopš 2019. gada ir izveidots arī Baltijas koka būvniecības forums "Forum Wood Bulding Baltic". Pirmais forums norisinājās Igaunijā, otrais – Rīgā, diemžēl Covid-19 pandēmijas dēļ tas notika attālināti, tāpēc Rīgā tiek organizēts arī 2022. gada forums, savukārt nākamgad tas notiks Lietuvā.   

Baltijas koka būvniecības forumu Latvijā organizē RTU sadarbībā ar "Holzbau Forum" un Tallinas Tehnisko universitāti (Tallinn University of Technology), Latvijas Arhitektu savienību, Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociāciju, Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtu, Latvijas Koka būvniecības klasteri, biedrību "Zaļās mājas", kā arī ar kustību "Koka dienas", Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju un EUNIC Latvija organizācijām.

Papildu informācijai sazināties ar foruma koordinatori Antru Viļumu, zvanot uz tālruni 29464411 vai rakstot e-pastu forumwoodbuilding@rtu.lv vai antra.viluma@rtu.lv. 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betonam.lv piedāvā tirdzniecībā ārējo, iekšējo, betona kāpņu un terases pārklājumus / hidroizolācijas materiālus ar neslīdošu, dekoratīvu virsmu. Ir pieejami dažādi kvarca akmentiņu toņi.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu