abc.lv skaitļos

Lietotāji online90
Aktīvie uzņēmumi25219
Nozares raksti1284
Ekspertu atbildes3041
ABC.lv – tavs palīgs būvniecībā! : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

ABC.lv – tavs palīgs būvniecībā!

ABC.lv – tavs palīgs būvniecībā!

Būvniecība ir viena no plašāk pārstāvētajām un straujāk augošajām nozarēm Latvijā, līdz ar to šajā jomā raksturīga sīva konkurence. Izcelties daudzo konkurentu vidū un pārliecināt cilvēkus izvēlēties tieši tavu produktu vai pakalpojumu ir liels izaicinājums, tomēr tas ir paveicams, –  izmantojot piemērotus mārketinga kanālus, kur uzrunāt savu mērķauditoriju, un rūpīgi piemeklētu mārketinga instrumentu kompleksu atbilstoši biznesa un nozares specifikai. 

ABC.lv ir vadošais būvniecības medijs Latvijā, ko regulāri apmeklē vairāki tūkstoši lietotāju – gan profesionāļi, gan būvniecības un remontdarbu entuziasti un cilvēki, kuri vienkārši meklē informāciju par arhitektūras, būvmateriālu un celtniecības uzņēmumiem, pakalpojumiem un precēm. Tā ir īstā vieta, kur būvniecības jomu pārstāvjiem sastapt jaunus klientus un iegūt noderīgus biznesa kontaktus. Papildus tam ABC.lv nodrošina arī plašu digitālā mārketinga risinājumu klāstu, kas palīdz nozares speciālistiem un uzņēmumiem sasniegt vēl efektīvākus rezultātus biznesā.

Būvniecības portāls ABC.lv noderēs ikvienam – gan tiem, kuri interesējas par aktualitātēm dažādās būvniecības jomās un vēlas atrast padomus un risinājumus, gan cilvēkiem, kuri meklē uzticamus speciālistus mājokļa remontdarbu veikšanai, kā arī profesionāļiem, kuri vēlas pastāstīt par sevi plašākai auditorijai.

Daudzveidīga informācija ikdienai un darbam

Dažādu būvindustrijas jomu ziņas, ekspertu viedokļi, intervijas, uzņēmumu aktualitātes, analītiski raksti un padomraksti – tas viss pieejams vienuviet, ABC.lv būvniecības portālā. ABC.lv ir plašākā padomu krātuve par visdažādākajām būvniecības tēmām – arhitektūru, projektēšanu, inženiersistēmām, būvdarbiem, remontu un materiāliem, profesionāļu pakalpojumiem, kā arī dārzu, mājas apkārtni un mājokļa interjeru, tāpēc sev noderīgo šeit atradīs ikviens, gan profesionāļi, gan entuziasti!

Tāpat ABC.lv ir vienīgais būvniecības nozares medijs, kurā iekļautas tādas unikālas informatīvās sadaļas kā:

 • „Atbild eksperti” sadaļā ikviens var uzdot sev interesējošo jautājumu par būvindustriju un saņemt kompetentu un profesionālu atbildi no atbilstošās jomas speciālista. Līdz šim ABC.lv portālā ir iesūtīti jau vairāk nekā trīs tūkstoši jautājumu, uz kuriem sniegtas vērtīgas atbildes! Ik mēnesi šo sadaļu apmeklē vairāki tūkstoši lietotāju, tādējādi apliecinot tās augsto vērtību!
 • „Speciālisti” – aktualizēts sertificētu arhitektu, būvinspektoru, projektētāju un citu būvspeciālistu un uzņēmumu saraksts dažādu profesionālu būvniecības un remonta pakalpojumu un darbu veikšanai. Ieskaties šajā sadaļā un pasargā sevi no negodprātīgiem darbu veicējiem!
 • „Būvizmaksas” – apmeklētākā sadaļa portālā, kurā apkopotas būvniecības un remontdarbu vidējās izmaksas Latvijā. Šeit var uzzināt aktuālās izmaksas par dažādiem būvindustrijas pakalpojumiem un nepieciešamajiem būvmateriāliem, kas ļauj efektīvāk plānot labiekārtošanas, demontāžas, skārdniecības, krāsošanas un daudzus citus darbus.

Savukārt portāla jaunākajā sadaļā „Pielaiko telpu, māju, dārzu”, kas izveidota sadarbībā ar televīzijas raidījumu „Izstāsti Latvijai”, lasītāji var iepazīties ar pašmāju uzņēmumiem, kas piedāvā visdažādākās preces mājai un dārzam, celtniecībai un remontdarbiem, kā arī uzzināt par jauniem produktiem un risinājumiem.

ABC.lv padomāts arī par to, lai lasītajiem, neizejot no portāla, būtu redzami jaunākie ieraksti populārākajā būvniecības forumā Latvijā. Portālā integrēts Building.lv forums, kur vienuviet atrodamas diskusijas par dažādām būvniecības tēmām, atsauksmes par būvfirmām, sludinājumi, profesionāļu konsultācijas un cita noderīga un interesanta informācija.

Jau ilgus gadus būvniecības portāls ABC.lv ir informatīvais atbalstītājs lielākajiem būvniecības nozares pasākumiem, tādiem kā „Energoefektīvākā ēka Latvijā”, „Gada labākā būve Latvijā” un „Būvindustrijas lielā balva”, tāpēc portālā vienmēr atrodama aktuālā informācija par nozarē nozīmīgākajiem apbalvojumiem, ievērojamākajām būvēm, būvspeciālistiem un uzņēmumiem, kas devuši būtisku ieguldījumu Latvijas arhitektūrā un būvindustrijas attīstībā.

Lielākā nozares uzņēmumu datubāze Latvijā

ABC.lv zīmols radīts 1995. gadā, un kopš tā laika notiek nemitīgs darbs pie būvniecības nozares uzņēmumu datubāzes veidošanas. Tā rezultātā ABC.lv kļuvis par plašāko būvindustrijas jomu uzņēmumu datubāzi – šobrīd portālā vienkopus ērti atrodami jau vairāk nekā 25 tūkstoši aktīvu Latvijas būvniecības uzņēmumu un svarīgākā informācija par tiem. Uzņēmumus, preces un pakalpojumus var meklēt, gan izmantojot portāla sākumlapā redzamo meklēšanas logu, gan katalogu „Nozares”.

Ja tavs uzņēmums vēl nav atrodams būvniecības portālā ABC.lv, to droši vari pieteikt ŠEIT, lai veicinātu sava uzņēmuma atrodamību interneta vidē un kļūtu vieglāk sasniedzams saviem potenciālajiem klientiem!

Plaša un daudzveidīga mērķauditorija

Pēc Google Analytics datiem par 2021.–2022. gadu ABC.lv ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 100 tūkstoši lietotāju, bet gada laikā – vairāk nekā miljons lietotāju. No tiem lielākā daļa ir iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā (18–55 gadi), kas portālā meklē uzņēmumus, speciālistus, preces un pakalpojumus. 83% apmeklētāju nokļūst ABC.lv, veicot meklēšanu Google.

Šie dati apliecina, ka ABC.lv ir vērtīga platforma biznesa attīstības veicināšanai. ABC.lv apmeklētāji ir gan privātpersonas (būvniecības entuziasti, cilvēki, kuri remontē, labiekārto savu mājokli), gan uzņēmēji (būvnieki, arhitekti, interjera dizaineri, vairumtirgotāji), gan valsts un pašvaldību iestādes, asociācijas un organizācijas – ar ABC.lv digitālā mārketinga ekspertu palīdzību tie var kļūt par taviem klientiem un biznesa partneriem.

Turklāt, pateicoties kvalitatīvam un regulāri atjaunotam saturam un lietotājiem draudzīgam dizainam, Google novērtējis ABC.lv kā uzticamu resursu, kā rezultātā tas bieži atrodams Google meklēšanas rezultātu augšgalā. Un arī tas ir būtisks ieguvums uzņēmumiem, kuri izvieto biznesa informāciju šajā portālā.

Kā ABC.lv var palīdzēt tavam uzņēmumam kļūt atpazīstamākam, pieprasītākam un konkurētspējīgākam? Lasi tālāk!

ABC.lv risinājumi biznesam

Biznesa rezultāti būvniecības nozarē atkarīgi no daudziem faktoriem, tādiem kā konkurence, sezonalitāte, uzņēmuma darbības teritorija, darījuma cikla ilgums un uzņēmuma reputācija, un to ir būtiski ņemt vērā, arī domājot par uzņēmuma mārketinga aktivitātēm.

ABC.lv piedāvā plašas uzņēmumu atpazīstamības veicināšanas iespējas un profesionālu atbalstu no digitālā mārketinga ekspertiem, kam ir dziļa izpratne un zināšanas par būvniecības nozari, un ilggadēja pieredze, palīdzot virknei nozares uzņēmumu uzlabot savu redzamību interneta vidē un stiprināt reputāciju, paplašināt klientu loku un atrast jaunus biznesa partnerus, kā arī kopumā paaugstināt uzņēmuma konkurētspēju. Ņemot vērā uzņēmuma darbības un nozares specifiku, tiek piemeklēts atbilstošs digitālā mārketinga risinājums, kas ļauj nodrošināt efektīvākus biznesa rezultātus. ABC.lv ir arī daļa no Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīkla, kas palīdz sasniegt mērķauditoriju vienlaikus līdz pat sešās dažādās platformās, ļaujot realizēt uzņēmuma mērķus vēl pārliecinošāk!

 • Biznesa profils ar plašu, kvalitatīvu un vienmēr aktualizētu saturu – intereses veicināšanai un biznesa profila, kā arī uzņēmuma mājaslapas apmeklējuma palielināšanai. Papildus tādiem uzņēmuma datiem kā adrese, tālrunis un e-pasts biznesa profilā var iekļaut jebkuru citu uzņēmumam vēlamo informāciju un saturu, piemēram, atslēgvārdus, digitālo karti, fotogaleriju, video, sociālo tīklu linkus, aprakstošo tekstu, darba laiku un citu teksta un vizuālo informāciju;
 • SEO pakalpojums biznesa profilam – konkurētspējīgi atslēgvārdi un to salikumi, kvalitatīvi SEO raksti un meklētājprogrammu prasībām pielāgoti attēlu apraksti, kas optimizē uzņēmuma biznesa profilu labākai atrodamībai ABC.lv un Google;
 • Reklāmraksti – iespēja saistoši pastāstīt par savu piedāvājumu, prezentēt to ar pievilcīgām bildēm un video, tādējādi palielinot iespējamību, ka lasītājs kļūs par klientu;
 • „Atbild eksperti” – kļūsti par savas nozares ekspertu un atbildi uz lasītāju iesūtītajiem jautājumiem, tādējādi stiprinot savu reputāciju un piesaistot jaunus klientus;
 • Vizuālā reputācijas kampaņa – iespēja atstāt vērtējumu un atsauksmi par uzņēmumu, tādā veidā veicinot potenciālo klientu uzticēšanos un uzlabojot uzņēmuma reputāciju;
 • Mobilais izcēlums – vairāk nekā 60% interneta lietotāju meklē informāciju, izmantojot portatīvās viedierīces, līdz ar to mobilais izcēlums ir efektīvs veids, kā padarīt uzņēmumu pamanāmāku ABC.lv mobilajā versijā, palīdzot klientiem to ātri un ērti sasniegt;
 • Profesionāli reklāmas baneri, kas aicina klientus pirkt, pasūtīt, pieteikties uz konsultāciju un veikt citas mērķdarbības;
 • Vizuālie WEB linki biznesa profilā un meklējumu rezultātos, kas dod iespēju izcelties starp konkurentiem;
 • Garantētā vieta nozarē – iespēja nokļūt TOP pozīcijās ABC.lv meklēšanas rezultātos un paaugstināt iespēju, ka potenciālais klients izvēlēsies tieši tevi;
 • Pastāvīga biznesa profila uzturēšana un profesionāls serviss – vienmēr aktualizēta informācija par tavu uzņēmumu un rūpīgs darbs pie uzņēmuma atpazīstamības veicināšanas, kamēr tu koncentrējies uz sava biznesa pamatlietām.
 • Iespēja sadarbībā ar speciālistu izvēlēties dažādus papildu risinājumus vēl labākiem rezultātiem!

Uzzini vairāk par ABC.lv būvniecības mediju ŠEIT, bet, lai uzzinātu par efektīvākajiem ABC.lv risinājumiem tieši tavam uzņēmumam, sazinies ar mūsu speciālistiem, kam ir ilggadēja pieredze, sadarbojoties ar dažādu būvindustrijas jomu uzņēmumiem!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

ARI Stone – augstas kvalitātes akmens virsmas jūsu interjeram

ARI Stone – augstas kvalitātes akmens virsmas jūsu interjeram

ARI Stone ir uzņēmums, kas apvieno jaunākās inovācijas, augstākās kvalitātes akmens materiālus un bezgalīgas dizaina iespējas, lai palīdzētu jums izveidot jaunus interjera elementus. Uzzināsim, kas ietilpst ARI Stone piedāvājumā un kādi ir šīs sezonas jaunumi un dizaina aktualitātes!

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Latvija sāks Rail Baltica pamatlīnijas būvniecību

Latvija sāks Rail Baltica pamatlīnijas būvniecību

Sasniedzot vēl vienu Rail Baltica projekta būtisku posmu, Latvija sāks pamatlīnijas būvniecību. 21. maijā Rail Baltica komanda, Eiropas Komisijas pārstāvji un starptautiskie partneri no Francijas, Itālijas, Polijas, Lietuvas un Igaunijas tikās Rīgā. Projekta partneri, atzīmējot šo simbolisko brīdi,  izveidoja laika kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, kuru iebūvēs pamattrases pamatos.

Izstāsti Latvijai

Kas ir ceļa servitūts? Skaidro RSU Lekt. PhD Jolanta Dinsberga: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Kas ir ceļa servitūts? Skaidro RSU Lekt. PhD Jolanta Dinsberga: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Ko darīt, ja īpašumam nav piekļuves pie ceļa? Vai var izmantot kaimiņa zemes gabalā jau esošu ceļu vai izbūvēt jaunu? Šādos gadījumos var noformēt ceļa servitūtu. Kā to izdarīt juridiski pareizi, video skaidro Rīgas Stradiņa universitātes RSU Sociālo zinātņu fakultāte docētāja, šķīrējtiesnese, juriste Ph. D. Jolanta Dinsberga, kura par šo tēmu veica promocijas darbu.