abc.lv skaitļos

Lietotāji online49
Aktīvie uzņēmumi27962
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Nākamnedēļ atzīmēs renovācijas darbu noslēgumu rehabilitācijas centrā "Mēs esam līdzās" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Nākamnedēļ atzīmēs renovācijas darbu noslēgumu rehabilitācijas centrā "Mēs esam līdzās"

Nākamnedēļ atzīmēs renovācijas darbu noslēgumu rehabilitācijas centrā

Rīga, 11.aug., LETA. Otrdien, 15.augustā, plkst.13 ASV Bruņoto spēku virspavēlniecības Eiropā, ASV vēstniecības Latvijā un ASV Gaisa spēku Nacionālās gvardes pārstāvji piedalīsies svinīgā ceremonijā, lai atzīmētu renovācijas darbu noslēgumu rehabilitācijas centrā "Mēs esam līdzās", aģentūru LETA informēja ASV vēstniecībā Latvijā.

Projekta idejas autori ir rehabilitācijas centrs "Mēs esam līdzās", savukārt ASV Bruņoto spēku virspavēlniecība Eiropā piešķīra finansējumu 136 125 ASV dolāru apmērā, skaidroja vēstniecībā.

Militārie inženieri darbus uzsāka 2017.gada 26.jūnijā. ASV Gaisa spēku Nacionālās gvardes karavīri no ASV Virdžīnu salām, Aļaskas, Vašingtonas un Floridas kopā ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku inženieriem nomainīja rehabilitācijas centra logus, cauruļvadus, kā arī apkures un elektrības sistēmas, lai nodrošinātu labākus apstākļus bērniem, kuriem tiks sniegti rehabilitācijas pakalpojumi. Vietējais apakšuzņēmējs "Koger Vide", kas tika izvēlēts konkursa kārtībā, nodrošināja materiālu piegādi, tehnisko ekspertīzi, kā arī veica kvalitātes pārbaudi saskaņā ar Latvijas Būvniecības likumu. Papildus "Koger Vide" arī veica nojaukšanas un objekta sagatavošanas darbus.

Banner 280x280

Vēstniecībā norādīja, ka no 2013. līdz 2016.gadam ASV vēstniecības Latvijā Aizsardzības sadarbības birojs ir realizējis jau piecus civilmilitārās sadarbības projektus: logu nomaiņas darbi Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā, kur kopējās projekta izmaksas bija 130 000 ASV dolāru un Ogres 1.vidusskolas ēkas jumta nomaiņa un siltināšana, kur kopējās projekta izmaksas bija 106 400 ASV dolāru.

Savukārt Ādažu vidusskolā tika uzstādīts žogs, un projekta kopējās izmaksas bija 92 470 ASV dolāru, Naujenes bērnu namā Daugavpils novadā norisinājās renovācijas darbi, bet Silmalas bērnudārzam tika siltināta fasāde. Visos iepriekšminētajos projektos ir piedalījušies militārie inženieri no Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Rudens jau klāt, un arī ziema vairs nav aiz kalniem. Tomēr tiem, kas plāno vai jau ir uzsākuši mājas būvniecību, vēl ir gana daudz iespēju paveikt svarīgus darbus, pirms iestājas pastāvīgs sals. Maldīgs ir uzskats, ka būvniecībai piemērots gadalaiks ir tikai vasara – daudz kas ir atkarīgs no laika apstākļiem konkrētajā gadā.

Aktuālie piedāvājumi

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Profilu sistēma ARTEVO nodrošina logam visu labāko īpašību kopumu. REHAU zināšanas polimēru materiālos un tehnoloģijās nodrošina izgatavoto logu profilu un attiecīgi tālāk arī logu maksimālu veiktspēju, vienlaikus ļaujot vēl racionālāk izmantot resursus.

Aktualitātes

ERAF projekta ietvaros notiek BIS vienotā būves reģistrācijas procesa izveide Latvijā 

ERAF projekta ietvaros notiek BIS vienotā būves reģistrācijas procesa izveide Latvijā 

Būvniecības valsts kontroles birojam sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Tieslietu ministriju, Valsts zemes dienestu un Tiesu administrāciju šobrīd notiek aktīvs darbs pie Būvniecības informācijas sistēmas pilnveides, lai jau nākamgad, sākot ar 01.01.2026., pakāpeniski ieviestu vienotu būvniecības un nekustamā īpašuma reģistrācijas procesu.  

Izstāsti Latvijai